škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Yeti sahipleri ve sevenleri kulübü

dartgke · 536 · 374451

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ottoman58;609935
Ben de Yen'i katıldım, arabamı 03/03/2017 de aldım. 2011 yeti 1.2 tsi dsg

:wlc:

Güle güle kullan kardeşim, hayırlı olsun :gaz:

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mcb951;609951
[MENTION=8414]mşah[/MENTION] yakışmış abi bence, sen biliyon bu işi[emoji106][emoji4]

Eyvallah Can teşekkür ederim, uzaktan bakınca renkleri biraz daha büyütmek gerekiyor sanırım ince kalmış gibi.

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=8414]mşah[/MENTION] Bence uzaktan da gayet şık ve görünür olmuş eğer renkleri genişletir ve büyütürsen kaba olur sanırım ama elinde şerit varsa denemekte de fayda var bölgesel olarak da çamurluklar tam yeri olmuş.

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=8414]mşah[/MENTION] abi bence bu ebat tam hat çektiğin kırmızı şeriti tamamlayarak çok güzel bir bütün oluşturmuş. Büyütürsen kaba olacağı konusunda   [MENTION=9325]rocky62[/MENTION] Zafer abiye katılıyorum. Ama sen genede denemelere devam et, bu tarz şeyler yapıp forumu renklendiren pek kimsede yok nihayetinde[emoji51]
Bu arada foto bizim mangal mekanından diilmi yaw[emoji23]
Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı ottoman58

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ben biraz teknoloji özürlüyüm, resim nasıl yüklenir kolay bir dil ile anlatırmısınız

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=9325]rocky62[/MENTION] [MENTION=11764]mcb951[/MENTION]   

Kafamda soru işareti kalmasın diye kalın olarak denemek istiyorum zaten reklamcıda 5 tl ye yaptırdım. Bugün kulaklarınızı çınlatmıştım zaten, doğru tahmin ettin orası masayı bile aynı yere kurdum :lklk:. İnşallah yine bir gün tekrarını yaparız.
[MENTION=15087]ottoman58[/MENTION]

http://hizliresim.com/  : link

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=15087]ottoman58[/MENTION]

Linklerin forum kısmını kopyalayıp yapıştırmak yeterli. Her resim için ayrı mesaj yazmanıza gerek yok, tek mesaja birden fazla link ekleyebilirsiniz.
Aracınız tekrar hayırlı olsun.

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=8414]mşah[/MENTION] [MENTION=11764]mcb951[/MENTION] Evet mekan mangal mekanı yaza tekrarını yaparız. Bende Allahın izni ile bu Perşembe sabah İzmir'e dönüşe geçiyorum.

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Sinanergun

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese Merhaba tanışma bölümüne yazdım ama buraya da yazma ihtiyacı duydum Eskişehir'den skoda yeti kullanan birilerini bulmaya çalışıyorum olmazsa trafikte durdurucam :) Bu arada aşağıdaki yetiyi yeni aldım 2012 1.2 tsi  aracı keşfettikçe tanıdıkça sorularımla sizi daraltacağıma şüpheniz olmasın. :)

Çevrimdışı miyop

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.instagram.com/mysensorlog/
Alıntı yapılan: Sinanergun;613452

... aracı keşfettikçe tanıdıkça sorularımla sizi daraltacağıma şüpheniz olmasın. :)

Aracınız hayırlı olsun.

km si, kullanma ve edinme deneyimleriniz, arıza/servis sicili, vb. gibi paylaşmak isteyebileceğiniz her konuda, biz de sizi bunaltabiliriz, sorun değil :)

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=15301]Sinanergun[/MENTION]

:wlc:

Güle güle kullanırsınız inşallah

Çevrimdışı Ercan87

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yeti artik skoda.com.tr 'de  skoda modelleri arasinda yok. Fiyat listesinden de kaldirmislar. Bakalim 2018 de yetinin yerine gelecek olan karoq un fiyatlari nasil olacak.

Çevrimdışı miyop

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.instagram.com/mysensorlog/
Alıntı yapılan: Ercan87;621007
Yeti artik skoda.com.tr 'de  skoda modelleri arasinda yok. Fiyat listesinden de kaldirmislar. Bakalim 2018 de yetinin yerine gelecek olan karoq un fiyatlari nasil olacak.

Son siparişleri tamamlayıp, üretimi sonlandırıyorlar. Haziran-Temmuz gibi Çek Cumhuriyetinde, Ağustos ayında da diğer ülkelerdeki üretimin tamamlanacağını okumuştum.

Temmuz ayında, Maltepe Aykan' dan, Türkiye de 12 adet stokta olduğu bilgisini almıştım. Siteden kaldırdıklarına göre, Türkiye deki araçlar satıldı ve distribütör yeni sipariş de vermedi sanırım. Bu arada, İngiltere sitesinde, Yeti halen halen satıılıyor.

Karoq fiyatları, muhtemelen, Ateca seviyesinde olacaktır diye düşünüyorum. Aynı bantlarda üretiliyorlar, mekanik ve elektronik donanımları da hemen hemen aynı. 4x2 Karok larda Yeti deki bağımsız arka süspansiyon yok ve variofleks koltuklar opsiyonel. Kabin içinde ise, Yeti de olmayan, bol miktarda elektronik oyuncak mevcut.
« Son Düzenleme: 07 Ağustos 2017, 00:49:47 Gönderen: miyop »