škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeti bağaj kapağı krom çıta

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi yetime bağaj kapağı krom çıtası almak istiyorum. Superskoda'da 39,99 euro. Aracın orjinal aksesuar listesinde göremedim o yüzden kararsız kaldım. Bir kaç gün önce tekirdağ yetkili servisten ön tampon süs çıtası aldım telefonda konuştuğum arkadaş orjinal krom bağaj kapağı çıtasının da ellerinde mevcut olduğunu söyledi kafam karıştı. Şu anda %20'de indirim olduğunu söyledi. Almayı düşünüyorum ancak orjinalliği konusunda kafam karıştı bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum. Saygılar.

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Evet irfan bey superskoda'da gördüğüm ürün bunu gibi bir ürün ama bu fabia için olan ben yeti için sordum elimizde var dediler. Acaba fabia, roomster ve yetiye aynı ürünmü takılıyor.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Fabia ve Octi A5 için aynı ürün olduğundan eminim, ambalajında yazıyordu, eğer kavis aynı ise takılabilir, ama kavis farklı ise esnetmeye gelecek bir malzeme değil, atabilir  ;)

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ankarada olmadığından gidip görme deneme imkanı maalesef yok. Servisin de orjinal ürün demesi doğrumu yoksa elemanın bilgisizliğide olabilirmi o kafamı kurcalıyor. Neticede yeti orjinal aksesuar kataloğunda yok. Ama çıta romster kataloğunda var. Aklıma gelen ikisine de uyan bir ürün olması yönünde.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: yeti.avc;403558
Ankarada olmadığından gidip görme deneme imkanı maalesef yok. Servisin de orjinal ürün demesi doğrumu yoksa elemanın bilgisizliğide olabilirmi o kafamı kurcalıyor. Neticede yeti orjinal aksesuar kataloğunda yok. Ama çıta romster kataloğunda var. Aklıma gelen ikisine de uyan bir ürün olması yönünde.

Kodunu sorun, çıkar ortaya, madem orijinal, parça kodu vardır, isteyin ;)

Büyük ihtimalle aynı ürün ve uyacaktır

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
En doğrusu öyle yapmak. Teşekkür ederim:)

Not aldım

Chrome
boot strip
(KDA 609 002A)

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yetiyi kişiselleştirme hareketi devam ediyor :) bağaj kağağı krom çıtası ile ön tampon süs çıtasını tekirdağ yüncülerde kampanyadan 84+30 = 114 TL ye aldım ve taktım çok güzel oldu. Resim çekip ekleyeceğim. Ayrıca logo ve ön panjur çalışması yaptım kendi imalatım:) onlarıda çekip yükleyeceğim ama resim yüklemeyi birsinin tarif etmesi gerekiyor.:)

Çevrimdışı Salih28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
arka çıtayı 30 liraya mı aldınız? merakla bekliyorum resimleri

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Salih28;406014
arka çıtayı 30 liraya mı aldınız? merakla bekliyorum resimleri

Arka çıtayı 84 TL'ye aldım ön tampon süs çıtası 30TL