škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

insanlar Fabiş`i merak ediyor!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı elektron52

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yaz tatili için Ordudayım. Orta yaşlarda bir abi Fabiş`e binerken yanıma gelip araç ile ilgili baya soru sordu. Konfor, kalite, yakıt vb. Bu olay son bir ayda iki defa oldu.
SizIere de böyIe tanımadınız insanlar araçla ilgili sorular soruyor mu?

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Octiyi ilk aldığımızda türkiyede sayılıydı ankaradaki anddan ilk teslimlerden biriydi her gittiğim yerde iki üç kişi gelip aracı soruyordu. Neredeyse hergün iki üç kişiyle tanışıyodum. Bi keresinde adamın biri göbekte korna çala çala durdurdu beni superbi varmış arabayı merak etmiş çok şaşırmıştım

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
skoda algısı değişti artık insanlarda. gayet güzel bir yeri var artık insanların gözünde.

Çevrimdışı elektron52

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Özellikle aracı kullananlar konforunu çok beğeniyor. Kayın biraderde 2011 astra var.  Fabia`nin konforunu çok beğeniyor. Bir de içine binenler içinin göründüğünden geniş olduğunu şöylüyor.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
1.2 motorda 7 ileri otomatik vitesi duyanlar ya da 105 bg'lik modeli olduğunu öğrenenler çok şaşırıyor ;)

Hemen tüketim soruyorlar, atmosferik 1.2 kadar yakıyor dediğimde "sat bana" diyorlar  :D

Çevrimdışı adnan58

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bizde üç tane faba dizel bir tane felicia var köydekiler diyorki ya bu ne al bi toros bin gitsin daha sonra binenlerde hasta oluyor abi versene biraz süreyim diye bu seferde ben vermiyorum kaputu açıp inceleyen ne dese beğenirsiniz clio ya bineceğime gider fabia alırım.diyeceğim o ki skodayı bilen alır bilmeyende langır lungur konuşur...

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;474638
1.2 motorda 7 ileri otomatik vitesi duyanlar ya da 105 bg'lik modeli olduğunu öğrenenler çok şaşırıyor ;)

Hemen tüketim soruyorlar, atmosferik 1.2 kadar yakıyor dediğimde "sat bana" diyorlar  :D

İrfan hocam valla nazar değecek senin arabaya bu gidişle. böyle herkese gösterip gösterip salyamızı akıtıp satmıyosun ahı tutacak milletin :)

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: Esariipek;474641
İrfan hocam valla nazar değecek senin arabaya bu gidişle. böyle herkese gösterip gösterip salyamızı akıtıp satmıyosun ahı tutacak milletin :)

Octiler Superbler varken bizimkisi memur arabası  :)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: lrfan;474638

:uuu::uuu::uuu:

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araba yikayicida mercedes sahibi 2009 octavia mizi sorup icine oturmus, hayran kalmisti:) olur, normaldir

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Biraz ukela lık yapıyım,

Yoldan geçen,binen,seyir halindeyken trafikte motor hacmini soran,beni tanıyan herkes sorar. Hemde beni her gördüklerinde :)  Fabia'yı İstanbul'a sevdiren kişilerden biriyim bende.

Maaşallah bebeğime

-------------------------------------------------

Çevrimdışı hunter

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
bizler maalesef arastirmayi ogrenmeyi sevmeyen bir millet olduk. atadan kalan aliskanliklarimiz artik genlerimize islemis gibi. sari renk yrv turbomu aldigimda apartmandan bir teyze "vah oglum bula bula taksimi buldun" demisti. insanlar piyasasi ugruna aliskanliklarini zevklerini hice sayiyorlar.adam evine alacagi tv yi bile su marka olsun herkes ondan aliyor mantigiyla seciyor. bu dunyada kendi istedigini alip kullanacaksin.merak eden senden ogrensin...;)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hunter;474671
bizler maalesef arastirmayi ogrenmeyi sevmeyen bir millet olduk. atadan kalan aliskanliklarimiz artik genlerimize islemis gibi. sari renk yrv turbomu aldigimda apartmandan bir teyze "vah oglum bula bula taksimi buldun" demisti. insanlar piyasasi ugruna aliskanliklarini zevklerini hice sayiyorlar.adam evine alacagi tv yi bile su marka olsun herkes ondan aliyor mantigiyla seciyor. bu dunyada kendi istedigini alip kullanacaksin.merak eden senden ogrensin...;)

O yrv yi beğenmeyenleri rolllarda görmek isteriz :)

Çevrimdışı hunter

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
aynen oyle. kac tanesi egsozu koklayip isiklarda durunca abi bu ne yaaa olmustu.ah yrv turbom...

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hunter;474675
aynen oyle. kac tanesi egsozu koklayip isiklarda durunca abi bu ne yaaa olmustu.ah yrv turbom...

İlk gördüğümda haftalarca japon top speed videolarını izlediğim muhteşem bi arabaydı. Güzel bir bi hafta geçirmek isterdim onunla