škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeti Greenline Bolero'yu, Columbus veya Zenec ile değiştirmek istiyorum

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı corova

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar Eylül ayında aldigim Yeti Greenline 1.6 TDI Elegance arabamdaki Bolero multimedya sistemini, uyumlu Columbus veya Zenec marka, navigasyonlu Sistem'le, fiyat farkını vererek değiştirmek istiyorum. İlgilenen arkadaslar msj yazabilir

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Acele etmezseniz siteden Alper Bey ANS510 satışına yaklaşık 1 ay sonra başlayacak. Fazla para vermemiş olursunuz.

Çevrimdışı lezgin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: corova;397375
Arkadaslar Eylül ayında aldigim Yeti Greenline 1.6 TDI Elegance arabamdaki Bolero multimedya sistemini, uyumlu Columbus veya Zenec marka, navigasyonlu Sistem'le, fiyat farkını vererek değiştirmek istiyorum. İlgilenen arkadaslar msj yazabilir

hocam boleronuza talibim. sizden haber beklicem.

Çevrimdışı corova

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fastbreak79;397380
Acele etmezseniz siteden Alper Bey ANS510 satışına yaklaşık 1 ay sonra başlayacak. Fazla para vermemiş olursunuz.

Oyle acelem yok, beklerim Alper beyi. Tesekkurler

Çevrimdışı corova

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lezgin;397383
hocam boleronuza talibim. sizden haber beklicem.

Hocam degisime gitmezse, seve seve :)

Çevrimdışı corova

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fastbreak79;397380

Simdi baktım da, ANS 510'a, RNS 510'un çakması deniyor. Cin Mali ve fazla kullanan da yok. Onceligim RNS 510 benim. Ama ANS alacaksam da, Umarım fiyat da ona gore olur.

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam daha piyasa çıkmadı ki :) nasıl kullanan olsun. Bir bakın fabia 2 bölümünde sabit konularda.

Çevrimdışı lezgin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: corova;397399
Hocam degisime gitmezse, seve seve :)

Hocam değişimde ne kadar fiyat düşeceklerse ben vereyim size o farkı.hem bolero aramam hem sizin işiniz görülür. sizin için bi değişen bişey olmaz zaten.

Çevrimdışı azakoglultd

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: corova;397407
Simdi baktım da, ANS 510'a, RNS 510'un çakması deniyor. Cin Mali ve fazla kullanan da yok. Onceligim RNS 510 benim. Ama ANS alacaksam da, Umarım fiyat da ona gore olur.

yakaladım :)

sevgili kardeşim zenec taktırmak istediğini söylemişsin , öncelikle şunu söyleyeyim bizim cihazımız olan ANS510 ile zenec i karşılaştırmamanı özellikel rica ediyorum. çakma mevzusuna gelincede öncelikle şunu söyleyeyim ans510 evet çakmadır nasıl çakmadır yıllarca türk tüketicisine fahiş fiyatlarla satılan necvox a ve zenec e yapılan bir çakmadır çünki orjinal ünite olan rns510 ile unite işlemci software hardware olarak neredeyse birebir aynıdır çünki rsn510 u üreten fabrika da sadece bizim adımıza oem yani markasız olarak üretilmiş ve üzerinede birçok özellik ayrıca eklenmiştir.

Eğer bunu adı çamak ise evet çakmadır :)

Latife bir yana ciddi anlamda düşünmenizi dilerim ha birde şu başlıktaki aracımı da bi incelemenizi temenni ederim :)

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=20511

O zaman anlayacaksınız ki ben bu işte servislerin ustaların distributorun bile yapılamaz dediklerini yapmış biriyim ... saygılarımla

Çevrimdışı corova

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: azakoglultd;397669
yakaladım :)

sevgili kardeşim zenec taktırmak istediğini söylemişsin , öncelikle şunu söyleyeyim bizim cihazımız olan ANS510 ile zenec i karşılaştırmamanı özellikel rica ediyorum. çakma mevzusuna gelincede öncelikle şunu söyleyeyim ans510 evet çakmadır nasıl çakmadır yıllarca türk tüketicisine fahiş fiyatlarla satılan necvox a ve zenec e yapılan bir çakmadır çünki orjinal ünite olan rns510 ile unite işlemci software hardware olarak neredeyse birebir aynıdır çünki rsn510 u üreten fabrika da sadece bizim adımıza oem yani markasız olarak üretilmiş ve üzerinede birçok özellik ayrıca eklenmiştir.

Eğer bunu adı çamak ise evet çakmadır :)

Latife bir yana ciddi anlamda düşünmenizi dilerim ha birde şu başlıktaki aracımı da bi incelemenizi temenni ederim :)

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=20511

O zaman anlayacaksınız ki ben bu işte servislerin ustaların distributorun bile yapılamaz dediklerini yapmış biriyim ... saygılarımla

Eyvah, yakalandık : ) Saygılar bizden usta. Benim öyle, çakma-orijinal bir ayırımım çok yoktur ama ilk mesajımda RNS ve Zenec aradığımı belirtmemin sebebi, kendi çapımda biraz araştırma yapmamdır tabii. Lakin bu, diğer markalara (çakma da olsa-tabiri siz de kullandınız diye yazıyorum) sırtımı döndüğüm anlamına gelmiyor. Yukarıda arkadaşa da söylemiştim. Piyasaya çıksın, kullanılsın, yorumlar gelsin, düşünürüz tabii almayı. Neden olmasın. Tekrardan saygılar. Bir şey daha: Youtube'den izledim, kırmızılığı ve ses arttırıp-kısarkenki bip bip sesi çıkarmasını da hiç sevmedim ilk izlenim olarak. Bir de, dedim ya, gerçekten uygun mu, ona bakacağız : )

Çevrimdışı Gearbox

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı corova

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlısı hocam. Apartta bekliyorum ben zaten. Bu arada bir Zenec-RNS sahibiyle takas yaparsak ne ala; olmadı sizin ürünü de bekleyeceğiz. Selamlar, saygılar

Çevrimdışı levkar55

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: corova;399022
Hayırlısı hocam. Apartta bekliyorum ben zaten. Bu arada bir Zenec-RNS sahibiyle takas yaparsak ne ala; olmadı sizin ürünü de bekleyeceğiz. Selamlar, saygılar
dostum;ne yaptınız?cihaz aldınızmı? sevgiler

Çevrimdışı corova

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yok kardesim, beklemedeyim Oyle. Bur takas ısı olursa belki, ama su an para verip alacak durumda değilim. Bolero'ya devam yani :)

Çevrimdışı levkar55

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: corova;417225
Yok kardesim, beklemedeyim Oyle. Bur takas ısı olursa belki, ama su an para verip alacak durumda değilim. Bolero'ya devam yani :)
optimus ANS 620 isimli bir çin malı cihazı aldım.benim boleronun yerine cuk oturdu.navigasyonu çok iyi.bluetooth iyi çalışıyor.dvd oynatıyor.asıl önemlisi tamamen orijinal gibi duruyor.menüsü bolero ile çok yakın kullanma problemi çıkmadı.********* isimli siteden aldım.1500 tlye aldım.forum üyelerine indirim yapıyorlar.bence bakın derim.sevgiler..