škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kararsızız...

turker · 85 · 26398

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ford focus HB TDCI 34.000 TL 'ye özel indirimli olarak ayarlayabilirim. :) Arkadaş söyledi..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hbahadir;159958
varsın camlar manuel olsun diyorsun ilk alırken ama sonra, her arka camı kapatmayı unutann arkasından o camı kapatınca bi müddet sonra çile gibi gelio insana. ne kadar küçük ayrıntılarda olsa bi müddet sonra insann gözune batabiliyor.

sıfır arabanın tabiki avantajı var ama. ben olsam 30 milyor tıkır focusa vereceğime, 2008 2009 model bi octavia elegance alırım paşa paşa arka camlarımı kumandadan kapatırım :):)
ama tabi iyi arastırıp temizi bulmak lazım.

orası işin tembellik kısmı. arka camların otomatik olmadığını bilerek inerken kontrol edilmesi bir kaç sn almaz bile. yurtdışında ne passatlar bmw ler var arka camlar manuel. alırken ucuzlatacaksa arabayı adamlar almıyor onun gibi donanımları.

Çevrimdışı hbahadir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;160052
orası işin tembellik kısmı. arka camların otomatik olmadığını bilerek inerken kontrol edilmesi bir kaç sn almaz bile. yurtdışında ne passatlar bmw ler var arka camlar manuel. alırken ucuzlatacaksa arabayı adamlar almıyor onun gibi donanımları.

tembellikle alakası yok. sonucta bi dolu para veriyorsun karsılığını da bekliyorsun. tabi terchler tartısılmaz. ben 30bin lira para veripte arka camları bile otomatik olmayan araba almam.. ben hiç denk gelmedim sıfır bmw yada passatta arka camlar manuel olan.

ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampusu

1.6 MPI octavia ambiente
Mercedes E320 Avantgarde

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
30 bn tl çok bir rakam değil B sınıfı araçların çoğunun 30 40 bn tl arasına satıldığı bir zamanda özellikle.

heleki başarılı bir C sınıfı için ki onların olmaması demekki işe yaramış :)

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
valla kullanmayacağım donanımlar elimden gelse bende almak istemem arka camları zaten açmıyorum hiçbir zaman bana göre gereksiz abs klima ön iki cam elek. aynalar ısıtmalı hız sabitleyicisi olsun yolda barkak koyabilicek bir yer koluma dayayabilceğim bir kolçak olsun yeter birde 4 tane airbag, sis farına ihtiyacım yok çelik janta ihtiyacım yok dijital klimaya ihtiyacım yok yol bil. kullanmıyorum arka camları açmıyorum bile kollarını bile alabilirler dert değil çakmak küllük bu tarz şeylerde işime yaramaz lüzümsuz sensörlere hiç ihtiyacım yok farımada yakarım sileceğimide ayarlarım  o yüzden herkezin ihtiyacı farklıdır keşke ülkemizde böyle her istediğimizi araca ekleyebilsek istemediklerimizi fiyattan düşseler valla çok daha iyi olur benim için
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı SEAHAWK

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serkan35;160069
valla kullanmayacağım donanımlar elimden gelse bende almak istemem arka camları zaten açmıyorum hiçbir zaman bana göre gereksiz abs klima ön iki cam elek. aynalar ısıtmalı hız sabitleyicisi olsun yolda barkak koyabilicek bir yer koluma dayayabilceğim bir kolçak olsun yeter birde 4 tane airbag, sis farına ihtiyacım yok çelik janta ihtiyacım yok dijital klimaya ihtiyacım yok yol bil. kullanmıyorum arka camları açmıyorum bile kollarını bile alabilirler dert değil çakmak küllük bu tarz şeylerde işime yaramaz lüzümsuz sensörlere hiç ihtiyacım yok farımada yakarım sileceğimide ayarlarım o yüzden herkezin ihtiyacı farklıdır keşke ülkemizde böyle her istediğimizi araca ekleyebilsek istemediklerimizi fiyattan düşseler valla çok daha iyi olur benim için

Bu anlayışa katılıyorum. Yurdumuzdaki boyalı plastik parça fantezisi yüzünden ayna ve yan çıtalara fazladan ne kadar ücret ödediğimizi çok merak ediyorum doğrusu...

