škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabişime Kaucuk Havuzlu Paspas

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Baylas

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.baylas.com
Süleyman abi ben ona baktım Özgende normal kauçuk paspastan farkı yok almışken havuzlu olsun istiyorum ben. Orjinalde havuzlu varmı acaba?

Akif bey size de çok teşekkür ederim tekrardan servis ile görüşelim bakalım.

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Resimde gördüğün en alttaki paspası diyorum ben. Üstüne bardakla su dökülmedikten sonra içindekileri taşırmaz. Kenarlar yukarı doğru kıvrımlı içindekiler dökülmesin diye. Ayrıca sabitlemek için delikler var yerinden oynamıyor.

Çevrimdışı Baylas

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Süleyman abi servisten birisi ile görüştüm havuzlu silikon var dediler fiyata da 80 dediler bakacağım yarın eğer istediğim gibi birsey ise cok iyi fiyat :)

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yetkili serviste havuzlu kauçuk paspas 80 lira,çokta kaliteli...

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Baylas;400492
Süleyman abi servisten birisi ile görüştüm havuzlu silikon var dediler fiyata da 80 dediler bakacağım yarın eğer istediğim gibi birsey ise cok iyi fiyat :)

Özgen'in yedek parça sorumlusu Nurullah, servis müdürü Mahmut. Görürsen selam söyle. Gönderdiğim linkteki parça kodunuda götür (DCC700101) bu kod ise orjinal demektir ve gerçekten iyi fiyat vermişlerdir. Normalde 32 sterlin = 93.76 TL + %18 KDV = 110,64 TL yapıyor.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Orjinal paspas çok güzel aslında..Bende 50-60 TL civarına almıştım..Tabi bayağı zaman geçti..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı Baylas

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;400497
Yetkili serviste havuzlu kauçuk paspas 80 lira,çokta kaliteli...

Öyleymiş ürünü ayırttırdım bugün yada yarın alırım resimler ve deneyimler ile tekrardan sizleri rahatsız ederim :)

Alıntı yapılan: Suleyman;400571
Özgen'in yedek parça sorumlusu Nurullah, servis müdürü Mahmut. Görürsen selam söyle. Gönderdiğim linkteki parça kodunuda götür (DCC700101) bu kod ise orjinal demektir ve gerçekten iyi fiyat vermişlerdir. Normalde 32 sterlin = 93.76 TL + %18 KDV = 110,64 TL yapıyor.

Dün Nurullah bey ile görüştüm zaten ki Mahmut abi çok kafa bir adam abi senden iyi olmasın. Çok sıcak kanlılar valla sanki 40 yıllık doslarıymışsın gübü muhabbet ilgi alaka :) Selamını da seve seve iletirim abi bu tarafa gelecek olursan haber verde birlikte gidip çaylarını içelim :eyv.:

Alıntı yapılan: mygokhan;400623
Orjinal paspas çok güzel aslında..Bende 50-60 TL civarına almıştım..Tabi bayağı zaman geçti..

Oraya gittiğimde pazarlık yaparım peşin para falan alırım gönüllerini yaparız artık bişeyler :)