škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni yeti fiyatları gülsekmi ağlasakmı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
2013'ler bence indirimsiz fiyattan gidecek ama neredeyse 10 bin TL'ye varan indirimle 2012 almak işime gelirdi. Zira o fark benim 10 yıllık benzin param :)

Çevrimdışı ZaHiR

• No! Gıybet
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • @pump_upp - best crypto pumps on telegram !
Alıntı yapılan: lrfan;417591
Bu fotolar fatoş  ;)

İlandaki araca biraz pazarlık olabilir, daha düşük kmli olanlar da var ama LPGSi takılı, o da bir +

Anlaşıldı hocam. Keşke photoshop değil de gerçekten böyle bir makyaj yapsalar... Harika gözüküyor.

İlandaki araçın şeceresi; Bana satıcı hiçbir problem yok demişti. Plaka sorgulamada 3 hasar kaydı var. Toplam 1.400 liralık... LPG markası atiker'miş. Ayrıca banka kredili rehinliymiş. Fethiye'deki araç da böyleydi. Ne yapsam karar veremedim.

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşa 2012 model fabia 1.4 optimali aldık pazarlık yaparak 33.600 e şimdi arabayı 31.700 e veriyorlar  ( 2012 modelini tabii) bir piyasa bu kadarmı düşürülür ben anlam veremiyorum resmen 2. eline bomba atıyor skoda çok ayıp gerçekten bu kadar da olmaz

Çevrimdışı ceyyar20

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bu fiyatlara nasıl tepki verebiliriz toplu mesajmı atalım eylemmi yapalım :D skoda gibi fiyat politikası olmayan ne yaptığını bilmeyen adamların elinde madara olucaz sıfır araç aldım midem bulandı 3-5 bin düşürüp satalım desek kimse almaz daha 300 km de araça :(

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Dün başka bugün başka yine fiyatlar değişmiş. Stok bittikçe artırıyorlar demek ki koca marka hal esnafına döndü. :)

Çevrimdışı shele

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
yeti  greenline elegance dün 56 küsürdü,  bugün 57.600 olmuş. çok acemice işler bunlar...

Çevrimdışı tolga7482

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Temmuz' da 1,2 fresh 44000 TLye aldım. şimdi 42600. ayıp valla ya. bi de ÖTV zammı geldi.

Çevrimdışı lezgin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tolga7482;417767
Temmuz' da 1,2 fresh 44000 TLye aldım. şimdi 42600. ayıp valla ya. bi de ÖTV zammı geldi.

hocam fiyat çok geldi bana ya. temmuzda beyaz 1.2 manuel yeti için 41000 fiyat almıştım. sonra vazgeçip greenline almıştım

Çevrimdışı tolga7482

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lezgin;417782
hocam fiyat çok geldi bana ya. temmuzda beyaz 1.2 manuel yeti için 41000 fiyat almıştım. sonra vazgeçip greenline almıştım

DSGler pek değişmemiş gibi duruyor doğru. Ama dizeller çok düşmüş geldi bana. Temmuz' da bana 52000 dedikleri araç şimdi 45000 tl olmuş.
olan oldu artık zaten.

Çevrimdışı ceyyar20

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bugün skodaya uğradım ellerinde ve yüce otoda elegans greenline kalmamış 57.600 kampanyalı fiyatı ama bu fiyata veremiyoruz 60 dan aşağı inemiyoruz alışımız pahalı ancak yüce otodan direk çekersek olur ama onlarında ellerinde yok diyolar 2013 modeller henüz gelmemiş ama 2013 modellerinin 4-5 bin daha pahalı olduğunu söylüyorlar türkiye geneli en çok ellerinde active modeli kalmış pek satamamışlar fiyat bir türlü oturmadı zamanla görecez gerçek fiyatları inşallah

Çevrimdışı atakaneraslan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Az evel sitede 2013 modeller için fiyatlar ilan edilmiş. Beklendiği gibi yıl sonu fiyatlarına göre 5 bin TL civarında artış var modellere göre

Çevrimdışı kartalkan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kartalkan;423632
arkadaşlar yeti greenline 1.6 activ dizel aldım.

Araba gerçekten f/p olarak mükemmel ancak şartlarınızı zorlayıp en azından ambition alsaydınız demeden geçemeyeceğim. Allah kaza bela vermesin. Güle güle kullanın.