škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1999 Octavia 1.8 T SLX Otomatik Vites Hakkında yardiminiza ihtiyacim var.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sanctum22

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar. Aranıza yeni katıldım. Aşağıda linkini paylaştığım 1999 model Octavia 1.8 T SLX otomatik vites aracı almayı düşünüyorum. Daha önce hiç skodaya binmedim. Sitenize üye olup sizlerin tecrübesine başvurmak istedim.

Genel hatlarıyla bu aracın yakıtı, kronik sorunları, servis ve yedek parçası ile ikinci el piyasası gibi konularda bilgi sahibi olmak istiyorum.

İlan linki : http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-119000-de-degisen-boya-yok-sunroof-plus-otomatik-vites-plus-kirmizi-108306368/detay/

Link calismazsa İlan Numarası :108306368

Bir de bu aracın pdf formatında teknik ve donanım verilerin,i internette aramama rağmen bulamadım. Elinde olanlar paylaşırsa sevinirim. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bana da fotoğraftan mıdır nedir sanki ön farlar değişik geldi şoför tarafı yenilenmiş gibi.

Çevrimdışı veys

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Fiyatta iyi gibi bence iyi sanki 1.6 kasayı tasımıyor gıbıme geliyor
Ben de 1 ay oldu  2005 a4 kasa elegance 1.6 hatasz boya da yok 23.500 e aldm sizce nasl siyah renk 167 bin km tup var sizce nasl

Çevrimdışı sanctum22

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Normal 1.8 ile 1.8 t nin farkini nasil anlayabiliriz arkadaslar? Bir de atmosfeeik 1.8 ise şayet, hala alinip binilir mi? Tesekkur ederim.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Motor kapağından anlayabilirsiniz. Birisinden 20V Turbo yazar diğerinde sadece 1.8 20V yazar :)

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı sanctum22

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Peki cok tesekkurler arkadaslar. Demekki bu turbo modeli degilmis. Tuh baya heveslenmistim. :) Normal 1.8 ler nasildir peki? Fiyat uygun mu sizce?

Çevrimdışı vospar34

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://vospar.com/
Bendede 98 model 1.8 otomatik passat var idi.onların aynısı diyebilirim 4 ileri tam otomatik vites.1.8t nin tadını vermez tabiki.Bu modellerde bir araç alacaksanız çok iyi baktırın şanzımana motora.Rahatlık konusunda diyecek yok vw grubu araçlar bunlar.