škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

zenec 2011d yardım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
iyi akşamlar ,ikinci el zenec 2011d taktırdım 2 gün oldu.ama bluetoot
tel bağlantısında sorun var gibi cep tel.bt arıyor masından her seferrinde bağlan diye komut veriyorum öyle bağlanabiliyorum.zenec .com adresindeki güncellemeleri de uyguladım .ama skoda lar için MCU .diye devam eden bir numara var o tutmuyor.anu nasıl düzeltebilriz.birde nav.yön bilgilerini MFD ye aktarma işlemini kodlama yapmaya çalıştık ama yapamadık.17 numaralı bölüm çıkmıyor..oradan 49 no.vs.diyor ama kodlamada o bölümler orjinal teyp söküldüğü için çıkmıyor.araç 2014 superb elg.can bus vs.de dğişiklik var mı bilmiyorum. zenec olanlardan yardım.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Alıntı yapılan: sudege;481787
iyi akşamlar ,ikinci el zenec 2011d taktırdım 2 gün oldu.ama bluetoot
tel bağlantısında sorun var gibi cep tel.bt arıyor masından her seferrinde bağlan diye komut veriyorum öyle bağlanabiliyorum.zenec .com adresindeki güncellemeleri de uyguladım .ama skoda lar için MCU .diye devam eden bir numara var o tutmuyor.anu nasıl düzeltebilriz.birde nav.yön bilgilerini MFD ye aktarma işlemini kodlama yapmaya çalıştık ama yapamadık.17 numaralı bölüm çıkmıyor..oradan 49 no.vs.diyor ama kodlamada o bölümler orjinal teyp söküldüğü için çıkmıyor.araç 2014 superb elg.can bus vs.de dğişiklik var mı bilmiyorum. zenec olanlardan yardım.

Benin aracımda da zenec 2010 takılı,uyum sorununu bende yaşıyorum,örneğin navigasyon sesli yönlendirme sesi gitti,bir türlü sesi açamadım,bulamadım nereden açılıp kapandığını...