škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Renault Laguna GT Vs Porsche Boxster

tufan · 18 · 6106

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
4 kapılı aile aracına karşı spor bir otomobil, iyi cesaret :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

hakanerdogan

• Ziyaretçi
hava civa reklam. testler araclar kontrolden cikasiya dek hiz artirilarak denenir ki hangisi daha yuksek hizda basaracak hangisi pes edecek gorek.

Bide 0-200 kaldir yan yana sole, bu ikisinde gitsin renosh kazansin I'm gonna cut my ass :lol:

Çevrimdışı Baran35

• Boutique Wax Maniac
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hava civa diyenler sadece gülenlerin anlaması gereken şudur;

Burada Laguna Boxterdan iyi bir araba yada Laguna Boxter'dan hızlı imajı verilmiyor yada anlatılmaya çalışılmıyor.

Burada 4WS yani 4 tekerleğinde kontrol edildiği sistemin aracı ne kadar değiştirdiğini, sınıfının referans otomobili Boxter ile yarışabilecek KONTROL hızı ve esnekliğini sağladığı vurgulanıyor.

0-200 kaldırmaya gerek yok kısacası bakış açısı ve bilgi zenginliği önemli tabi..

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;118192
hava civa reklam. testler araclar kontrolden cikasiya dek hiz artirilarak denenir ki hangisi daha yuksek hizda basaracak hangisi pes edecek gorek.

Bide 0-200 kaldir yan yana sole, bu ikisinde gitsin renosh kazansin I'm gonna cut my ass :lol:

valla yola tutunma konusunda Laguna yerine Superb olsaydı Boxster a meydan okuyan bence bu yorum daha farklı olurdu:)

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: tufan;117710
Laguna GT vs Borsche Boxster and the winner is... I am sure you just can't think about it !

The winner falan fisman derseniz kazanan imaji verirsiniz lagunyaya o zaman havada olur civada olur.

06lkn66

• Ziyaretçi
ne yani şimdi laguna boxterdan dahamı iyi tutunuyo yola haha:D

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Superb ne alaka ki kim Superb diyo bana ne Superb'den konu bu degil ki, hadi bakalim kimin babasi kimin babasini dovecek. :D

Adam gitmis reklam yapiyor orda gercegi yansitmiyor yok bilmem winner da hic tahmin etmediginiz araba kazaniyorda... Millet gidiyor bindigi arabaya babasinin fabrikasindan cikmis gibi muamele cekiyor sora bana Superb damarindan girmeye calisiyor :D

Bana ne la Superb dunyanin en iyi arabasi olsa nolur en kiytirik arabasi olsa nolur cok uzuvlarimda :lol: :lol:

Sadece konu yanlis lanse ediliyor, zira gercekten hava civa. :D

Hepsini gectim Skoda forumu arac bakim forumu oldu cok marka cesitliligi var diye bide millet cikiyor ustune ustluk burda Skoda ezip baska marka fanatikligi yapiyor :lol: :lol:

Yakinda techturkey zihniyetine falan burunurse forum sasirmamak lazim :D

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
skodayı ezdiğim yok araç bakım sitesi olarak görüyorsanız o zaman skoda dışı araç almazsınız .

uslubum sert değildi hatta gülücük atmıştım sonunda ben videodaki yazıyı koymuştum.

yazı dili konuşma dilindne farklı olduğu için direk neyi nasıl söylediğimiz belli olmuyor diye.

fakat anlıyorumki baya bi farklı algılamıssın ki damardan girme falan yok skodayı ezme bence populist bir mesaj olmuş.benim kastettğimi geçmiş biraz farklı yerlere çekilmiş.neyse önemli değil

not : skoda sitesini geçti diyorsa adminlerimiz önlemini alır sanırım

teşekkürler

Not Lagunamda Gtim de yok :)

Çevrimdışı Baran35

• Boutique Wax Maniac
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Tamamda araç standart Laguna değil 4WS hala hava civa diyorlar pist videolarını bir izleseler sistemin nasıl işlediğini nasıl etki ettiğini anlasalar laf etmicemde Renault'a karşı sanki ailenizi öldürmüş gibi tü kaka diyen zihniyeti anlamıyorum.

Sanki VW ve Almanya babasının hayrına satıyor arabaları bize PKK'yi terörü beslemiyorlar sanki...

Anlayana.

06lkn66

• Ziyaretçi
bu konu arabaların testinden çıktı atışmaya geçti burda herkes serbest isteyen istediği marka hakkında istediği yorumu yapma hakkına sahip sanki herkes skodaya mükemmel yorumlarımı yapıyo

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Birbirimizi kırmadan yorumlayalım arkadaşlar..Yakışmıyor bize böyle söylemler..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
videoyu izleme gereği bile duymuyorum. iki aracı yan yana koyan kişi ancak kendini tatmin etmeye çalışıyordur benim gözümde. hakanada katılıyorum.