škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Acil 1.2 Fabia Tavsiyesi

raan · 11 · 3522

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı raan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba Fabia 1.2 htp motor 2013 Elegance 18.000km araç için pazarlık yapıyorum ve arkadaş 32.500 dedi en son acaba sizce bu aracın ederi nedir ve 1.2 benzinli beni çok üzer mi??Vergiden kaçacağızderken...
not:araçta lpg yok..

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: raan;472919
Arkadaşlar merhaba Fabia 1.2 htp motor 2013 Elegance 18.000km araç için pazarlık yapıyorum ve arkadaş 32.500 dedi en son acaba sizce bu aracın ederi nedir ve 1.2 benzinli beni çok üzer mi??Vergiden kaçacağızderken...
not:araçta lpg yok..

1.2 ve elegance pek karşılaşmadım var mı 1.2 nin elegance ı.
eğer dijital klima ve bej plastik döşeme yoksa elegance değildir.

geçen senenin 1.2 motor 0 model baz donanımın satış fiyatıydı 32000

fiyat, elegance ise iyi

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
beklentiye göre değişir. torku yüksek bi araca alışıksanız üzülürsünüz. şehir içi kalkışlarda seri oldğunu söylüyor araç için. sakin kullanımla oldukça ekonomik araçtır. yokuşlarda devirli kullanırsanız üzmez. dediğim gibi sadece beklentiler üzer insanı. parasına göre gayet iyi pratik hızlı ekokomik bir araç

Çevrimdışı raan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Evet Elegance Faturadada yazıyormuş aynı zamanda içi bej döşeme ve dijital klimalı yalnız anlamadığım..Babamda 2008 FSI OCTAVİA ELEGANCE var araç full..Bunda park sensörünü göremedim.Sahibiyle konuştum opsyondu dedi...skodalara yabancı değilim aslında  babamda 1.6 FSI var Kayınpederde 2011 1.6 TDI Fabia var. Ancak 1.2 motoru hiç bilmiyoruz bide faturada Elegance yazıpta park sensörü olmaması enterasan. Sizce bunun ederi nedir...Çünkü parayı toparlamaya çalışıyorum eğer fiyat iyideğilse  hanım otomatik araç istiyor onlara yöneleceğim.

Not: Bide unutmadan bu ilk arabam olacak hani motoru kıyaslayacağım bir aracım olmadı daha :)))

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arka park sensoru dedıklerı dıt dıt öten bır zımbırt. Aracın orjınalınde olmayan servislerde taktıkları birşey. Ben aracı alırken hedıye etmıslerdı öle taktırdım. Kendı aracım da sızın baktıgınız ile aynı. Arabada kaza bela yoksa fıyat olarak belkı bi 500 daha sunnettır diye kırılabılır.

Çevrimdışı raan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
dostum  aracın yakıtı falan nasıl peki...bana biraz anlatırmısın...çünkü duyduğuma göre tüp farz gibi....bide ya bu paraya şunu alsaydım dedirttimi...çünkü alternatif olarak 2012 c3 lere bakıyorumda dolu modellere....şimdiden çok tşk.ederim yardımlarınız için...

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ilk arabansa fazla takılma motora. üzmez seni. park sensörü fabiada orjinal de yok opsiyonel de yok. servislerde çin malı sensörlerden takıyolar. dışarda 100 150 tlye takılır.
yapacagın yol yıllık 10 000 km yi geçerse taktırırsın tüpü. kısa mesafe az kullanacaksan tüpe de girmezsin.

Çevrimdışı ahmet4283

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
raan hocam bende fabia alırken ikilemde kalmıştım. 1.2 htp ile 1.4 arasında kaldım ve skoda bayisine gittim. Fabia test etmek istediğimi söyledim maalesef test aracı yok dediler. Rapidde 1.2 htp motor test aracı vardı. Rapid ve fabianın agırlıkları birbirine yakın olduğu için 1.2 motoru rapidde test ettim. Açıkçası 1.2 motor beni tatmin etmedi bunu neye göre söylüyorum eski aracım 2001 1.6 golf onunla kıyasladım. 2011 1.4 fabia aldım ve gayet memnunum. Hatta alt devir performansı 2001 golfe göre bariz iyi. Kısaca 1.2 htp motoru bir test et tatmin ederse ve kesene uygunsa al gitsin.

Çevrimdışı raan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Peki fiyatı için ne dersiniz hiç kaçırma diyeceğiniz fiyat ne olurdu.....Bide bu fiyatlar bayram öncesi fiyatları mı acaba??

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
fiyatlar bayram öncesi düşünün 5 yıllık 1.4 clio ve puntolara 25000 tl istiyorlar. bayram sonrası düşer ama milyarlar oynamaz millet artık tok satıcı çünkü 0 modelin fiyatları uçuk. elegance fabia bulduysanız bütçenizde el veriyorsa alın ama yok ben kışa kadar beklerim acelem yok derseniz elbet düşecektir. hatta 0 larda bile bir miktar indirim olur. 0 ı ile karşılaştırabilirsiniz bence

yakında yeni kasa gelecek haberiniz olsun

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com