škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Yeti Almayı Düşünüyorum

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hasan24

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar herkese iyi forumlar Skoda Yeti almayı düşünüyorum önceden 2012 model 1.6 TDI Ambition Yetim vardı ama sattım ve yeniden Yeti almak istiyorum ancak yeni kasadan

2014 1.6 TDI DSG Elegance 90000KM hatasız boyasız değişensiz 75000TLye bir araç buldum sizce fiyatı uygunmu yoksa pahalımı

Çevrimdışı Batistuta

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Fiyatlar bu araç için çok esnek, benzinlilerde piyasa bir nebze oturmuş durumda ama baktığınız kombinasyona 75 isteyende var 95 isteyende. 75 bence makul bir rakam ama aracın motor şanzıman bakım durumlarını iyi bir şekilde bilmek gerek.

Çevrimdışı Sinanergun

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Ercan87

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Cok yol yapmiyorsaniz 1.2 tsi tavsiye ederim. Dizelden 2 lt civari fazla yakiyor.

Çevrimdışı by_slmrkl

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hasan24;634293
Merhabalar herkese iyi forumlar Skoda Yeti almayı düşünüyorum önceden 2012 model 1.6 TDI Ambition Yetim vardı ama sattım ve yeniden Yeti almak istiyorum ancak yeni kasadan

2014 1.6 TDI DSG Elegance 90000KM hatasız boyasız değişensiz 75000TLye bir araç buldum sizce fiyatı uygunmu yoksa pahalımı

Arkadaşım hayırlı günler, alacağın aracın km’si düşük olmasının  çok önemli olduğunu belirtmek isterim.

Çevrimdışı MURATE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hasan bey,
Donanım seviyesine göre fiyat iyi. Fakat bakımları intizam yapılmış mı ? Dsg ve motor durumu? Bunlar önemli.

Çevrimdışı hasan24

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: by_slmrkl;634307
Arkadaşım hayırlı günler, alacağın aracın km’si düşük olmasının  çok önemli olduğunu belirtmek isterim.

Teşekkürler km düşük olsun diye bende istiyorum ancak kmsi düşük araçların fiyatları çok fazla

Alıntı yapılan: MURATE;634312
Hasan bey,
Donanım seviyesine göre fiyat iyi. Fakat bakımları intizam yapılmış mı ? Dsg ve motor durumu? Bunlar önemli.

Teşekkürler aracı alırsam bunkara kesinlikle iyi bir servisde baktırırım

Alıntı yapılan: Ercan87;634304
Cok yol yapmiyorsaniz 1.2 tsi tavsiye ederim. Dizelden 2 lt civari fazla yakiyor.

Aracı nerdeyse hergün kullanacağım ve ortalama 2-3 ayda bir uzun yol yapacağım ı yüzden hem çekiş açısından hem de yakıt açısından dizel tercih etmek istiyorum

Alıntı yapılan: Batistuta;634296
Fiyatlar bu araç için çok esnek, benzinlilerde piyasa bir nebze oturmuş durumda ama baktığınız kombinasyona 75 isteyende var 95 isteyende. 75 bence makul bir rakam ama aracın motor şanzıman bakım durumlarını iyi bir şekilde bilmek gerek.

Haklısınız aracın piyasası çok değişik ama 90-95 gibi fiyatlar bence yeti için fazla uyarılarunızı dikkate alacağım teşekkürler
« Son Düzenleme: 09 Mart 2018, 07:20:45 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı Batistuta

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hasan24;634327
Haklısınız aracın piyasası çok değişik ama 90-95 gibi fiyatlar bence yeti için fazla uyarılarunızı dikkate alacağım teşekkürler

Bence tüm arabaların fiyatları fazla ama 2014 dizel otomatik elegance yeti pahalı derken yerine 2018 karoq dizel otomatik style yanılmıyorsam 180bin lira. Piyasa malesef bitmiş

Çevrimdışı hasan24

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Batistuta;634333
Bence tüm arabaların fiyatları fazla ama 2014 dizel otomatik elegance yeti pahalı derken yerine 2018 karoq dizel otomatik style yanılmıyorsam 180bin lira. Piyasa malesef bitmiş

Evet katılıyorum

Çevrimdışı hasan24

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese Teşekkürler 2014 Yeti Dsg 1.6 TDI alınmıştır

Çevrimdışı by_slmrkl

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hasan24;634817

Arkadaşım hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

Çevrimdışı Batistuta

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hasan24;634817

Güle güle kullanın.

Çevrimdışı hasan24

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: by_slmrkl;634832
Arkadaşım hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

Teşekkürler

Çevrimdışı hasan24

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Batistuta;634849
Güle güle kullanın.

Teşekkürler