škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.2 tsi+dsg ambition yetiyi satıp,cam tavanlı+elengance yeti almak mantıklı mı?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı arinalw

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustisahin;394248
Böyle donanımlar konforu gercekten arttırıyor,
Fakat sıfır arac alırken donanımlı ile donanımsız arasında 10 bin fiyat farkı varsa,
5 yıl sonra bu fark 5 bin tl ye düsüyor,
yeni aracı olan birisi olarak satıp donanımlısını almak cebinizi yorabilir, tabi yinede keyif sizin, bizimkisi sadece iyi niyet cercevesinde görüs bildirmek,
Yeti cam tavanların acılıp acılmadıgını bilmiyorum, fakat bildigim bisey varkı 'en iyi acılır cam tavan bile eninde sonunda masraf cıkaracaktır' x marka aracınki 5 yılda cıkarıyorsa, belki y markanınki 10-15 yılda masraf acacaktır eninde sonunda,

görüş bildiren tüm arkadaşlara teşekkür ederim.zaten olma ihtimalini bende çok düşük görüyorum.ama bugün skoda da büyük takas kampanyası diye okuduğum haber sonrası,bir araştırmak istedim.yarın bayideki görüme sonrası  bu kampanyanın fos olduğunu benim aracıma ölü muamelesi yapacaklarını biliyorum aslında.tersi çok sürpriz olacak bana.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kendi aracınızı dısarda satıp, nakit parayla skodaya giderseniz daha avantajlı olur, servis sizin aracınıza min 3 lira piyasadan daha az fiyat verecektir muhtemelen:)
tabi buda bazı insanlara zor geliyor, hic ugrasmayayım al gülüm ver gülüm olsun istiyor:)

Çevrimdışı gunerkan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: arinalw;394247
hem ona ne gerek var buna ne gerek var diye diye şahine kadar gidilebilir.

Hocam öylede, yukarıya çıka çıka yine doyumu ve sonu yok bu işin. İnsan hep istiyor maalesef

Çevrimdışı arinalw

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gunerkan;394259
Hocam öylede, yukarıya çıka çıka yine doyumu ve sonu yok bu işin. İnsan hep istiyor maalesef

aynen dediğiniz gibi.ilk aracım şahin s di.benim için süper bir arabaydı,en az o yakıyordu,en güvenli,en konforlu oydu.daha sonra fabia,ondan sonra  golf gt  aldım.golfun konforu,yol tutuşu herkesin atıp tuttuğu dsg,gerçekten mükemmeldi(yine bana göre).daha sonra işlerim kötü gitti ve golfü satıp,temiz bir şahin s aldım.nasıl olsa benim eski arabamdı ve iyi bir araçtı.golften sonra siz düşünün artık.ne yol tutuş ne konfor.ben yıllarca bu araca nasıl binmişim diye hayret ettim.sonra yeti kurtarıcım oldu.kısacası insanoğlu rahata çok çabuk alışıyor.gereksiz görülen donanımlar aranır oluyor.inşallah aşağı doğru değil hep yukarı gideriz.

Alıntı yapılan: mustisahin;394253
Kendi aracınızı dısarda satıp, nakit parayla skodaya giderseniz daha avantajlı olur, servis sizin aracınıza min 3 lira piyasadan daha az fiyat verecektir muhtemelen:)
tabi buda bazı insanlara zor geliyor, hic ugrasmayayım al gülüm ver gülüm olsun istiyor:)

zamanında piyasası 16-17 bin lira olan fabişime 12 bin lira vermişlerdi.ama şimdi takas kampanyası var-mış.fos çıkacak gibi ama bakalım.işime gelmezse almam tabiki

Çevrimdışı lezgin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: arinalw;394304
zamanında piyasası 16-17 bin lira olan fabişime 12 bin lira vermişlerdi.ama şimdi takas kampanyası var-mış.fos çıkacak gibi ama bakalım.işime gelmezse almam tabiki

hocam 2011 model  ibizamı yeti için takasa götürdüm max 21 dediler.dışarda internetten 25 e sattım.

Çevrimdışı gralcan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hocam bana kalırsa sırf cam tavan için bile yeti (diğer açılardan üstün olsun olmasın) diğer kompakt suvlara tercih edilir.Cam tavan ve karartılmış arka camlar hem sürücü hem de yolcular için konfor ve keyif sağlar.Cam tavan olmazsa olmaz:) Artı bel desteği de var.Sensörlerin bence de çok önemi yok ama diğerleri büyük artı.

Çevrimdışı arinalw

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bayi ile görüşmem sonrası,abesle iştigal ettiğimi net olarak anladım.9500 tl takas kampanyası da fos çıktı.hem aracınızla beraber gelin,yoksa fiyat veremeyiz diyorlar,gittiğinizde de araca bakmadan ölü muamelesi yapıyorlar.bu tür girişimlerde herkesi söylediği gibi aracı dışarda satıp,peşin para ile gitmek en avantajlısı.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeti'nin arkadan görüntüsü doblo gibi beni açmadı oldum olası.Bence tamahınız gidene kadar kullanın başka modele geçin derim.keyif sizin tabii ki.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: arinalw;394566
bayi ile görüşmem sonrası,abesle iştigal ettiğimi net olarak anladım.9500 tl takas kampanyası da fos çıktı.hem aracınızla beraber gelin,yoksa fiyat veremeyiz diyorlar,gittiğinizde de araca bakmadan ölü muamelesi yapıyorlar.bu tür girişimlerde herkesi söylediği gibi aracı dışarda satıp,peşin para ile gitmek en avantajlısı.

Aynen öyledir  ;)