škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

155 hp 358 nm rapid tdi

Boldenon · 141 · 61535

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Boldenon

• Fast & TDI
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
evet istanbulda yaptırdım. bekir abi arabanızı kıracak iş yapmaz. istesenizde, parasını sizde verseniz yapmaz. ezberden yazılım atıp "senin araban 145 hp oldu " deyip göndermez. bu sıralar moda bu. dyno yok ama yazılımı ezbere atıp geçiyorlar. sağlıklı olduğunu grafikte görene kadar ince ayar için 4-5 kez dyno üstünde oynama yapıldı. birebir aynı yazılım atılmış 2 aynı motor, aynı tepkiyi vermez. paşaoğlunda yazılım yaptırıp başına iş gelen hiç görmedim, duymadım. piyasadaki benim bildiğim birçok firmaların vukuatlarını forumlardan okuyorum.
« Son Düzenleme: 06 Nisan 2014, 12:47:10 Gönderen: Boldenon »

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben olsam tavanı kaplatmazdım böyle tam tadında duruyor:)

Çevrimdışı deathbomb

• Superb Tutkunu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Boldenon;463474
evet istanbulda yaptırdım. bekir abi arabanızı kıracak iş yapmaz. istesenizde, parasını sizde verseniz yapmaz. ezberden yazılım atıp "senin araban 145 hp oldu " deyip göndermez. bu sıralar moda bu. dyno yok ama yazılımı ezbere atıp geçiyorlar. sağlıklı olduğunu grafikte görene kadar ince ayar için 4-5 kez dyno üstünde oynama yapıldı. birebir aynı yazılım atılmış 2 aynı motor, aynı tepkiyi vermez. paşaoğlunda yazılım yaptırıp başına iş gelen hiç görmedim, duymadım. piyasadaki benim bildiğim birçok firmaların vukuatlarını forumlardan okuyorum.

Cevabınız için teşekkürler. Paşaoğlu ile ilgili bende olumlu yorumlar okudum. Çok yaptırmak istiyorum ancak korkularımda yok değil. Bir gün kendilerini ziyaret edip yüzyüze konuşmak istiyorum. Aklımda soru işareti kalmamalı.

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: deathbomb;463506
Cevabınız için teşekkürler. Paşaoğlu ile ilgili bende olumlu yorumlar okudum. Çok yaptırmak istiyorum ancak korkularımda yok değil. Bir gün kendilerini ziyaret edip yüzyüze konuşmak istiyorum. Aklımda soru işareti kalmamalı.

Aynen benimde korkularım var bir türlü cesaret edemiyorum
Ama heves ediyorum

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yazilimi isini bilen biri yaparsa sikinti olmaz, ama araci cok daha iyi dinlemelisiniz ve servis zamanlarini one cekmelisiniz.. ondan sonrasi gonul rahatligi ile  kullanin..:) dizel araba yazilimla cok daha guzel...:D

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bencearabaya ön cam dahil güzel bir cam filmi. sonrasında kapıdaki çıtaları beyaza boyamak şu an çok güzel olur.

Çevrimdışı deathbomb

• Superb Tutkunu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: c@n77;463515
Yazilimi isini bilen biri yaparsa sikinti olmaz, ama araci cok daha iyi dinlemelisiniz ve servis zamanlarini one cekmelisiniz.. ondan sonrasi gonul rahatligi ile  kullanin..:) dizel araba yazilimla cok daha guzel...:D

Önereceğiniz bir yer var mı?

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: deathbomb;463537
Önereceğiniz bir yer var mı?

Benim tüm araçlarımın yazılımını Bekir Paşaoğlu yapmıştır. Kendisine güvenirim, ve yazılım için ondan başkasına gitmem.

Çevrimdışı deathbomb

• Superb Tutkunu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: c@n77;463538
Benim tüm araçlarımın yazılımını Bekir Paşaoğlu yapmıştır. Kendisine güvenirim, ve yazılım için ondan başkasına gitmem.

Sorularım için kusura bakmayın ancak bazı şeyleri sormak istiyorum. Araca yazılım yaptırdıktan sonra nelere dikkat etmeliyiz ? Kesinlikle yapılmaması gereken şeyler nelerdir? Makul güç artış değerleri nelerdir?

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: deathbomb;463540
Sorularım için kusura bakmayın ancak bazı şeyleri sormak istiyorum. Araca yazılım yaptırdıktan sonra nelere dikkat etmeliyiz ? Kesinlikle yapılmaması gereken şeyler nelerdir? Makul güç artış değerleri nelerdir?

Ne demek, yardımcı olabiliyorsam ne mutlu bana...

Yazılım sonrası, dikkat edilecek birkaç husus var. Aracın yağ değişim süresini kısaltmak, sabah ilk çalıştırmada hareket etmeden biraz beklemek, turbonun yağlanması için ve stop etmeden bir süre beklemek, turbonun soğuması için ve son olarak ta maksimum sürat ile sürekli gitmemek.. Bunun gibi şeylere dikkat ederseniz yazılımdan dolayı sıkıntı yaşama riskiniz çok aza düşer.. Yazılımdan önce turbonun sağlıklı olup olmadığını kesin kontrol ettirmenizi öneririm...

Çevrimdışı deathbomb

• Superb Tutkunu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: c@n77;463541
Ne demek, yardımcı olabiliyorsam ne mutlu bana...

Yazılım sonrası, dikkat edilecek birkaç husus var. Aracın yağ değişim süresini kısaltmak, sabah ilk çalıştırmada hareket etmeden biraz beklemek, turbonun yağlanması için ve stop etmeden bir süre beklemek, turbonun soğuması için ve son olarak ta maksimum sürat ile sürekli gitmemek.. Bunun gibi şeylere dikkat ederseniz yazılımdan dolayı sıkıntı yaşama riskiniz çok aza düşer.. Yazılımdan önce turbonun sağlıklı olup olmadığını kesin kontrol ettirmenizi öneririm...

Çok teşekkür ederim. Buradan soru soruyorum ki aynen benim gibi soruları olan arkadaşlara cevap olabilsin.

Bu dediklerinize şuan bile dikkat etmeye çalışıyorum. Araç 105 HP ve hızlanmada ağır kalıyor. Bu araçta hız meraklısı değilim ancak aracın kendini toparlaması hem yakıt için hem keyif için iyi olur diye düşünüyorum. Aracın turbosunu nerede kontrol ettirebilirim ? Bekir beyler yapıyor mu?

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: deathbomb;463543
Çok teşekkür ederim. Buradan soru soruyorum ki aynen benim gibi soruları olan arkadaşlara cevap olabilsin.

Bu dediklerinize şuan bile dikkat etmeye çalışıyorum. Araç 105 HP ve hızlanmada ağır kalıyor. Bu araçta hız meraklısı değilim ancak aracın kendini toparlaması hem yakıt için hem keyif için iyi olur diye düşünüyorum. Aracın turbosunu nerede kontrol ettirebilirim ? Bekir beyler yapıyor mu?

Rica ederim... Serviste bakabilir, Bekir'de anlar zaten.. hayırlısı diyelim.. :)

Çevrimdışı Boldenon

• Fast & TDI
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bekir abi bu işin uzmanıdır. her türlü güvenebilirsiniz

Çevrimdışı Boldenon

• Fast & TDI
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
nasiol zr53 uyguladım bugün. bikaç fotoyu hakettik :)

Çevrimdışı deathbomb

• Superb Tutkunu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Boldenon;464391
nasiol zr53 uyguladım bugün. bikaç fotoyu hakettik :)

Hayırlı olsun. Uygulamayı kendiniz mi yaptınız?