škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

En iyi D segmenti

crash · 90 · 39943

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kararsız kalırdım.Öyle üstünkörü düşündüğümde SuperB diyebilirim...
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: mygokhan;144974
Kararsız kalırdım.Öyle üstünkörü düşündüğümde SuperB diyebilirim...

Çok fanatiksin MyBursa

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu sınıfın lideri ülkemizde Passat'tır,ilerisi gerisi yok:)

DAS AUTO!:)

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: Can;144986
Bu sınıfın lideri ülkemizde Passat'tır,ilerisi gerisi yok:)

DAS AUTO!:)

Eski kasa bu  :D

efe_38

• Ziyaretçi
superb ye bastım gitti kız gibi araba vallaha :D bide beyazını alacan tam gelin :hanz: :hanz:

ama motorunun biraz daha büyük olması lazım fındık kadar motor her ne olursa olsun büyük hacimlinin yerini tutmaz :) 2.0,2.2 hatta 2.5 motora kadar çıksın tabi hepsi turbo dizel olmalı,4 çekeride olduğu zaman tadından yenmez :ok:

Çevrimdışı cnydn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Avensis ile Mazda 6 nın yerini değiştirdiniz mi, benim listem budur yukarıdan aşşağıda 1-2-3... diye gidecek şekilde.
Aynı bu sıra :)

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;144988
Eski kasa bu  :D

Eski değil,makyajsız kasa abi :D :D
Makyajlısına 5 basar şu güzellikle,orası ayrı:)

Çevrimdışı TheEren

• roro gemisindeki jakoben
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Accord veya insignia oldukça dikkat çekici araçlar onun dışında superb ve C5 de fena sayılmazlar.Seçim yapmak zor ama tercihim Accord veya insignia olurdu açıkcası.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;144876
bende insignada ne buluyorlar diye merak etmişimdir.araka koltuğa oturduğumda boynum yamuldu gitti 1.80 boyla düşünün bir ton para verip yamuk gitmek var işin ucunda.:bnn:

Bana göre insigniada birçok şey bulabilirsiniz.Dizayn, harika donanım, kalite, fiyat vs bunun gibi şeyler.Passatın ise bana göre iki artısı var.Biri DSG şanzıman diğeride 2.el değeri.Dizayn desen vasat ( yeni kasası daha rezil ), donanım desen yok herşey opsiyonel, kalite desen iyi ama daha iyisi var ( insignia superb gibi ) fiyat desen almış başını gidiyor.Sırf arka koltuktaki baş mesafesi yüzünden insigniayı elemek haksızlık olur.Şuan piyasada İnsignia ve Superb gibi araçlar varken passatın yüzüne bakmam.Aracın hiçbir çekiciliği yok bana kalırsa.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
insigniada superbde passattan daha kalitesiz.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Insigniayı almayı ciddi ciddi düşünüp(1 yıl) köküne kadar incelemiş biri olarak söylüyorum ki,Insigniada kalite felan yok:)

Bua rada Passatta çok kaliteli bir araç değil zaten.Ama Insigniadanda,Superbdende kalitelidir.
Tasarım konusu göreceli.
Ama Passatın tasarımına vasat demek biraz absürt kaçıyor abi,Türkiyede Passatı beğenmeyen çok az insan vardır:)

« Son Düzenleme: 05 Ekim 2010, 17:03:46 Gönderen: Can »

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
NŞA'da(Deniz seviyesi ve 1 atmosfer basınç:)))
fiyat,dayanıklılık,kalite üçgeninde...Audi derim
fiyat önemli değil dersen.mercedes derim.

TC'de
vergi,2.el,Diğerleri üçgeninde.passat.tartışılmaz.

Şahsi kanaatimce de
İmzamı basarım
SuperB derim.
Herşey dahil.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Can;145102
Insigniayı almayı ciddi ciddi düşünüp(1 yıl) köküne kadar incelemiş biri olarak söylüyorum ki,Insigniada kalite felan yok:)

Bua rada Passatta çok kaliteli bir araç değil zaten.Ama Insigniadanda,Superbdende kalitelidir.
Tasarım konusu göreceli.
Ama Passatın tasarımına vasat demek biraz absürt kaçıyor abi,Türkiyede Passatı beğenmeyen çok az insan vardır:)

can passat normalde fotolardaki gibi güzel görünmüyor ve koyduğun fotolar hep yabancı yerlerdeki arabalar onlar göze daha hoş geliyor ama türkiyedekiler çok daha farklı :(

insignia dış olarak güzel araç ama içi falan kötü birkaç kere bindim özellikle göğüsü berbat radyosu vs. içinde kaliteye dair hiçbirşey yok ama dıştan güzel gibi görünüyor ama arkadaşta passat higline var dıştan diğer passatlardan daha oturaklı duruyor ama içi ayrı bir dünya :ok: daha hayatımda öyle ayrıntılı ve kaliteli arabaya binmedim :ok: baya hoş deri,süet falan kullanmışlar ayrıntılar vs. mükemmel helal olsun demek lazım :)

passatla superb arasında kaldım ama oyumu superb'ye kullandım,passatlar artık çok alışıldı dönüpte bakasım gelmiyor :D ama superb daha üst tabakaya hitap eden bir araç gibi duruyor heleki ön tasarım :ok:

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Efe,fotoğraflarını koyduğum Beyaz Passatla,bizim Beyaz Passat arasında jantlar dışında en ufak bir fark yok:)

Bua rada Insigniada aynı şekilde,Türkiyedekilerde aynısı.

O senin dediğin eskilerde kaldı,Almanyada neyse,burdada o:)

Son olarak,bir itirafta bulunayım:)

Passattan bir ara nefret ediyordum,her köşe başında var vs diye.Bıkmıştım.
Ama,5 yıldır ilk kez,bundan 6 ay nce Beyaz bir Passat gördüm.Hayatımda ilk kez.
İnanın çarpıldım araca.
Sanki başka bir araç.Babama söyledim,gittik baktık,aşık olduk.
3 aydır,Beyaz Passat sahibiyiz:)

Beyaz Passat görmeden,Passatı kestirip atmayın,gün geçtikçe dahada ısınıyoruz...
« Son Düzenleme: 05 Ekim 2010, 18:00:51 Gönderen: Can »

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Can;145124
Efe,fotoğraflarını koyduğum Beyaz Passatla,bizim Beyaz Passat arasında jantlar dışında en ufak bir fark yok:)

Bua rada Insigniada aynı şekilde,Türkiyedekilerde aynısı.

O senin dediğin eskilerde kaldı,Almanyada neyse,burdada o:)

bilmiyorum can banamı öyle geliyor anlamıyorum :( passat'a hiçbir zaman kötü demedim demem ama sayısı fazla olduğundan çekici gelmiyor.bu fotoda passat çok asil duruyor ama ben böyle birşeyi burdaki passatlarda göremiyorum..

örn:geçen dershaneye giderken baktım sıfır beyaz bir passat daha plakası yok özellikle gittim biraz uzağına yere çöküp baktım millet tabi delimi diye bakıyordu :D aynen bu fotodaki gibi aşağıdan ve tam karşıdan baktım ama yok böyle görünmüyor...

birde comfortun janlarını değiştirmeleri lazım diyordum tüm değiştirmişler :D ama daha oturaklı bir jant lazım comforta örn higline jantı gibi :ok:

« Son Düzenleme: 05 Ekim 2010, 18:05:09 Gönderen: efe_38 »