škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Satılık ilanlarından...

turker · 3360 · 1370776

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustisahin;450889
Hocam VW grubundan şaşma derim,
mustafa bey octi'ye şimdilik alıcı gözüyle arayan soran yok onun için belkide lpg çaktırıp devam edesim var.lpg henüz erken ama bakalım mevlam neyler.Ama merak da etmiyorum değil şu volvo s40 dizel 2005 ve üstü kasaları seviyorum dizel torku dedikleri şey nasıl bişeydir merakım bu yüzdendir.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: etms;451030
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-icinde-sigara-icilmemis-tertemiz-yeni-polo-145332616/detay/
İlginç bir ilan :) Motordan anlayan var mı aramızda? :)

Motora bakıp şeceresini çıkartan cinsten biri lazım buna :)

Alıntı yapılan: fenomen;451042
mustafa bey octi'ye şimdilik alıcı gözüyle arayan soran yok onun için belkide lpg çaktırıp devam edesim var.lpg henüz erken ama bakalım mevlam neyler.Ama merak da etmiyorum değil şu volvo s40 dizel 2005 ve üstü kasaları seviyorum dizel torku dedikleri şey nasıl bişeydir merakım bu yüzdendir.

Hocam sizin araç bu mevsimde çok ölü gider, baharda normal fiyata satılır ama.

Baharda da alacağınız araba pahalanır ama şimdi satmaya çalışıp edeceğiniz zarar daha fazla olur. Piyasası dar araba/motor seçeneklerinde bu mevsim satmak pek mantıklı değil. Mesela ben de şimdi satacak olsam külliyen zarar ederim çünkü km 185 ve araba dizel, insanlar önyargılı vs piyasası dar. zaten sizinki ya da bizimki gibi arabaları aralık ayında almak lazım, hele de kar falan yağınca :) Spot fiyatlar oluşabiliyor.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;451043
Motora bakıp şeceresini çıkartan cinsten biri lazım buna :)

Hocam sizin araç bu mevsimde çok ölü gider, baharda normal fiyata satılır ama.

Baharda da alacağınız araba pahalanır ama şimdi satmaya çalışıp edeceğiniz zarar daha fazla olur. Piyasası dar araba/motor seçeneklerinde bu mevsim satmak pek mantıklı değil. Mesela ben de şimdi satacak olsam külliyen zarar ederim çünkü km 185 ve araba dizel, insanlar önyargılı vs piyasası dar. zaten sizinki ya da bizimki gibi arabaları aralık ayında almak lazım, hele de kar falan yağınca :) Spot fiyatlar oluşabiliyor.
:ok::+1:sahibinde.com da 450 ziyaretçi,araba.com da 1300 ziyaretçi var ama tık yok dediğin gibi.Ama benim arkadaşım da pejo 307 vardı 3 ay ilana koydu 19700 tl yazmasına rağmen arayan soran olmadı olanlarda 17-18bin tl den fiyat verince takasa bari vereyim dedi 2011 model reno megan III sport aldı 1.5 dci pejonun üstüne 16.500 verdi orta donanım paketlisinden cc vardı.26000 km de idi.dediğin gibi her araç için ölü sezon.en iyisi ilanı kaldırayım ben.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam malesef hepsi bir arada olmuyor, kalite, konfor, güvenlik, ekonomi bir arada olsun istersen fiyatlar artıyor, cünkü herkes aynı seyi istiyor:rm:
Inan bana 2005 1.6 FSI Golfum 2010 1.6 Auris den daha konforlu, sessiz, kaliteli idi, ama malesef ekonomik degildi,

Amacın ekonomi ise LPG ye uyumlu motoru olan bir arac al, FSI LPG yi unut bence,
Amacın digerleri ise, aracına binmeye devam et derim,

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustisahin;451089
Hocam malesef hepsi bir arada olmuyor, kalite, konfor, güvenlik, ekonomi bir arada olsun istersen fiyatlar artıyor, cünkü herkes aynı seyi istiyor:rm:
Inan bana 2005 1.6 FSI Golfum 2010 1.6 Auris den daha konforlu, sessiz, kaliteli idi, ama malesef ekonomik degildi,

Amacın ekonomi ise LPG ye uyumlu motoru olan bir arac al, FSI LPG yi unut bence,
Amacın digerleri ise, aracına binmeye devam et derim,
:thank::syg:şu an bindiğin auris dizel mi lpg limi,fiyat olarak konfor olarak nasıl,yakıt durumu nedir?
ayrıca octi fsi ye lpg çaktıranlardan memnun olanlar var.:blg:

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;451096
:thank::syg:şu an bindiğin auris dizel mi lpg limi,fiyat olarak konfor olarak nasıl,yakıt durumu nedir?
ayrıca octi fsi ye lpg çaktıranlardan memnun olanlar var.:blg:

:taka:Toyota Auris 132 hp Valvematic motor LPG ile uyumlu, 100 km de 7 litre yakıyordu, yani km de 20 kurusu gecmiyordu, motor canavar gibi, kasayı cok cok rahat götürüyor, LPG ile Dilovası rampasını 6. vites ile rahatlıkla cıkıyor, yokusları hissettirmiyor, :mad: fakat kasa kötü, Toyota lar aslında Japonlar yol sesini cok alıyor, Alman konforunu bulamazsınız yani:fiuv:, siz detaycısınız, bu yüzden bence er gec geri Almana dönersiniz, FSI ye LPG baglatacagınıza müsait bi zaman satın, MPI alın, hatta varsa LPG lisini,

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alman arabasına binen bir daha bırakamaz.. Seat yada Skoda olsun önemi yok Alman firması eli değdiğinden aynı hazzı az çok alıyorsun..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;451110
Alman arabasına binen bir daha bırakamaz.. Seat yada Skoda olsun önemi yok Alman firması eli değdiğinden aynı hazzı az çok alıyorsun..
Katılıyorum Gökhan ama gel gör ki dizele binmedim hiç tork nasıl bişeydir merak ediyorum.

