škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Merhaba Skoda gönül dostları

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hakanist

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben Hakan ENÖNDE Üretim tarıhım 66 olup son kullanım  tarıhımı bılmıyorum Allah bilir... aranıza 7 Eylül de katıldım OCTAVIASEVER rumuzuyla ama rumuz pek itici geldi o ne be sapılık gıbı :) bende efendi gıbı ismim ve şehrimi yazdım...artık hakan ist im ,,,tam 7 Eylül tarihinde bostancı Erel den 1.4 style dsg 150 ps metal grısı sıparışını verdım ...dostlar askerlik günleri gibi sayar durumdayım Aralık 2017 ortası gıbı teslım edılır dıyorlar gebereceğim ha sabırsızlıktan bu işkenceyi çekenler varmı ??? herkese tekrar selam olsun scoda marka aracı olan yada başka aracı olan tum dostlarıma kazasız belasız günler

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun Hakan bey güle güle kullanınız aracınızı  inşaALLAH İstanbul buluşmalarında bir araya geliriz
şunu unuttum sıfır alan arkadaşlar deneyimlerini paylaştı o hususlara dikkat ediniz örnek araçta boya olabiliyor ya da işlem çoğu gemiden indir bindirde oluyor , size benim yapamadıklarımdan bahsedeyim gösterge panelinde ki jiletini asla söktürmeyin hatta multimedya kısmını söktürmeyiniz buralar en çabuk cizilen kısımlar daha bir çok şey var onuda araştırır bulursunuz
« Son Düzenleme: 20 Eylül 2017, 10:25:44 Gönderen: Sultan.Baybars »

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracınız şimdiden hayırlı uğurlu olsun Hakan Bey, kazasız belasız güzel güncelerde kullanmanız dileklerimizle. Aracınızı aldıktan sonra da yorumlarınızı bekliyoruz.

Çevrimdışı Hakanist

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: leca;624232
aracınız şimdiden hayırlı uğurlu olsun hakan bey, kazasız belasız güzel güncelerde kullanmanız dileklerimizle. Aracınızı aldıktan sonra da yorumlarınızı bekliyoruz.

aracimi evet 7 11 2017 de erel otomotivden aldim.zaten sigortaci dostlarim olduğundan araci teslim alirken eksper arkadasimla gittim hiç utanmadan her yerine baktirdim.sikintisi çikmadi zaten scoda a5 in dizelini 3 ay kiralamiştim yazi onununla  geçirincwe aşik oldum ve inemedim bende ağustos sonu 1.4 150 ps style + sport karişimi :) özel üretim siparişimi verdim..17 aralik florya ibb de olacagim resim yükleyemedim aracimi orda sizlerin gösterimine paylaşacagim ..style+sport karişimini orda anlatirim :)