škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Led kisa/uzun farlar - ön sisler - iç/diş mekan aydinlatma

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mbk_06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: TvBurak;639508
Ankaradasınız galiba, bir sorum olacaktı plakalıgı nerde yaptırıcaksınız?

Herkese selamlar, uzun zamandır foruma girmiyordum. Kısaca özet geçiyim. Plakalık dediğim krom metalik paslanmaz plakalık çerçevesi taktırdım 40 tl ye çok hoş durdu tavsiye ederim. Keçiören'den çıkmadan (Fatih köprüsüne gelmeden) sağda Rüya Oto Aksesuar'da yaptırdım. Hatta yanında baklavacı falan da var :) Aydınlatmalarla ilgili hiçbir şey yaptırmadım. Çok kafam karıştı. Bagaj havuzu da getirttim ama bagaja tam uyumlu olmadığı için geri gönderdim.

Çevrimdışı Umut Yeti

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Konuyu daha sonra okuyacak arkadaşlar için yazıyorum. Profilimde gördüğünüz aracımda philips beyaz sis ve beyaz kısa farlar mevcuttu. Bir gün Bolu taraflarında süratli şekilde seyir esnasındayken  bir anda sis bastırdı. Resmen kör oldum. Direksyonu öyle sıkmışımki durana kadar ellerimin ağrısını sonradan farkettim. Durdum ve ilerleyemedim. Beyaz farlar sis varsa tek kelimeyle berbatlar sürücüyü kör ediyorlar. Yinede vazgeçemedim istemeyerek sadece kısaları sarı ile değiştirdim. Şimdi sadece sis farlarım beyaz kısa farlarım sarı ışık ve aynı şekilde sis bastırsa dahi milim milim ilerletiyor beni beyaz olan sis farlarını kapattığımda. Evet beyaz çok güzel görünüyor ama allah muhafaza

Çevrimdışı mbk_06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hocam verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim. Çoğu kişiden yağmur ve sisli havalar için bu yönde duyumlar aldım. Bu yüzden beyaz far & sis muhabbetinden vazgeçtim. Belki uzunlar ve parklar için şimşek etkili led ampul taktırabilirim :ok:

Bu arada randevumuz var, haftasonu And otoda hız sabitleyici taktırıyoruz. (Aracımız 2014 Dsg 1.6 TDi Optimal Paket Octavia) Parça yurtdışından geldi, %20 parçada iskonto var dendi, aktivasyon kodu ve parça için 1.300 TL, işçilik montaj da 200 TL, toplamda 1.500 TL'ye taktırıyoruz.

Not: Araca hız sabitleyici uyumlu olup olmamasını şase no'dan sorguluyolar ve fonksiyonel direksiyon olup olmadığını soruyolar.

Tavsiye: Ön cam hariç bütün camlara çizilmez 2 numara film çektirdim (150 TL), araba beyaz, çok hoş duruyo ve dikkat çekiyo :)