škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Vw golf mk vıı

BRS99 · 13 · 3874

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BRS99

• VAG Meraklısı
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
İyi günler yeni  bir projeye imza atmak üzere golf 7 almaya karar verdim (1.4TSİ DSG-1.2TSİ DSG arasında kararsız kaldım fiyat konusunda) Aracı beyaz yada Kırmızı almayı planlıyorum + Cam Tavan düşünüyorum. Gelelim Yapacaklarıma ;

1) Arka Difüzör
2) Arka Spoiler
3) Amerikan Çizilmez Cam Filmi
4) Xenon Far
5) BBS CH yada Golf R jantı ( O alırken 480 liralık spor jant'da olabilir)
6) 3.5 CM Spor Yay
7) Sprint Boster Egsoz seti

Vee Uzun yıllar bineceğim.

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben 1.4 tsi derim... aradaki fiyat farkini bilmiyorum.. ama 2-3 gibi farklar varsa bence 1.4 tercih edilmeli..

Çevrimdışı berhan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bende 1.2tsi comfortline manuel pasific mavi + panaromik cam tavan bakıyorum ama hayırlısı.Beni daha çok fiyatı değilde bekleme süresi korkutuyo.1.2tsi dsg ile 1.4tsi dsg comfortlineların arasında 3000tl fark var. Bi yanımda 1.4tsi fr leon diyo 140 bg fiyatıda 50000 ama bilmiyorum.

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kardeşim 1.4 tsi 140 bg comfortline golf7 beyaz aldı. sakin kullanımda motor gayet ekonomik, hız isterseniz güel hızlanması var. 60.300' e almıştı. gayet memnun aracından. start stop ve birçok güvenlik sistemi standart.

Çevrimdışı BRS99

• VAG Meraklısı
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben max 53.000 Gibi düşünüyorum yani enn son verebileceğim fiyat o da zar zor 57.900 + birkaç extra çok yüksek bana ama bi ihtimal var ki GOLF 7 1.4TSİ DSG alabilirim biraz zorlarsam..

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İlle Golf olsun demiyorsanız 1.2 TSI Style + Led Far + Panoromik Cam Tavan + 17'' Jant + Deri koltuk kısacası D sınıfını bile aşacak bir donanım sahip Leon 50.000 lira :) Araç en az Golf kadar kaliteli ve şık.. Aynı donanımdaki Golf 65.000 lirayı geçiyor..

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aşağıda yazdığım opsiyonlar bence mutlaka olsun aracınızda, bu opsiyonları sonradan taktırmak çok sıkıntılı oluyor çünkü:)

Bi-xenon+U led
Cam Tavan
Arka Led Stop(opsiyon listesine yeni girdi)
17''Dijon
Sürüş konfor paketi(comfort için)

Bende ileride Fabiayı satarsak eğer 1.2 TSI-DSG sipariş edip ağzına kadar doldurma planım var ama şimdilik çok uzak bana:D

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.4 alın derim. bizim memlekette her zaman kuvvetli motor tutulur. fordun 1.4 ünü satamazsın 1.6 sını elinde tutamazsın. 75 lik connete bakan olmaz 90 lık mı diye sorarlar.

Çevrimdışı BRS99

• VAG Meraklısı
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bende bu dediklerinizi değerlendiriyorum ama işte bakıcaz...

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
haftasonu kardeşimin golfünü kullanma fırsatım oldu. comfortline orta donanım ama gayet başarılı. ambiyas aydınlatmadan sogutmalı torpidoya biçok şey var. motoruna söyleyecek yok zaten. şahane.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bahtsız fabia;437487
haftasonu kardeşimin golfünü kullanma fırsatım oldu. comfortline orta donanım ama gayet başarılı. ambiyas aydınlatmadan sogutmalı torpidoya biçok şey var. motoruna söyleyecek yok zaten. şahane.

iyi günlerde kullanın,
yakıt tüketimi nasıl? 140 bg ligi alırken neredeyse dizel gibi fark vermeye degermi? arac kac km de? genel yakıt ortalaması ne durumda?
silindir kapatma tek. konforu etkiliyor mu?

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
genel  ortalama 5.4 ben kullandim gunluk ortalama 6.6 oldu. kalkista cok atik. tabi turbo devreye girince.  memleket ankara golbasi. yollar sakin kardesim de sakin kullanir. yeri geldimi arac kuvvetini ortaya koyuyor. ayrica kardesim golf hastasi. ilk araci golf4 idi. keyifli arac. donanım olarak da tatmin edici. güvenlik paketleri standart ve yeterli bence. tek eksiği hız sabitleyici. yol tutusu gayet iyi. golf zaten bu konuda hep iyiydi.  yakıt konusunda tam ekonomik sayılmasa da alınabilecek bir araç.
« Son Düzenleme: 25 Haziran 2013, 09:00:21 Gönderen: B.fabia »