škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.2 TSI VRs :)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı HakanParlar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bayadır arabayla uğraşıyorum aslında. En de sevdiğim iştir ama nedense adam akıllı paylaşmamışım.. Küçük çaplı tasarruf VRs'i yarattım kendimce. Az yakar orta kaçar bişey çıktı ortaya :)

Herşeye cam filmiyle başladım aslında. Baktım arabanın içi kabak çiçeği gibi.. Zindana çevirdim :)

Sonra bir ara kafama esti.. Dedim kaç kere gelicem dünyaya. Emekli gibi kullanmaya gerek yok biraz kulağımızın pası gitsin dedim, gittim sanayiye Ramazan ustamın ellerine teslim ettim. Geri aldığımda inanamadım. Hırçın 1.2 TSI&DSG patlamalarıyla ortalığı birbirine kattım :)

http://www.youtube.com/watch?v=BeD0Sp5wG_E

Sonra Ankarada sıkıntıdan bunaldığım bir dönemimde bu forum vasıtasıyla bu güzel abilerim kardeşlerimle tanıştım. Angara ekibi olarak üstümüze tanımam muhabbetimize katılıpta çıkmak isteyen görmedim ben daha :) İyi ki varsınız beyler..[

[nkarada sürekli ismini duyduğum Nevzat abimin yanına uğradım bir gün. Malum arabada ses var ama, görünürde ne egzoz var ne birşey. :D Millet arabaya bakıp 'motoru bozmuş bu yav' diye düşünüyordu muhtemelen :) Bir rüzgar esintisiyle 4 çıkışlı hırçın sesli, gitmeyen 1.2 TSI VRs ortaya çıktı.[

[rkaya büyüğünden reklam stickerı da yaptırmıştım. Hoş durdu aslında ben seviyorum şahsen.. Bir ara farları kapladım hatta... Baktım arabanın arkası iyice çakala gidiyor, dedim sökeyim :)[

[onra pozları yakışıklı olsun diye ön tamponun altını kapladım. Güzel de durdu aslında plakayı çıkarınca :) Ama tabii dayanamadı Antalya yağmuru diyeceğim ama, şelale demek daha doğru :)[

[lerleyen zamanda daha nice planlarım var.. En başta Jant&lastik ve yay var tabi. Yaptıkça bu konuya ekleyeceğim.. Herkese iyi forumlar :)[/

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı HakanParlar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;493769
Özledik YNF'yi be kanka:D
Donusumuz muhtesem olacak kankam :D

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Severim böyle araç üzerine yapılan yenilikleri kronolojik sırayla fotolandırılan konuları, maşallah kazasız belasız cezasız :)

Çevrimdışı Blacksea

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı HakanParlar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;493811
Kazasiz belasiz çok güzel araba
Teşekkürler :)

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.otomobilucargider.com/
Egzoz detaylarını beğendim,hayırlı olsun

Çevrimdışı BL@DE

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Aracınızı güle güle kullanın çok güzel olmuş nazar değmesin octavia candır abartmadan düzgün modifiye yapıncada çok yakışıyor bu arada bende fikir vereyim ön panjur ve arka vrs logoları spoiler piano black ayna kaplamada mutlaka yaptırın derim çok yakışacaktır kolay gelsin :))

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Biraz daha büyük yazsaydın, kör olabilirdim Hakancım :) Şaka bir yana Allah ağız tadıyla binmeyi nasip etsin. Kazasız belasız inşallah. Araç zaten güzel ama daha büyük jant mı istiyor acaba ? :)
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı HakanParlar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BL@DE;493827
Aracınızı güle güle kullanın çok güzel olmuş nazar değmesin octavia candır abartmadan düzgün modifiye yapıncada çok yakışıyor bu arada bende fikir vereyim ön panjur ve arka vrs logoları spoiler piano black ayna kaplamada mutlaka yaptırın derim çok yakışacaktır kolay gelsin :))
Yazdım bi kenara.. çok teşekkürler :)

Çevrimdışı HakanParlar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;493855
Biraz daha büyük yazsaydın, kör olabilirdim Hakancım :) Şaka bir yana Allah ağız tadıyla binmeyi nasip etsin. Kazasız belasız inşallah. Araç zaten güzel ama daha büyük jant mı istiyor acaba ? :)
Hahahahahah abi dengesiz oldu farkindayim :) Jant konusunda kesinlikle bagiriyor artik. Aciliyeti var o isin :)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Makina deli, makina hırçın :D Angara dönüşünü bekliyo kardeşim :)