škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

sıfır dizel dsg yeti buldum

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı arinalw

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
merhaba arkadaşlar aracı eskisinden daha fazla kullanmam gerektiğinden artan benzin maliyeti sebebi geçen ay 1.2.tsi dsg ambition aracımı sattım.dizel otomatik araçlara yöneldim.kia ceed pego 308 hyndai i30 gibi az yakan dizel otomatik araçalrı inceledim test ettim ancak yetiden sonra ne ben ne ailem bu araçlardan hoşlanmadık.o yüzden tekrar dizel otomatik elegance yeti almaya karar verdim.bayileri tek tek aradım ve Erzurumdan buldum.kısmetse haftaya almaya gideceğim.arada bayağı bir meblağ var ama hem dizel hem daha donanımlı hem yeni bir yetim olacak.inşallah aradaki farka değer.yetilerimizin kıymetini bilmemiz lazım.herkese keyifli sürüşler

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlısı olsun, bu konseptteki 1.6 dizel otomatik bulmak zor, güzel bi secim,
fiyat degisikliginden bahsediliyordu, olumsuz etkilenmiyorsunuz degil mi?
Gecen bu incelemeyi izlemistim,
Yeni yetiyi öve öve bitiremediler otopark ekibi, özellikle yalıtımdaki gelişmeden,
http://www.otopark.com/2014/09/27/herkul-skoda-yeti-1-6-tdi-ambition/

Çevrimdışı arinalw

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ekim ayının 12 sine kadar takas desteği varmış ondan faydalandım.verdiğiniz paranın karşılığında aldıklarınıza bakıldığında en iyi seçimlerden biri olduğunu düşünüyorum.

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şimdiden hayırlu olsun. Bandırma'dan-> Erzurum'a araç almaya gidecek kadar aşık mısınız Yeti'ye... :)

Çevrimdışı arinalw

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
öyle Bandırma-Erzurum yazısını görünce gözüm korktu gerçekten.ama bildiğiniz gibi araç çoğu bayide yok .hem ziyaret hem ticaret geze geze gelirim.

Çevrimdışı engin43

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ayırlı olsun. İnşallah bir aksilik çıkmaz. Düşünce ve tercihinizdeki isabeti en iyi bir başka YETİ sahibi anlar. Aşık olmamak ne mümkün YETİ'ye ? Selamlar ve sağlıklıklı-keyifli sürüşler...

Çevrimdışı unveren55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun arkadaşım.benimde aynı araçtan var.fiyat nedir acaba?güzel bir tercih yapmışsın.

Çevrimdışı MURATE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı arinalw

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: unveren55;536223
hayırlı olsun arkadaşım.benimde aynı araçtan var.fiyat nedir acaba?güzel bir tercih yapmışsın.

fiyat,83500 lira metal grisi.1500 lira takas indirimi varmış,ben takasa girmediğimden direk indirim olarak yansıdı.sağolsunlar 500 tl de uzak yoldan geldiğim için indirdiler,ve 81500 liraya anlaştık.bazı ikinci ellerin bile buna yakın fiyatta olduğu düşünülünce fiyat bana uygun geldi.hayırlısı...

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı arinalw

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Levcho;536251
Peki, aracı Siz gidip gördünüz mü?

maalesef görmedim ancak görevli arkadaş çok sayıda foto çekip gönderdi renk hoşumuza gitti.zaten özelliklerini bildiğim bir araç ancak showroomda orasında burasında çizik olmuşmudur diye de korkuyorum aslında.ben peşinat yollayınca aracı aşağı indirmişler.bakalım artık gidince görürüz kısmetse de alır döneriz.

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: arinalw;536240
fiyat,83500 lira metal grisi.1500 lira takas indirimi varmış,ben takasa girmediğimden direk indirim olarak yansıdı.sağolsunlar 500 tl de uzak yoldan geldiğim için indirdiler,ve 81500 liraya anlaştık.bazı ikinci ellerin bile buna yakın fiyatta olduğu düşünülünce fiyat bana uygun geldi.hayırlısı...
Gayet güzel bir alışveriş olmuş gibi görünüyor.
İnşaallah kazasız belasız gelirsiniz evinize yeni Yeti' nizle.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı MURATE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlısı olsun...inşallah  yetinize kavusursunuz....

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba!

Donanımı(active-ambition-elegance) nasıl? Greenline mi?

Çevrimdışı arinalw

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygar;536410
Merhaba!

Donanımı(active-ambition-elegance) nasıl? Greenline mi?

elegance greenline