škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

skodaturkey googlede üst sıralara çıkması lazım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustisahin;50586
nasıl yani :confused:

dene bakalım :)

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustisahin;50589
denedim:confused: ama hangisinden girelim simdi, fark varmıki?

evet... hangisini kullanalım... sayın yöneticim... cvp bekliyoruz... aydınlatın bizi...:huh:
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: kadir_;50627
serverlar aynı sanırım taşınıyoruz :D

Taşınma yok, o isim de yönetimin (özellikle Real81) elindeydi zaten, bu yeni linkten bizim foruma yönlendirme yapıldı sadece  ;)

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
menzerna 203s yazdım google'a. 2. sırada çıktık şaşırdım :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı Burak35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Eskiden açılmış bu konuyu gündeme taşıyarak farklı bir açıdan değerlendirmek istiyorum. Bir konu üzerine inşa edilmiş bir forumun popüler olması bana göre ziyaretçi sayısın çok fazla olması, tanınması ve üye sayısının on binleri bulması ile olur.

Skodaturkey'in ana konusu araç ile ilgili her şey diyebiliriz. Özellikle boya koruma ürünlerinin nasıl kullanılacağı gibi konularda üye ve ziyaretçilere önemli bir bilgi desteği sağlamakta ve faydalı olmaktadır. Bunlara rağmen üye sayısı yeterli midir? Bana göre hayır. Yeterli üye sayısına ulaşmamasının sebebi ne olabilir?

Aslında forumda yeni üye olmama rağmen, gözlemlerime dayanarak bir değerlendirmede bulunacağım. Öncelikle foruma giren üye ya da ziyaretçi ilk olarak kendisinin ilgi alanı olan bölümlere göz attıktan sonra, forumun diğer alanlarına da bir göz atar. İşte burada forumun ana konusu dışında olan bölümlerin zengin olması gerekir. Yani kişi başka bir yerde bulacağı bilgileri burada da bulabilmelidir. Örnek verirsek "Genel" bölümündeki alt başlıklar kategorinde bilgisayar, cep telefonu, sağlık, spor, güncel konular, yemek tarifleri, kültür -sanat, magazin, mobil operatörler, internet v.s gibi alt başlıklar altında ziyaretçiyi doyuracak değişik bölümler olursa üye sayısında ciddi bir artış olacağını düşünüyorum. Ne demek istediğimi ümit ederim anlatabilmişimdir. Saygılar