škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

En iyi D segmenti

crash · 90 · 39941

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;145800
Ah be Uğur abim:++::++:

Babam hep öyle tutar direksiyonu,iki elle tuttuğunu hiç görmedim:++::++:

Araya bide parmak koysak demekki:++:

parmağa gerek var mı ceylan derisi direksiyon var orda :++::++::++:

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;145791
o sadece sizin dşünceniz gerçek olan değil.

passatın konsolnda herşey el altındadır. gözünü yoldan ayırmadan bir çok donanımı kontrol edebilirsin. insignianın çi bu konuda uçurumsal seviyede felaket.

Ben zaten kendi düşüncemi söyledim.Boşuna tartışmanın bir anlamı yok bence.Siz passatı seviyorsunuz bende insigniayı olay bundan ibaret :ok:
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;145789
tamam tamam ben bu kadar cümlenin sonuna noktayı koyayım :D :D :D

olay budur :) açık renkte kalite daha göze çarpıyor ama sadece resimden içindeki kalite çok zor anlaşılır eğer bu araca binen varsa veya binecek olan burdan şunu söylemek isterimki insignia falan aklının ucundan bile geçmeyecek :ok:

Açık renk olan çok şık duruyor gerçekten.Birde buna yeni direksiyon simidi, klima ve müzik sisteminide ekledinizmi tadından yenmez :ok:
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: crash;145814
Açık renk olan çok şık duruyor gerçekten.Birde buna yeni direksiyon simidi, klima ve müzik sisteminide ekledinizmi tadından yenmez :ok:

gerçekten çok bir iç tasarım :ok: ben hep dışta koyu içte açık rengi severim iç kısımdada tam istediğim renk işte bu :ok: ben bu yaza kadar passat'ı sıradan bir vw aracı olarak görürken arkadaş aldı bundan bir yaz buna bindik o sarı ahşap gibi olan yer kahverengi ahşap renginde ve aracı anlatacak kelime bulamıyorum :ok: tek eksiği direksiyonuydu o eksikte yeni modellerde giderildi yeni direksiyon çok hoşuma gidiyor :ok: şuan passat highline modeli ilerde almayı düşündüğüm bir araç haline geldi tabi gençken binilmez buna çok oturaklı araç ama inş şöyle 30-35den sonra binmek lazım :)

özellikle şu çok dikkatimi çekti çoğu araba ön koltuklarda hayat vardır arkaya oturduğumuz zaman hiçbirşey yapamayız veya kendimizi dışlanmış hissederiz :D ama bu araçta o yok arka taraftada ön taraftaki gibi kendinizi ayrıcalıklı hissediyorsunuz :ok:

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Biri Passat ve Düğme mi dedi :)

Kendi düşüncemi aktarırsam İnsıgna'ya kötü demem ama benim nedense içime sinmeyen bir araç ya da 2 yıl önce Opel Test sürüşüründe Astra easytronik şanzımanlısını test edince aklımdan Opel ile ilgili herşeyi sildim diyebilirim ondan sonra da hiç opel ile ilgilenmedim zaten ancak Insıgnanın tasarımı hoş ama Passatın ki bana daha hoş geliyor açıkcası tabi ki bu kişiden kişiye değişiyor herkesin beklentisi farklıdır ama ben de Passat derim...
« Son Düzenleme: 08 Ekim 2010, 00:50:53 Gönderen: srcn09 »
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Bayada tartışılmış ha bassad insikniya neyin :D

Valla Volvo S80 1.6 dizelini 74 liraya veriyolar hacılar, çok çelingen bi durum bence, çok piremyum araç. 40 değil 60 değil be S80 yav batsada çıksada Volvo Volvodur be usta :D

Ama 9 daha koyar yine gider 3.20d alırım o kadar param olsa, BMW hep Bimmer :lol:

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kaç kilo acaba bu s80 1.6 tdci? gidipte şahine doğana geçilmesin de. :D

İnsigniayı ben ilk çıktığında çok beğenmiştim ama nedense sonradan çok hoşuma gitmemeye başladı. sanki dar bir araba gibi geliyor özellikle arkadan. arka baş mesafesi de iyi değil.

d sınıfında lüks ve konfor aranmaya başlanan sınıf. yani spor tasarımı gereksiz buluyorum. illaki spor üst sınıf araç isteyen olursa bmw bu işi yapıyor hakkıyla.

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

hakanerdogan

• Ziyaretçi
1550 ney falan :lol:

Az basıcan, orta şeritten sakin gidip konforun tadını çıkarcan, 4 litre yakcan falan :D

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
VW Passat                                     17    31.48%      Adımız,farkımızdır!
   :D:D:D

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;145958
1550 ney falan :lol:

Az basıcan, orta şeritten sakin gidip konforun tadını çıkarcan, 4 litre yakcan falan :D

o ağırlıkla az yakar mı o da soru işareti aslında..:++:

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
tabiki skoda superb:ok:
2010 SKODA SUPERB 2.0 TDI 170 HP CR DSG ELEGANCE SİYAH
2011 SKODA YETI EXPERIENCE 140 HP DSG GUMUS

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Birkan;146154
o ağırlıkla az yakar mı o da soru işareti aslında..:++:

Hoca açık yolda her araba sabit hızda az yakar, hele dizelse daha bi az yakar, ama şehir içinde dur-kalk, o ilk ağırlığı çekip hızı kazandırmada çok yük biniyor o zaman içiyor benzini.

Hani kapında bi TDI Fabian olur bide cüsseli 1.6 dizel bi Volvon yada bassad, içerde ufağa dışarda büyüğe binersin, ne aristokrat hayallerim varmış ha :++::++::++:

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hakanerdogan;146397
Hoca açık yolda her araba sabit hızda az yakar, hele dizelse daha bi az yakar, ama şehir içinde dur-kalk, o ilk ağırlığı çekip hızı kazandırmada çok yük biniyor o zaman içiyor benzini.

Hani kapında bi TDI Fabian olur bide cüsseli 1.6 dizel bi Volvon yada bassad, içerde ufağa dışarda büyüğe binersin, ne aristokrat hayallerim varmış ha :++::++::++:

abi bu devirde benzinli arabaya binen adamın kalbi şekeri tansiyonu falan olmayacak benzinli araba adamı erken götürür :++::++:

Çevrimdışı benugo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
SuperB e oyumuzu verdik, vatana millete hayırlı olsun...
Lakin Superb bu sınıfı çoktan aşmış bir otomobildir, D sınıfı dar geliyor Superb e. E sınıfındaki kapışmasına bakın, Bmw Audi heder olmuş yalan olmuş.
http://www.autozeitung.de/vergleichstest/vergleichstest-skoda-superb-audi-a6-2-8-quattro-bmw-525i-xdrive
« Son Düzenleme: 08 Şubat 2011, 21:36:43 Gönderen: benugo »

Çevrimdışı ilkercom

• Deneysel Tecrübe Adamı
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Gazlıyacaksanız accord 2,5 :D

Aşağı yukarı 70 80 liraya c180 kompressor veya 3,20 dizel var daha tatlı seçenekler.

S80 ise düşünülebilir. Ama az bi gazlamaya kalksanız araba içer yakıtı yine gitmez.

Yine en mantıklısı passat ve accord seçenekler arasından.