škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia Hakkında Birkaç Soru?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar herkese merhabalar,
2014 Tdi Dsg Elegance aracım var. Çok şükür çok memnunum. Bu günlerde yeni octavia bakıyorum da bu konuda birkaç sorum var.

1. Şu an bir kampanya mı var? Style paket Optimalden daha ucuz? Eğer bir kampanya ise ne kadar sürer acaba?
2. Octavia 2020 de kasa değiştirecek deniyor. Acaba bu kasayı almak saçma mı olur? Ama yeni kasa 200.000 üzeri olur diye düşünüyorum. Şu anda 165'e alınır mı acaba?
3. Skoda sitesinde Dijital Gösterge Paneli görünüyor. Şu an var mı bu?
4. Aracım 88.000 km'de boyasız-hatasız fiyat olarak ne değer?

Teşekkür ederim.
« Son Düzenleme: 07 Eylül 2019, 22:15:27 Gönderen: yusufk5757 »

Çevrimdışı man in dark

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Aracınız 100.000₺ eder diye düşünüyorum
Diğerlerinin cevabını bilemiyorum.
Bir de Biraz daha bekleyip yeni modelini alın imkanınız varsa derim.

Çevrimdışı octa

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1. Geçen hafta kampanya göremedim. Style, optimal'den daha ucuz olma ihtimali sıfır.
2. Bu kasayı almak saçma olmaz ama şu an kullandığınız modelden bariz bir fark hissetmeyeceksiniz. Alacağınız fayda vereceğiniz fiyat farkına değmez. Ayrık far olayı biteli yıllar oldu. Skoda fantezi denedi ve bence gereksiz. Zaten ön panjura yakın duran yerde herhangi bir far veya asistanı yok. Tamamen görsel. Ufak kısma uzun far takanlar var yurtdışında.
3. Dijital gösterge paneli her pakette yok. Opsiyonel. Yalnız sport paketli iki model gördüm bayide. İkisinde de standart donanımda gözüküyor.
4. Hatasız, çiziksiz, boyasız ve içi yıpranmamışsa 100-110 aralığında bir değere alıcı bulur.

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octa;652114
1. Geçen hafta kampanya göremedim. Style, optimal'den daha ucuz olma ihtimali sıfır.
2. Bu kasayı almak saçma olmaz ama şu an kullandığınız modelden bariz bir fark hissetmeyeceksiniz. Alacağınız fayda vereceğiniz fiyat farkına değmez. Ayrık far olayı biteli yıllar oldu. Skoda fantezi denedi ve bence gereksiz. Zaten ön panjura yakın duran yerde herhangi bir far veya asistanı yok. Tamamen görsel. Ufak kısma uzun far takanlar var yurtdışında.
3. Dijital gösterge paneli her pakette yok. Opsiyonel. Yalnız sport paketli iki model gördüm bayide. İkisinde de standart donanımda gözüküyor.
4. Hatasız, çiziksiz, boyasız ve içi yıpranmamışsa 100-110 aralığında bir değere alıcı bulur.

Teşekkür ederim. Ana sayfada kampanyayı yazmışlar 165bin style paket. Sırf garantisi olsun tekrar sıfırlayayım diye düşünüyorum. Çünkü ben kendi aracımı 5 yıl garantiledim bu sürede hiç yoksa 20bin liralık parça değiştim.

Çevrimdışı mfeker89

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle