škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

konu arama

hiko · 10 · 4993

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
merhabalar,
forum içerisinde bir konu arama penceresi göremedim,, yok mu? var da ben mi göremiyorum?...
eğer yoksa bir arama penceresi açarak, ilgili veya benzer konuları görmekte fayda var aksi takdirde benzer veya aynı konularda farklı yerlerde konu başlıkları açılmaktadır.
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
uğur abi bilgisayarımı yeniledin.windowsumu:D:++:

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
teşekkür ederim ,, beni mahçup ettiniz ...zaten varmı yok mu? ben mi göremiyorum demiştim....

hani genellikle pencere şeklinde oluyor ya!!!!
« Son Düzenleme: 19 Nisan 2010, 14:48:23 Gönderen: hiko »
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: demir_01;95373
uğur abi bilgisayarımı yeniledin.windowsumu:D:++:
WINDIWS 7 kullanıyom bundan kelli.:hih: 98SE' den sonra epey bocaladım ama alıştım, güzelmiş. :kiki: İ.E. de ikide bir kilitleniyor diye Fire Fox kurdum. Canavar oldu.:wnk:
Alıntı yapılan: hiko;95378
teşekkür ederim ,, beni mahçup ettiniz ...zaten varmı yok mu? ben mi göremiyorum demiştim....

hani genellikle pencere şeklinde oluyor ya!!!!
Estağfurullah. Bazan oluyor öyle. Göremeyebiliyor insan.:wnk:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;95394
WINDIWS 7 kullanıyom bundan kelli.:hih: 98SE' den sonra epey bocaladım ama alıştım, güzelmiş. :kiki: İ.E. de ikide bir kilitleniyor diye Fire Fox kurdum. Canavar oldu.:wnk:

Gogıl kırom kur :hanz:
Bilimum çetlerde açık bakıyorum, sıkayp mıkayp, mesene falan :hanz::hanz::hanz: neyse hadi bakalım :hanz::hanz::hanz::hanz:

Çevrimdışı Burak35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;95394

Uğur Bey...................

Kullandığınız tarayıcıda hız arıyorsanız size "Google Chrome" yi tavsiye ederim. Hız olarak Mozilla Firefox un çok önündedir. Hele bağlantı türünüz 1 Mb ise hız daha da önem kazanıyor.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Firefox ile birsıkıntım yok şu an itibariyle.
Vakit bulunca krom olanını da deneyeceğim ama.:wnk:

Çevrimdışı Burak35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bir Öneri..............
Bugün internet üzerinden medyayı takip ederken, Volkswagen Jetta ile ilgili bir haber gözüme takıldı. İlgilenenler olabilir düşüncesiyle "GENEL/Paylaşım" bölümünde "Önemli Gördüğünüz Güncel Haberler" başlıklı bir topic açtım. Ve kısa bir açıklamadan sonra haber linkini ekledim. Amaç haberlerin derli toplu bir yerde olmasıydı tabii. Ve de çok ilginçtir benden sonra iki arkadaş da aynı haberi vermiş.
Aslında belirli bir konuda güncelliğini yitirmeyen bir topic açıldığında aynı tür haber, mesaj v.s o topic altında toplanması daha iyi olacaktır diye düşünüyorum.
Örneğin spor ile ilgili bir topic açıldığında artık spor ile ilgili konular o başlık altında yazılırsa daha bir düzenli forum olur görüşündeyim. Sağlıkla kalın.