Alıntı yapılan: mustisahin;451101
:taka:Toyota Auris 132 hp Valvematic motor LPG ile uyumlu, 100 km de 7 litre yakıyordu, yani km de 20 kurusu gecmiyordu, motor canavar gibi, kasayı cok cok rahat götürüyor, LPG ile Dilovası rampasını 6. vites ile rahatlıkla cıkıyor, yokusları hissettirmiyor, :mad: fakat kasa kötü, Toyota lar aslında Japonlar yol sesini cok alıyor, Alman konforunu bulamazsınız yani:fiuv:, siz detaycısınız, bu yüzden bence er gec geri Almana dönersiniz, FSI ye LPG baglatacagınıza müsait bi zaman satın, MPI alın, hatta varsa LPG lisini,
Detaycı olmam konusunda haklısınız,alman aracına dönmem konusunda Volvo s40 dizel dynamic içinde geçerlimidir mustafa,yani volvo'dan sonra octi arar mıyım?

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam, Volvo S40 im olmadı, Volvonun eskileri tank gibi güvenli bir araba oldugunu hepimiz biliyoruz, fakat simdikiler icin biseyler degisti diye duyuyoruz, S40 in motor, yürür, ön düzen eski Focus ile aynı oldugunu duymustum, eski Focus un yol tutusu cok iyidir ama yol sesini cok alır, kapıyı kapattıgın zaman bile Alman toklugunu almazsın, kapı sacı ile döseme arasında epey bi hava boslugu varmıs hissi verir, artı benim icin en büyük soru isareti Ford dizel motorunda 100 binde sonra hatta daha önceleri bile enjektör masrafı acabiliyor diye duymustum,
yani Octi TDI mı desen S40 dizel mi desen, kesinlike Octi TDI derim, ama Octi FSI icin bisey diyemem,
Madem degisiklik istiyorsun, piyasası iyi olan araclarla yapki, pisman oldugunda dönüsü kolay olsun,
« Son Düzenleme: 29 Kasım 2013, 08:37:09 Gönderen: mustisahin »

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Günaydın arkadaşlar... Aracımı maalesef satıyorum... :( her gün kullandığım için dizel araç gereksimi duyuyorum... :)

http://www.dod.com.tr/VehicleCard.aspx?vehicleID=453848&v=ikinciel-SKODA-FABIA-1.4-TSI-180-HP-DSG-RS

Çevrimdışı Baylas

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.baylas.com
Alıntı yapılan: c@n77;451171
Günaydın arkadaşlar... Aracımı maalesef satıyorum... :( her gün kullandığım için dizel araç gereksimi duyuyorum... :)

http://www.dod.com.tr/VehicleCard.aspx?vehicleID=453848&v=ikinciel-SKODA-FABIA-1.4-TSI-180-HP-DSG-RS

Üzüldüm doğrusu Can Bey hayırlısı olsun ne diyelim umarım en kısa zamanda satarsınız.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: c@n77;451171

Hayırlı satışlar abi, inşallah değerini bilen birine gider :ok:

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ne acıdır ki hem yüksek güç hem de günlük hayat için tasarlanmış araçlarımızı hiç bir şekilde günlük şehir içinde gönül rahatlığıyla kullanamıyoruz. Burjuvazinin tepelerinde gezmezseniz eğer :) çok üzülüyorum ülkede ki bu adaletsiz yakıt vergilerine. Yazık... Hayırlı satışlar

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustisahin;451170
Hocam, Volvo S40 im olmadı, Volvonun eskileri tank gibi güvenli bir araba oldugunu hepimiz biliyoruz, fakat simdikiler icin biseyler degisti diye duyuyoruz, S40 in motor, yürür, ön düzen eski Focus ile aynı oldugunu duymustum, eski Focus un yol tutusu cok iyidir ama yol sesini cok alır, kapıyı kapattıgın zaman bile Alman toklugunu almazsın, kapı sacı ile döseme arasında epey bi hava boslugu varmıs hissi verir, artı benim icin en büyük soru isareti Ford dizel motorunda 100 binde sonra hatta daha önceleri bile enjektör masrafı acabiliyor diye duymustum,
yani Octi TDI mı desen S40 dizel mi desen, kesinlike Octi TDI derim, ama Octi FSI icin bisey diyemem,
Madem degisiklik istiyorsun, piyasası iyi olan araclarla yapki, pisman oldugunda dönüsü kolay olsun,
volvo s40 dizelin focus ile aynı motoru kullandığını biliyorum.Kasa tasarımı olarak hoş bir tasarım ve ekonomik bir araç.Ama ne kadar dayanır km olarak kaç km gider mesele o.Ayrıca titanyum veya chıa mı neydi diğer üst donanım paketi olan focusların 150 bin km civarlarında olanların fiyatları 25-30 bin tl olması benide hem cezbediyor hem korkutuyor.focusların genelde galeride olması bu aracın kiralık araç olma ihtimali yüksek oluyor.Bu arada yüksek km araçların km oynanması  beni korkutuyor.bakalım görelim ama ben octiyi satış ilanından kaldırdım.Yerine koyacak araç yok var ama onlar beni açarmı tatmin eder mi?
Bu gidişler fsi ye lpg çaktıracak gibiyim beni mustafa tutuyor ?
« Son Düzenleme: 30 Kasım 2013, 20:51:55 Gönderen: fenomen »