škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1960 Porsche 911L Sportomatic

lrfan · 16 · 7479

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Neyse idare ederim artık. Haftasonları malikanemi gezerken kullanırım.:++:

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: Suleyman;37819
Neyse idare ederim artık. Haftasonları malikanemi gezerken kullanırım.:++:

Malikanen içinde bulunan sanayi sitendeki ustana boyatıverirsin Roomster rengine :D

Paranın gözü kör olsun. Kim demiş parayla Saadet olmaz. Parayla Saadet olur, Leyla da, Gizem de...  :lol:

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;37820
Malikanen içinde bulunan sanayi sitendeki ustana boyatıverirsin Roomster rengine :D

Paranın gözü kör olsun. Kim demiş parayla Saadet olmaz. Parayla Saadet olur, Leyla da, Gizem de...  :lol:

:huh: olmaaaz her arabaya roomster rengi vermiyoz. Kahyaya söyledim 2 haftada bir wax atacak arabalara.:kiki::wsh2:

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Suleyman;37821
:huh: olmaaaz her arabaya roomster rengi vermiyoz. Kahyaya söyledim 2 haftada bir wax atacak arabalara.:kiki::wsh2:
kahya kim oluyo burada süleymaanııım...:hanz::hanz::hanz:

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mihalgazi;37840
kahya kim oluyo burada süleymaanııım...:hanz::hanz::hanz:

Yav hayal kuruyoruz yaaa. Kâhya işte. Malikanem olunca arabalarla ilgilenecek çiftliğin işleriyle uğraşacak, ben arabayla gezerken resimlerimi çekecek falan filan...:bnn:

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Suleyman;37852
Yav hayal kuruyoruz yaaa. Kâhya işte. Malikanem olunca arabalarla ilgilenecek çiftliğin işleriyle uğraşacak, ben arabayla gezerken resimlerimi çekecek falan filan...:bnn:
haaa anladım hem organizasyon becerisi olacak, hem Polish yapabilecek, hemde fotoğraf çekmesini bilecek birisi hımmm kim acabaaa..:adm:

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
:plc: şşşş yanlış anlaşılma olmasın. Böyle bir kimse yok tamamen hayal ürünü.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
yav görünce aklıma geldi, bahçelievler 3.caddede (limanlının karşısı) tamponu egzozu düşük terkedilmiş, belki çürümeye bırakılmış klasik bi porsche var, yazık, bizim milletin içinde yok...

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Onun vergisi, cezası, borcu yüzünden bırakmışlardır.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
muhtemelen, ama tofaş değil taunus değil, reno değil... yinede yaşatılması gerekir.

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;37874
muhtemelen, ama tofaş değil taunus değil, reno değil... yinede yaşatılması gerekir.

:+1::clap:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
süper bişi.bu araçlara baktığımda şunu düşünüyorum;bizler bir kaç yıl geçtiği zaman hemen model değiştirmeyi düşünüyoruz.aslında bu benden daha yaşlı araçlara gereken itina ve değer verildiğinde bu kadar yıl bile ayakta kalabildiğini gösteriyor.hem aynı zamanda değerleniyor antika olma konumuna yükseliyor.bende bundan böyle ölmezde sağ olursa 30 yıl binmiş olursam aracım octi 40 yaşlarına gelecek bakarsınız benim octi skoda müzesinde yerini almış olacak ve paha biçilemiyecek ve antika değerinde satmış olacağım :blm:belli mi olur olurda olur.Yaklaşık 1 yıl önce okumuştum:blg: gazetede italya'da bir otomobil markası sahibi 37:dede: yaşında bir aracına biniyormuş ve değiştirmenin maliyetli olduğunu söylemiş,düşünün gerisini.bu adam 37 yaşında ki araca binerse ben bu maaşla bu :taka: kabire kadar binmem gerek ve üstelikde 2003 değil 1973 modele binmem gerek.ama o 73 model arabaya binmem mümkün değil zira antika değerinde olduğu için almam mümkün değil.en iyisi octiyi en güzel şekilde bakıp yıllarca binmem lazım.bakarsınız günün birinde antikadan köşeyi dönmüşüm.:D:rm:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