škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

30 bin bakımı %20 indirim ile 580 tl

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı arinalw

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
aracım 2011 1.2 tsi dsg yeti. evet arkadaşlar,%20 indirimden faydalanmak için servisten randevu aldım.herhangi bir şikayetiniz yoksa indirim ile 580 tl.bu bakım ücreti bana çok geldi.indirimi kaçırmayalım derken,bindirime geldik galiba.yakın zamanda bu bakımı yaptıran arkadaşlardan fiyat bekliyorum.aracın garantisi de bittiğinden özel servise gidicem galiba.gerçi dsg güncellemesi de yapılacağını söylemişlerdi.bu güncellemeyi özel servislerde yapabilir mi?

Çevrimdışı evren53

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben 1.6 tdi ın bakımını geçen ay yaptırdım 30000 km 450 ytl tuttu araca baska herhangibir uygulama yaptıysalar onu bilemem ben doğuş oto esenyurtta yaptırdım

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Servisler müthiş kazıkçı olmuş 3 litre antifirize 90 tl para yazmışlardı.Dışarıda litresi 15 tl aynı şekildede sizin aracınızada ıvır zıvır bir sürü işlem yapıp faturalandırmışlardır büyük ihtimalle.Normalde 350-400 arasında tutuyor :)

Çevrimdışı taner_octavia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
benim aracında fren lambası yanıyor.sanırım tekerleklerden birinde sensoru arızalandı.servise gitsem indirim varken diyorum ama .indirimli halinle fena fiyat cıkarcaklar gibime geliyo.biryere gostersem nereye gostericem.

Çevrimdışı efsanea_06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
vay be periyodik bakım fiyatına bak ben bu fiyata yetkili serviste 60.000 bakımını yaptırırım.geçenlerde %30 indirimle renault yetkili servisinde periyodik bakım yaptırdım 170 tl verdim yaptıkları işlemler aynı fiyat 3 katından da fazla

Çevrimdışı arinalw

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;412059
Servisler müthiş kazıkçı olmuş 3 litre antifirize 90 tl para yazmışlardı.Dışarıda litresi 15 tl aynı şekildede sizin aracınızada ıvır zıvır bir sürü işlem yapıp faturalandırmışlardır büyük ihtimalle.Normalde 350-400 arasında tutuyor :)

servise henüz gitmedim.cuma günü için (30 kasım-indirimdeki son gün)randevu almıştım.ancak görünen o ki yine özel servise gideceğim.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Garanti bittiyse özele git, yarı fiyatına biter iş.

Güncelleme için ayrı bir zamanda gidersin, bana Yüce Oto'da yetkilinin söylediği ve bildiğim şudur: Aracın garantisi bitse dahi o güncellemeler ücretsiz yapılacak, zira bir takım eksik veya kusurların düzeltilmesi amaçlıdır o güncelleme kampanyaları, özel servisler yapamıyor o güncellemeleri, şimdilik...

Çevrimdışı arinalw

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: evren53;412057
Ben 1.6 tdi ın bakımını geçen ay yaptırdım 30000 km 450 ytl tuttu araca baska herhangibir uygulama yaptıysalar onu bilemem ben doğuş oto esenyurtta yaptırdım

henüz servise gitmedim,ancak bana söylenen bu fiyat,başka şikayetiniz yoksa diye sorulup,sadece 30 bin bakımı için verilen fiyat.

Çevrimdışı odilsiz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akselektronik.com
Alıntı yapılan: arinalw;412095
henüz servise gitmedim,ancak bana söylenen bu fiyat,başka şikayetiniz yoksa diye sorulup,sadece 30 bin bakımı için verilen fiyat.
Selam;

Kurban bayramından önce 15.000 bakımı yaptırdım 269 gibi bir rakam ödedim. (1,2 dsg)  

Bu işte bir yanlışlık olmasın. (Yer Kayadibi)

Bilginize..

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: odilsiz;412258
Selam;

Kurban bayramından önce 15.000 bakımı yaptırdım 269 gibi bir rakam ödedim. (1,2 dsg)

Bu işte bir yanlışlık olmasın. (Yer Kayadibi)

Bilginize..

30 binde ve 2. yılda muhtemelen bujiler, soğutma sıvısı, fren hidroliği vb. sarflar ile ek işçilik girdi işin içine  ;)

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bence de o fiyat Benzin filtresi Buji ve/veya Balata dahildir, sağolsunlar 30.000 talimatnamesinde kontrol edilir diyorlar adamlar bakıyor, hop değiştir.  30.000'de fren ya da Buji eskitecek kadar araç kim kullanıyor ki?

Çevrimdışı dr.mrt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
işte bu fiyatlar yüzünden insanlar servislerden kaçıyor, haklılarda. 2 liralık işe 5 lira hesap çıkarıyorlar.2 yıl önce  toyotamın 80.000 bakımı için geçen yıllarda servisten fiyat almıştım 600 tl dediler,tepem attı  ne yapacaksanız bana işlemleri mail atın dedim, maildeki tüm işlemleri 180 tl ye hemde gözümün önünde sanayide yaptırdım. daha sonrada aracı 170.000 e kadar sorunsuz kullanıp sattım. belli bir km den sonra servise kesinlikle girmem...

Çevrimdışı arinalw

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
c.tesi günü özel servisten randevu aldım.bakalım %20 indirim ile 580 tl (aralıkta  680 tl olacakmış)olan bakım kaç lira tutacak.buradan paylaşacağım.

Çevrimdışı arinalw

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
evet arkadaşlar bu gün özel serviste yapılan bakım toplam 289 tl tuttu.aracın km si düşük olduğunda bujiler ve yakıt filtresi değişimine gerek duyulmadı.ama servise gitseydim km sine filan bakmadan kesin değiştirirlerdi.gerçi bunlar değişse bile 580 tl yi bulmak çok zor.nerden baksanız yarı yarıya kazık var.üstelik bu gün itibari ile %20 indirimde bitmiş durumda.

Çevrimdışı Zender

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Yeti 1.2 TSI DSG 45bin bakımı 330 TL tutmuştu. Mart 2012de. 60bin bakımı için Kasımdaki kampanyaya ben de yetişmek istedim ama km daha var. Belki de kaçırdığım iyi oldu. Özel servis de alternatif. Garanti bitti zaten. Fiyatına katlanırız da, aşağı yukarı bütün Yetkili servisler , özel servise göre 3 kat daha yavaş iş yapıyo. Formaliteleri çok. Gözünü seviyim özel servisin, yetkilide arabanı bile göremiyosun. Garanti için yetkiliye katlanıyoduk.