škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Columbus V11 Harita Çıktı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Her ne kadar forumda benden başka kullanan var mı bilmesem de haber vermek istedim. Skoda orijinal navigasyon cihazı olan Columbus için V11 kodlu yeni harita çıktı. Kısmetse yarın elimde olacak dvd ve en kısa sürede yükleyeceğim...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abi forumda en dolu superblerden biri sendeki.Benim araç ise cd bile çalmıyor:lol:

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;476775
Her ne kadar forumda benden başka kullanan var mı bilmesem de haber vermek istedim. Skoda orijinal navigasyon cihazı olan Columbus için V11 kodlu yeni harita çıktı. Kısmetse yarın elimde olacak dvd ve en kısa sürede yükleyeceğim...

Abi arada denk geliyorum sahibindende çakma çakma şeylere 1.500, 1.900 gibi rakamlar istiyolar ulan Ender abi ne ucuza kapatmışsın yav diye geçiriyorum içimden :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2.000-TL'ye bu cihazı almak artık hayal oldu. Zaten bizim cihazı satan da yok gibi. Genelde hep rns-510. Dediğin gibi saçmasapan cihazlara saçmasapan fiyatlar isteyenler de mevcut.

Çevrimdışı Y.Emre52

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Y.Emre52;476797
Orjinal Columbus bulamazmıyız peki Tr'de?

Çok zor. Skoda müşterisi bu tarz şeylere pek talep göstermedigi için satıcılarda genelde rns-510 oluyor. "0" satan da uçuk fiyat istiyor. Bir ara 3.500-TL civariydı sahibinden'de fiyatlar. RNS-510 ise her daim hem 0 hem 2. El bulunabiliyor. Ancak yine de zaman zaman sahibinden, gittigidiyor, sanalpazar v.s. bakmak da fayda var almayı düşünüyarsanız

Çevrimdışı deathbomb

• Superb Tutkunu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu ürünle ilgili de güzel yorumlar okudum. Fiyatı da oldukça makul (1000 TL civarında). Canlı görüp karar vermek lazım.

http://www.navimex.com.tr/urunDetay.aspx?urunID=119

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
An itibariyle yeni haritayı yükledim. İsten eve gelirken yaklaşık 40 dakika sürdü yükleme. Umarım hu güncellemeyle Ankara'da yeni yapılan bulvarlar falan da gelir. Şimdilik deneyemiyorum tabii.
« Son Düzenleme: 21 Ağustos 2014, 19:36:25 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: deathbomb;476902
Bu ürünle ilgili de güzel yorumlar okudum. Fiyatı da oldukça makul (1000 TL civarında). Canlı görüp karar vermek lazım.

Güzel görünüyor..

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: deathbomb;476902

Yusuf arayüz çok basit görünüyor. Sanırım navigasyon bilgilerini yol bilgisayarına da vermiyor.

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ender bey merhaba.columbus bulma şansimiz varmi bende orjinalciyim.eger rastlarsaniz .siz uzun suredir kullaniyorsunuz.
Ebay da var ama oradan 100 150 tl lik malzemeler getirtiyorum.ama columbus getiremeyiz diye dusunuyorum.bizede yardimci olursan sevinirim. Ender bey.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sudege;481229
Ender bey merhaba.columbus bulma şansimiz varmi bende orjinalciyim.eger rastlarsaniz .siz uzun suredir kullaniyorsunuz.
Ebay da var ama oradan 100 150 tl lik malzemeler getirtiyorum.ama columbus getiremeyiz diye dusunuyorum.bizede yardimci olursan sevinirim. Ender bey.

Merhaba. Benim aldığım kişiyle iletişimim kalmadı açıkçası, 4 yıl oluyor cihazı alalı. Yurt dışından çok daha ucuza bulunabiliyor tabii, ama muhtemelen gümrüğe takılır. Skoda için çok talep olmadığı için Columbus nadiren bulunuyor, vw için olan rns-510 ise daha rahat bulunuyor. Sahibinden'den bakmak lazım ara ara. Ben denk gelirsem özelden yazarım size.