Diğer donanımlar da aynen dediğin gibi gayet kişiden kişiye değişen öneme sahip. Şöyle hakikaten baz araçlar üzerine belirli paketler eklenebilse çok güzel olurdu. Ha, o da ne kadar ekonomik olur, onu bilemiyoruz işte...
SEAT CORDOBA 1.4 TDI 80HP
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: mihalgazi;160005
valla Türker anketten başladınız Angara davşanı sayesinde konunun pohunu çıkardınız...:kus3::kus2::kus3:

:++::++::++:

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;160036
Ford focus HB TDCI 34.000 TL 'ye özel indirimli olarak ayarlayabilirim. :) Arkadaş söyledi..

Hemen iletiyorum...

Aslında merak ettiğimiz fiyat baz donanım sedan 100hp benzinli fiyatı. HB'den 2 bin tl daha fazla görünüyor çünkü nedense...

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hbahadir;159961
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-skoda-octavia-yeni-kasa-octavia-elegance-33215502/detay

makyajlı kasalarda 1.6 motor var mı ya ??
ilanda adam 1.6 elegance yazmıs bi garip geldi bana fiyatıda çok uygun gibi..

Bu ilanı nasıl görmemişim bilmiyorum. Bunu da değerlendireceğiz bakalım...

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: SEAHAWK;160133
...Diğer donanımlar da aynen dediğin gibi gayet kişiden kişiye değişen öneme sahip...
Kesinlikle haklısın.
Mesela donanımı kendim ayarlayabilsem, ön camların değil de arka camların elektrikli olmasını isterim zira kızım yolda giderken açabiliyor. Elektrikli olsa sürücü tarafından kilitlerim olur biter.

Çevrimdışı SEAHAWK

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;160143
Kesinlikle haklısın.
Mesela donanımı kendim ayarlayabilsem, ön camların değil de arka camların elektrikli olmasını isterim zira kızım yolda giderken açabiliyor. Elektrikli olsa sürücü tarafından kilitlerim olur biter.

Hahaha, aslında çok mantıklı abi.:D Uzanabildiğin cam manuel, uzanamadığın otomatik.:rock1:
SEAT CORDOBA 1.4 TDI 80HP
[SIGPIC][/SIGPIC]

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: SEAHAWK;160147
Hahaha, aslında çok mantıklı abi.:D Uzanabildiğin cam manuel, uzanamadığın otomatik.:rock1:
1988 civarı Mercedes 200E' lerde sürücü tarafındaki dikiz aynası manuel, sağ taraf elektrikliydi.:wnk:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;160158
1988 civarı Mercedes 200E' lerde sürücü tarafındaki dikiz aynası manuel, sağ taraf elektrikliydi.:wnk:

Bir önceki kasa peugeot partnerlarda da aynı durum sözkonusu:ok:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;160141
Hemen iletiyorum...

Aslında merak ettiğimiz fiyat baz donanım sedan 100hp benzinli fiyatı. HB'den 2 bin tl daha fazla görünüyor çünkü nedense...

Sedan'da ayarlarız demişti..Gerekirse iletişim kurdururum sizinle..

TDCI HB liste fiyatı 39.000 miş, 34.000 TL'ye özel bir indirimle alabiliyormuş.Arkadaş aracı olacak..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı hbahadir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;160142
Bu ilanı nasıl görmemişim bilmiyorum. Bunu da değerlendireceğiz bakalım...

bencede değerlendir. 35bine octavia fl elegance. bence focusla felan ugrasmaya gerek yok. hem fiyat uygun hem donanım.
kolay gelsin :):)

ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampusu

1.6 MPI octavia ambiente
Mercedes E320 Avantgarde