škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Elazığ ADE Otomotiv Servis Yorumları

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Özkan Demir

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
16 Eylül 2016 tarihinde 15.000 km bakımını yaptırdım. Bakım için 630.91 TL ücret verdim. Bakım için Castrol 5/30 yağ, polen filtresi, hava filtresi, yağ filtresi, karter tapası değişti, motor temizleme spreyi kullanılıp motor temizliği ve 36 noktadan kontroller yapıldı. Ayrıca sarf malzeme diye 21 TL ücret var faturada. Aracın bakımı sonunda iç-dış temizlik yapılacağı söylendi ama sanırım ona da ücret alınmış. Ancak temizlik rezalet. Sakın temizlik yaptırmayın serviste. Eğer aracınız çok kirli değilse, var olandan daha temiz yapılacağını düşünmeyin, benden demesi. Yağ için 213 TL civarında ücret yazılmış, 156 TL işçilik ücreti. Aracın plakasının takılı olduğu plastik parçayı da değiştirmişler bundan da rahatsız oldum. Çünkü talebim ve isteğim olmadı, aklıma da gelmedi değiştirecekleri. Bagaja takılı olan plaka gıcırtı yapıyor. Montajı iyi yapılmamış. Skoya Yüce Oto'ya şikayette bulundum inceleyecekler.

Çevrimdışı By_hdR*

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
2 kişi tanıdığım ADE otomotivden Octavia aldı. 1 kişi plaka sallanması sorunu vardı Bagaj kapatırken. Bende almayı düşünüyorum. Bakalım.