škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Toplu fiyat alalım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar yıl sonunda yeti alma düşüncem var benimle aynı düşüncede olan arkadaşlarımız varsa birlikte toplu fiyat araştırması yapalım. Şirketlere yaptıkları filo indirimine benzer bir uygulama yapabilirler. Geçen sene kota sorunu olan bayiler ciddi indirimler yapıyorlardı. Bu konuda fikri olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

Çevrimdışı Balaban75

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Fiyatlar ne kadar düşse de çok gelecek bana yeti için.Bende niyetliydim bir stış temsilcisi ile temastayım bile ama skoda da malesef vw gibi tok satıcı olmuş.2012 de burada uye olan öğretmen bi abimiz bayağı indirim almıştı.Skoda tıp bayramı,öğretmenler günü vs bahanesiyle iyi indirimler yapıyordu eskiden.Gerçi mühendis indirimi yapmadığı sürece ondanda yararlanamayız biz.Artık belki rapid spaceback dizel manuel yada tsi dsg düşünebilirm.Yetide iyi fiyat yakalarsanız haberimiz olsun yinede :)

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Farklı arabalar alsanizda bir bayiyle konuşun. Belki yine indirim olabilir.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ayın 15 inden sonra bayileri arayacağım. O zamana kadar niyeti olan arkadaşlarla görüşelim.

Çevrimdışı smandaci

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ben de yeni araç almayı düşünüyorum.İyi bir indirim veriyorlarsa toplu alım yapabiliriz.

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ağustos sonu gibi aracımı teslim aldım. 1.6 TDI DSG Ambition (Metalik boya) orijinal kauçuk paspas, MDI kablo ve özel ilk yardım çantası.boya ve koltuk koruma 67.500 tl  şu anki kampanyalı fiyatı ile 69.900 tl + metalik renk farkı 1.350 tl aldığım andaki kampanya fiyatı da aynıydı 5 bayii ile pazarlık yaptım en iyi fiyatı aldığımı düşünüyorum. Bayiler indirim yapabiliyorlar sıkı bir pazarlık yaparsanız daha iyi bir fiyat teklifi alabilirsiniz ama geçenlerde aldığım plazaya gittiğimde showroom da Yeti yoktu ve sıra verdiklerini söylediler.

Çevrimdışı smandaci

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Rapid Spaceback almayı düşünen var mı?

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
7-8 bayi aradım. Öncelikle manuel dizel araç hiç biryerde bulamadım. Heryerde DSG var. DSG ambiton araç için aldığım en uygun fiyat 66 bin beyaz renk standart ambiton. Yani kayda değer bir indirim bu sene yok. Birde bayilerde 1 yada 2 araç var oda enteresan. Yücede bile 2 tane ambiton var dediler. Eğer bulsaydım düz vites için almayı düşünüyordum ama maalesef araç yok. DSG konusunda da bir türlü önyargımı kıramıyorum vesselam. Benden haberler bu kadar :)
« Son Düzenleme: 13 Aralık 2014, 11:11:53 Gönderen: Artukbey »

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: AVCI;489087
7-8 bayi aradım. Öncelikle manuel dizel araç hiç biryerde bulamadım. Heryerde DSG var. DSG ambiton araç için aldığım en uygun fiyat 66 bin beyaz renk standart ambiton. Yani kayda değer bir indirim bu sene yok. Birde bayilerde 1 yada 2 araç var oda enteresan. Yücede bile 2 tane ambiton var dediler. Eğer bulsaydım düz vites için almayı düşünüyordum ama maalesef araç yok. DSG konusunda da bir türlü önyargımı kıramıyorum vesselam. Benden haberler bu kadar :)

Aldığınız fiyat gayet uygun bence ben Ağustos ayında daha yüksek bir fiyata aldım.
Ben aldığım zamanda da düz vites Yeti yoktu ve gelmeyeceği söylendi sonrasında genel merkezden aradıklarında şikayetimi bildirdim ısrarla düz vites aradım bende bulamadım. Fakat şu an için DSG'den çok memnunum ve söylenen yeni nesil DSG ile sorunların tamamen bittiği yönünde düz vites olmamasını bende anlamış değilim ısrarla DSG sattıklarına göre bir bildikleri de vardır ama düz vites isteyen farklı modellere mi yönelecek ve bayilerde Yeti yok gün verildiği söyleniyor ya yeni kasa çok tutuldu ya da satış politikası bilemiyorum.

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rocky62;489090
Aldığınız fiyat gayet uygun bence ben Ağustos ayında daha yüksek bir fiyata aldım.
Ben aldığım zamanda da düz vites Yeti yoktu ve gelmeyeceği söylendi sonrasında genel merkezden aradıklarında şikayetimi bildirdim ısrarla düz vites aradım bende bulamadım. Fakat şu an için DSG'den çok memnunum ve söylenen yeni nesil DSG ile sorunların tamamen bittiği yönünde düz vites olmamasını bende anlamış değilim ısrarla DSG sattıklarına göre bir bildikleri de vardır ama düz vites isteyen farklı modellere mi yönelecek ve bayilerde Yeti yok gün verildiği söyleniyor ya yeni kasa çok tutuldu ya da satış politikası bilemiyorum.

66.000+1350 metalik farkı=67.350 Yani sizin fiyatla neredeyse aynı 150 lira fark var ki oda fark sayılmaz. Geçen seneler ile mukayese edildiğinde yıl sonu için çok daha fazla bir şeyler yapmalıydılar diye düşünüyorum.

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: AVCI;489109
66.000+1350 metalik farkı=67.350 Yani sizin fiyatla neredeyse aynı 150 lira fark var ki oda fark sayılmaz. Geçen seneler ile mukayese edildiğinde yıl sonu için çok daha fazla bir şeyler yapmalıydılar diye düşünüyorum.

Aldığınız fiyat uygun derken 3.5 ay öncesine göre aracın kampanyalı fiyatı hala aynı yani 69.900 + 1350 metalik boya =71.250 tl sizin aldığınız fiyata göre kampanyalı fiyata 3.900 tl bir indirim almışsınız ki uygun olduğunu düşünüyorum sanırım yeni yılda fiyatlara bir güncelleme ve zam yapacaklardır.