škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yetime bolero arıyorum

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar 2012 Yeti greenline ambition aracıma orjinal bolero teyp arıyorum. Üzerinde swing mp3 var bolero bulursam onuda uygun birşeylere veririz. Aracına navigasyon taktırıpta Bolerosunu satmak isteyen olursa görüşebiliriz. Tabi göz görüp gönül sevecek :wnk: yani Ankara içi tercih sebebi.Tüm arakadaşlara kazasız belasız günler dilerim.

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sahibinden veya gittigidiyordaki satılık ilanlarına bakarsanız ve şayet bulursanız bizim siteden birine ait olma olasılığı yüksek, arayıp sorarsınız site üyesi olup olmadığını zaten fiyat otomatik olarak indirime gidiyor.

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Sahibindene baktım 2 tane var ama superbten çıkmaymış servise sordum yetiye uymuyor dediler. Servis elemanı telefonda yanındakine sorarken A5 filan diyordu sanırım octavia yı kasdetti. Herhalde bizim araca A5 kasanınki veya yeti bolerosu bulursak olacak.

Çevrimdışı erdemguner35

• Choice
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yeti.avc;366686
Sahibindene baktım 2 tane var ama superbten çıkmaymış servise sordum yetiye uymuyor dediler. Servis elemanı telefonda yanındakine sorarken A5 filan diyordu sanırım octavia yı kasdetti. Herhalde bizim araca A5 kasanınki veya yeti bolerosu bulursak olacak.

ya da istediğin yerden çıkma bir bolero(RCD-510) ya da Amunsden(rns310) ya da colombus(rns510) ya da necvox yada zenec ya da bla bla......  bunlardan herhangi birini yetiye uydurmak için ihtiyacın olan parça bu;
http://www.superskoda.com/Skoda/Yeti/Yeti-dashboard-panel-for-manual-A-C-Navigation

ben rns310 ve bu çerçeveden sipariş verdim bakalım gelsinler takayım burda paylaşımlarda bulunurum.....

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı erdemguner35

• Choice
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;366979
bolero hangisine denk gelir bilmiyorum ama vwturkte biri satıyordu rns 310

http://www.vwturk.com/forum/showthread.php?79450-2012-Model-Türkçe-Bosch-RCD-310-(Siyah-Zeminli)

satılık olan rns310 değil rcd310 modelidir yani skodaya vuracak olursak radio swing ki bu zaten arkadaşın değiştirmek istediği teyb.

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hep orjinalden yana olduğumdan biraz bekleyeceğim çıkma bir boleroyu ama bulamazsam Navigasyonlu bir necvox a filan kayarım gibime geliyor. Hayırlısı bakalım.

Çevrimdışı erdemguner35

• Choice
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
dediğim gibi necvox dahi alsanız yeti ye takmak için o çerçeveden gerekiyor.

Çevrimdışı egemenkons

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erdemguner35;367229
dediğim gibi necvox dahi alsanız yeti ye takmak için o çerçeveden gerekiyor.

bende var ama çerçeve lazım üstad ilanımı vereyim
http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-oto-arac-skoda-superbten-cikma-bolero-ekran-ciziksiz-tertemiz-83850462/detay/