škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Range Rover-Porsche Cayenne-BMW X6-İnfiniti FX

crash · 60 · 31072

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bizim İstanbuldaki araçlardan bir tanesini değiştirmek istiyormuş kuzenim.Telefon açtı değiştirelim diye bende bunları önerdim.Şuan 2006 model Range Rover var onu değiştirip bunlardan birisini almayı düşünüyoruz.Benim gönlüm Cayenne' den yana fakat şuan Range Rover olduğu için biyanımızda o tarafa kayıyor.X6 veya İnfiniti hakkında ne düşünüyorsunuz.Bu arada araçların hepsi 3.0 dizel olacak.Bu araçlardan başka bir araçta düşünülmüyor bilginize.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
X6'yı boşver, geri görüşü zayıf hatta yok bile denilebilir. Birde içi rahat değil.
Cayenne kasa değiştirdi, eski hantallığı gitti çok güzel bir görünümü oldu.
Range Rover'da hep aynı görüntü var, orasına burasına makyaj yapıp piyasaya salıyorlar.
Infiniti'de yok yok, üstelik boyasında scratch guard teknolojisi var, her yanında kamera var, yol tutuşu fena sayılmaz. Ama 2.elde ne olur bilinmez.

Ama ben bu araçlar arasında gider Infiniti alırdım :ok:
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı emrah arıcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Oged

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://www.citroenserhan.com
infiniti çok şık güzel ancak ikinci elini düşünmek lazım ve karşılaştırdığınız markalara göre ne kadar lüks olursa olsun basit kalıyor... Yeni Porsche Cayenne nin özellikle içi çok çok çok çok güzel diğerleriyle kıyaslanması mümkün değil.. İkinci tercih x6 olabilir biraz sert bi teşhis olacak ama seksi bir tasaarıma sahip bir araç fazlasıyla dikkat çekici özellikle individual paket tavsiye ederim
http://www.citroenserhan.com
İstanbul\'un en tecrübeli Citroen Yetkili Servisi Citroen SERHAN 15 Yaşında...

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Hiç birini sürmedim, dokunmak bile kısmet olmadı öylesine, fikrim yok :D

Ama Mercedes G-Klasse alayına kayar tarzı bi panzerdir gözümde, sebebi duygusal. Fiyatları hakkında bilgim yok hiç merakda etmedim, şu an için çalmadan alamam :D :D

bir tanktır ;) düşünülmesede, belki düşündürür neblem işte :D (G 320 CDI dizeli olacaktı bunun)

« Son Düzenleme: 13 Ocak 2011, 01:50:18 Gönderen: hakanerdogan »

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;181158
Hiç birini sürmedim, dokunmak bile kısmet olmadı öylesine, fikrim yok :D

Ama Mercedes G-Klasse alayına kayar tarzı bi panzerdir gözümde, sebebi duygusal. Fiyatları hakkında bilgim yok hiç merakda etmedim, şu an için çalmadan alamam :D :D

bir tanktır ;) düşünülmesede, belki düşündürür neblem işte :D (G 320 CDI dizeli olacaktı bunun)

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu tarz araçlarda bende land rover 1 numaradır hem konforu hem arazi kabiliyeti yönünden bütçem uygun olsa discovery dışında jeep bakmam bile daha ufak bir şehir içi jeep düşünülürsede bmw X1 bu aralar favorim ama madem başka araç düşünülmüyor yollarda daha az olan porsche cayenne tercihim olurdu her yer X6 her yer range rover infinitiyi düşünmezdim bile
« Son Düzenleme: 13 Ocak 2011, 09:00:07 Gönderen: serkan35 »
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Cayenne alır başını gider diyordum fakat şuan son sırada :) 2 oy verilmiş birisi benim oyum zaten :D

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: demir_01;181224
mercedes glkyıda ekleseydiniz abi nasıl olurdu.

pek bir albenisi olmamasına rağmen gereksiz şekilde pahalı olduğunu düşünüyorum.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Şahsî görüşüm;

Cayenne, X6, Infinity otomobilin biraz irisi araçlar. Range Rover ise arazide de kullanılabildiği için iri. Onun için Range. Diğerleri gereksiz araçlar bana kalırsa.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dıscovery 4 çıkmış be ben 3 te kalmışım 4 te gayet kaliteli ve şık duruyor.Sıkılıncada farklı yollardan gitmek mümkün :D

[YOUTUBE]VbrKcEhGtpI[/YOUTUBE]