škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Selamlar

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sinanergun

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese Eskişehirden selamlar 2012 1.2 tsi Yeti ile aranızdayım. Kalıplaşmış ağır eleştirilere rağmen Hayal ettiğim bir araca kavuştum. Şimdiye kadar (1 ay kadar) hiç pişmanlık yaşamadım. Forumda Eskişehir den birileri varsa eğer servis konusunda danışmak isterim. Herkese iyi günler...

Çevrimdışı Ercan87

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayirli olsun. Kullanan herkes cok memnun. Elestirenler uzaktan bakip elestiriyor. Dogru tercih yaptiniz merak etmeyin. Kazasiz belasiz kullanin insallah.

Çevrimiçi rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracınız hayırlı olsun, kazasız belasız, cezasız, arızasız gönlünüzce sürüşler dilerim. 6 sene Eskişehir'de kalmam dolaysıyla fahri hemşehri sayılırız. Fakat uzun zaman geçti, servis konusunda bir tavsiyem yok. ;)

Çevrimdışı Sinanergun

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ercan87;613377
Hayirli olsun. Kullanan herkes cok memnun. Elestirenler uzaktan bakip elestiriyor. Dogru tercih yaptiniz merak etmeyin. Kazasiz belasiz kullanin insallah.

Çok teşekkür ederim. Hepimize kazasız belasız sürüşler.. :)

Çevrimdışı Sinanergun

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rsimsek;613382
Aracınız hayırlı olsun, kazasız belasız, cezasız, arızasız gönlünüzce sürüşler dilerim. 6 sene Eskişehir'de kalmam dolaysıyla fahri hemşehri sayılırız. Fakat uzun zaman geçti, servis konusunda bir tavsiyem yok. ;)

Çok teşekkür ederim. 6 sene az bir zaman değil kesinlikle... :) Eskişehir'li mutlaka vardır forumda diye düşünüyorum. Size de hayırlı sürüşler dilerim. :)