škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni yeti fiyatları gülsekmi ağlasakmı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar meşhur hikaye vardır bilirsiniz. Padişah zam yaptıkça halkın arasına adam salar havayı koklarmış halk ne düşünüyor bu zamlar hakkında diye. Adamları saraya dönünce halk söylenip duruyorlar padişahım diyince alışırlar alışırlar diyormuş ve dediği gibi de oluyormuş. Bir gün bir zam daha yapınca saraya gelen adamları padişahım halk artık sadece gülüyor demiş ozaman padişah hemen zammı geri alın halk gülmeye başladıysa bunun sonu kötü demiş. Şimdi bende 55 bine GR.ambitoun almış birisi olarak sadece gülüyorum halime. :haha::haha:  Hele şu kara kış günlerinde iyice sevdiğim arabamdan zorla soğutmaya çalışan Skoda fiyat politaka belirliyemeyicisi:) 'ne tebriklerimi iletiyorum.  

Aralığa özel kampanya bitsede artık arabalarımız aldığımız fiyata gelse diye bekleyen tüm yeticiler daha çok bekleriz.

YETI GREENLINE
MODEL   MOTOR   LİSTE FİYATI (TL)    Kampanya Fiyatı (TL)
Active   1.6 TDI CR 105 HP   56.634   45.970
Ambition   1.6 TDI CR 105 HP   61.759   50.970
Elegance   1.6 TDI CR 105 HP   67.538   56.470
« Son Düzenleme: 09 Ocak 2013, 11:25:38 Gönderen: Artukbey »

Çevrimdışı crgn

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
ne bitmez kampanyaymış arkadas. evirip cevirip aracın degerini düşürüyolar.hakikaten sacma sapan bir politika. 1.2 dsg takas inidrimiyle 55'e aldım .. şimdi kafadan 55 e satıyorlar.

Bu arada 4x4 2.0 motor secenegide artık yok.

Çevrimdışı shele

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
benim bildiğim lansman fiyatı bir aracın en uygun fiyattan piyasaya sürüldüğü fiyattır. her ay bir kampanya yapıp lansman fiyatının altında verip bu markaya güveni nasıl sağlamayı düşündüler, ben 4 aydır vw tiguanın dizelini almak isteyip ön sipariş bile verememişken.

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
skoda takip ettiğim kadarıyla mayıs, aralık ve ocakta indirime gidiyor. ben zamansız ve belli bir indirim uygulandığı halde kampanya dolayısıyla ettiğim zarar 8000 tl. daha ne diyim.

Çevrimdışı taner_octavia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
39 bine 1,2 yeti veriyorlar ya aglamak istiyorum :) ben 30 bine 2007 octavia eleg. aldım gecen sene...kampanyanın bikac ay sürecegini bilsek satıp yetimi alsak bide onu deniyelim :)

fabialife

• Ziyaretçi
yeti 1.6 tdicr elegance yaz boyu zaten 57.000 lira civarında satıldı.
bana da 57.000 lira civarında fiyat vermişlerdi.
süperb dizel elegance de 68.000 lira civarında idi.

Çevrimdışı lezgin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
yanlız arkadaşlar 2013 e girdik o fiyatlar 2012 tescil tarihli araçların fiyatları. elde kalan 2012 leri çıkarmak için. bu arada ben aracımı 2012 temmuzda (yeti greenline ambition+ c. control+trafik sigortası) 51.000 tl ye aldım.bence fiyatlar değşmemiş gibi.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fiyatlari önce zamlayıp sonra indirmişler anlasılan. Tabi birde elde araç var mi oda onemli.

Çevrimdışı drscapula

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.birkerede.com
küçük ayrıntıyı atlıyorsunuz 2012 tescilli araçlar için diyor stokları eritiyorlar.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Ben gitsem ekstra 1000 TL daha indirim alırım  :) Tam araç alma zamanı hakikatten. Varsın 2012 olsun, bu fiyata süper

Çevrimdışı ZaHiR

• No! Gıybet
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • @pump_upp - best crypto pumps on telegram !
Alıntı yapılan: lrfan;417583
Ben gitsem ekstra 1000 TL daha indirim alırım  :) Tam araç alma zamanı hakikatten. Varsın 2012 olsun, bu fiyata süper

Hocam dün 5 bayii aradım dördü bu fiyatlardan aşağıya vermemiz mümkün değil dedi. Hele Konya-Konmar sanki fiyatların bu şekilde olduğuna üzülmüş gibi bir ifade sergiledi. Bir bayi elinde olmadığını ama bölge müdürü arayıp bulabilirse sizi arayalım dedi. Fiyatda az da olsa birşey yapacağını söyledi. Elinde araç olanlar ise;

Ambition 1.2 hp'ye 26.000 bin de olmaz dedim maalesef dediler. Zaten beş bayiden sadece 2'sinin elinde var. Ellerinde genelde optimal ve dizel araçlar kalmış.

Optimal 1.2 hp'yi 28.500 verin uçak biletimi alıyım yarın yanınızdayım dedim yine olmaz deyip kapıyı açık bıraktılar; Eğer fiyatlarda oynama yaparsak söz ilk sizi arayacağız dediler. Yani benim anladığım Ocak sonuna kadar bekleyecekler satılmazsa bana dönecekler.

Bu arada Antalya'dan ikinciel bir araç ilanı gördüm;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-2011-model-55000-km-de-lpg-li-fabia-erenler-den-110996095/detay

Bununla sıfır arasında gidip-geliyorum.

Sıfır araç için eğer tanıdıklarınız varsa ikram hususunda yardımcı olursanız sevinirim.

Bir de akşam fabiaları araştırırken 2015 yılında makyajlama yapılacağını okudum. Doğruluk bayı nedir bilmiyorum ama siteye konulan fotolar gerçekten çok hoş;

Acaba ikinci el alıp 2015'e Rabbim ömür verip kısmet ederse onu mu beklesek...

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu fotolar fatoş  ;)

İlandaki araca biraz pazarlık olabilir, daha düşük kmli olanlar da var ama LPGSi takılı, o da bir +

Çevrimdışı MuhammedSaid

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
1.2tsi motora lpg niye takılmış ki neredeyse dizel kadar yakıyo diye biliyorum.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MuhammedSaid;417602
1.2tsi motora lpg niye takılmış ki neredeyse dizel kadar yakıyo diye biliyorum.

TSI değil o araç yanlış seçmişler. Fotoların birinde HTP logosu görünüyor ;)

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: drscapula;417562
küçük ayrıntıyı atlıyorsunuz 2012 tescilli araçlar için diyor stokları eritiyorlar.

Hocam haklı olabilirsiniz ancak ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz diye de meşhur bir atasözü var. Skoda 2013'leride aynı fiyattan verirse hiiiç şaşmamak gerekir. Yaptıkları yapacaklarının teminatı bence.