škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Pioneer 8600

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mrtzihni

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar arabama tesisat yapmak istiyorum ama teybim pioneerin efsane modellerinden biri olan 8600 .. Nasıl bi sistem önerirsiniz ..

Çevrimdışı takara34

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kasetçalarlı 8600 mü yoksa cd li 8600 ?

Çevrimdışı mrtzihni

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
KEH - 8600 .. Kaset Çalar + Cd Changer

Çevrimdışı takara34

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bunun yanına ekürü olarak pioneer eq 6500 . ardından bir stereo birde mono ampli. stereo olana 2 set mid , mono olana da   750 w ve üstü bir sub girdin mi tadından yenmez...
mid olarak tesisat kulağın varsa  morel markasını tavsiye ederim sub woofer da da sound magus yada cadence olabilir.

Çevrimdışı takara34

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
edit:   unutmadan teyp çıkışlarını kullanma elinde efsanevi tss20 tweeter varsa ön çıkışlara onu bağla.

Çevrimdışı mrtzihni

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ben çok daha yüksek wattlı subwoofer düşünmüştüm ... kaç watt a kadar çıkabilirm ki 8600 le ?

Çevrimdışı takara34

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mrtzihni;262008
ben çok daha yüksek wattlı subwoofer düşünmüştüm ... kaç watt a kadar çıkabilirm ki 8600 le ?

kaç watt a çıkacağın teybinle alakalı değil! senin amplin,kablolaman ve subwoofer ın la alakalıdır. bilmiyorum bilgin var mı da 750 watt rms ve üzeri adama nefes aldırmaz otomobilde.

Çevrimdışı mrtzihni

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Güçlü bir tesisat olmasını istiyorum .. sahibinden'de gördüm herhalde ya da gittigidiyor da .. 3500 wattlık bi subwoofer .. 2 tane almak istiyorum .. amfi ve kolon seçimlerini nasıl yapmalıyım ?

Çevrimdışı takara34

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
pioneer eq 6500 ikinci el olarak tedarik et filtrelemeyi ancak öyle sağlarsın. aslına bakarsan teybini yenile derim ama karar senin.

çünki yeni pioneer larda üst serilerde 24 bitlik coderlama var hpf lpf ve bilimum tüm fonksiyonlara teyp üzerinden erişip zahmetsizce ayar yapıyorsun.
« Son Düzenleme: 06 Eylül 2011, 17:35:57 Gönderen: takara34 »

Çevrimdışı mrtzihni

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
pioneer eq 6500 ü hemen temin ettim yarın kargoyla gelir inşallah ...