škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Camdaki Taş İzi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu sabah öndeki araçtan seken bir taş benim ön camıma isabet etti küçük bir iz kaldı. sildim, temizledim geçmedi. Autoking'e mi gitsem diyorum. Bu hususta siz değerli forum üyelerinin görüşlerini bekliyorum.

resim upload servisleri

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Autoking e götürün özel bir işlem yapıyorlar iz kalsada büyümesi engelleniyor.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle hiç başıma gelmediğini söylemem lazım, tamamen varsayım üzerinden gidiyorum. Camla ilgili bir sıkıntı olduğu için Autoking' den ziyade kaskonuzun anlaşmalı olduğu bir cam servisine gidin derim. Onların uzmanlık alanı bu zaten, bildiğim kadarıyla bu gibi durumda özel bir solüsyon kullanıyorlar, taş izi tamamen geçmese de belirginliği çok ciddi oranda azaltılabiliyor.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;552512
Öncelikle hiç başıma gelmediğini söylemem lazım, tamamen varsayım üzerinden gidiyorum. Camla ilgili bir sıkıntı olduğu için Autoking' den ziyade kaskonuzun anlaşmalı olduğu bir cam servisine gidin derim. Onların uzmanlık alanı bu zaten, bildiğim kadarıyla bu gibi durumda özel bir solüsyon kullanıyorlar, taş izi tamamen geçmese de belirginliği çok ciddi oranda azaltılabiliyor.

Mini onarımları autoking yapıyor ama hocam. Ben daha önce yaptırdım izde çok ufak bir değişiklik oldu. Tabi sitesinde neredeyse yok oluyor gösteriyor.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 09fabia;552514
Mini onarımları autoking yapıyor ama hocam. Ben daha önce yaptırdım izde çok ufak bir değişiklik oldu. Tabi sitesinde neredeyse yok oluyor gösteriyor.
Benim poliçemde sınırsız cam değişimi olduğu için camdaki bu tarz durumlarda hiç Autoking'e falan gitmeyi düşünmediğim için yazdım.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun. bir önceki aracım astramın 500kmdeyken başıma gelmişti. ön camda el ayası kadar sol alt köşede çatlak olmuştu.

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
herkese teşekkür ederim. Ostimde bir camcı buldum bakalım, cmts. oraya bi götürüp göstereceğim. bakalım neler yapılabiliyor.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kolgezer;552545
herkese teşekkür ederim. Ostimde bir camcı buldum bakalım, cmts. oraya bi götürüp göstereceğim. bakalım neler yapılabiliyor.

Hocam sonucu buraya yazarsanız benimde camımta taş izi var ona göre bi değerlendirmede ben yaparım

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;552553
Hocam sonucu buraya yazarsanız benimde camımta taş izi var ona göre bi değerlendirmede ben yaparım
:kat::+1:
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kolgezer;552545

Kaskonuz yok muydu? Ben camı elletmezdim bu küçük şey için dediğim gibi bu tarz şeyler mini onarıma girer. Benim poliçelerimde fulldür ama kimse camı değiştirelim demedi. Bunun için cama değişim verirler mi bilmiyorum ama ücretsiz birşekilde yokedebildikleri kadar hallediyorlar zaten çok ufak çatlaklar için,10 krş max büyüklük. Zaten mini onarım ücretsiz ve kaskoyu bozmadan yapılıyor.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 09fabia;552606
Kaskonuz yok muydu? Ben camı elletmezdim bu küçük şey için dediğim gibi bu tarz şeyler mini onarıma girer. Benim poliçelerimde fulldür ama kimse camı değiştirelim demedi. Bunun için cama değişim verirler mi bilmiyorum ama ücretsiz birşekilde yokedebildikleri kadar hallediyorlar zaten çok ufak çatlaklar için,10 krş max büyüklük. Zaten mini onarım ücretsiz ve kaskoyu bozmadan yapılıyor.

Bu kadar küçük bir deformasyondan dolayı camı değiştirmezler tahmin ettiğiniz gibi. Ciddi çatlak gerekiyor değişim için.

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ankara'da çoğunlukla şehir içi kullanmama rağmen 5 senede ön camım büyüklü küçüklü iğne iğne birsürü nokta oluştu,  hatta çok güneş vurunca gizli bi galaksi ortaya çıkıyor. Değiştirmeyecek olsam bir yerinden çatlatıp değiştirin diyeceğim ama işte ziyan vermek istemiyorum.

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bugün ostimde iyi bir camcıya gösterdim. Bu kadar ufak bir izi geçirecek bişey olmadığını, tamir yapıldıktan sonra bile camlarda bu kadar bir izin kaldığını söyledi. Her araçta olabilir diyor. Ne mercedesler geliyo bana böyle, ama yapacak bişey yok tek çözüm camı değişmek dedi. Bir tek iz için değiştirmiyelim dedi.

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kaskodan cam hakkınız varsa değiştirebilirsiniz ama orjinal cam takmazlar.
Bende de aynısından vardı. "Hocam  sen git biz hallederiz" dediler. Dönüp geldiğimde baktım, camın ortasına çekiçle vurup kırmışlar. Diğer türlü kasko para vermiyormuş.

Yalnız benim gittiğim yer düzgün bir yer değildi. Üst taraftan kanırtmışlar, tavanda hep iz doluydu. Yani çok da tavsiye etmem değiştirmenizi.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustklc;552947
Kaskodan cam hakkınız varsa değiştirebilirsiniz ama orjinal cam takmazlar. Bende de aynısından...

Şirketten şirkete değişiyor olmasın..? Önceki aracımın kaskosu(alyanz) ön camı orijinali ile değiştirmişti.