škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2016 octavia 1.6 dizel otomatik

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ziyacan52

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
iyi  günler yeni üyeyim 2016 octavia 1.6 dizel otomatik alacağım görüşleriniz

Çevrimdışı Octavia furkan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ziyacan52;567732

Ben manuel aldım Style önceden ford focuscuyduk hep benzinli tüp gezdik hiç dizel almamıştım Skoda hem fiyat olarak hemde donanım olarak hem iç hacim hem konfor hem iç dizayn hem bagaj hem yalıtım hem güçlü motor olarak lider bir otomobil arabayı geçen cuma aldık almadan önce ses var rüzgar sesi var diyen oldu hikaye hiç tık yok araba 120 de gidio sanırsın 90 o kadar sessiz konforlu ya işte Skoda arabamı şumu bumu diyenler olacak siz kimseye kulak asmayın ben 4 ay araba araştırdım focus corolla Opel Egea jetta fluence filan hiç biri yerini tutamaz Octaviayaya bence bu fiyata böle dizel bulamazsınız aşırı derecede tavsiye ederim hiç pişman olmayacaksınız bu kadar uzun anlatımki Bnde sizin gibi böyle şeyler yaşadım sipariş verirseniz opsiyon süz nisanın sonlarına doğru gelir eğer özel sipariş isterseniz 1 buçuk 2 aya gelir :ok:

Çevrimdışı ziyacan52

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Opsiyonları daha sonra eklenme şansımız oluyormu

Çevrimdışı Empyro

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ziyacan52;567732

Merhaba 20 gün oldu aracımı alalı (style 1.6 tdi dsg ) birçok aracım oldu değişik seğment,kesinlikle doğru tercih olduğunu söyleyebilirim :ok:

Çevrimdışı Muratk

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
2015 Ağustos ayında aldığım stlyle donanımlı dsg aracım ile 15000 km yol yaptım. Bugüne kadar boleronun sd kart yada usb den müzik dinlerken kapanması haricinde herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Aile olarak geniş bir aileniz varsa kesinlikle aile aracı diyebilirim. Yakıt olarak sizi üzmez dsg yi de bilinçli kullanırsanız sıkıntı yaşamazsınız.

Çevrimdışı reha1907

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
2015 aralık ayında 1.6 tdi style dsg donanımında aldım aracımı daha önceden megan 3 st kullanıyordum. aracımdan çok şükür memnunum. verdiğim paranın hakkını yeterince alabildiğin bir araç bu donanımda bu konfor ve performansta başka bir model daha yok pişman olmazsınız

Çevrimdışı secret

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
1 Nisan 2016 da 1.6 tdi style dsg aracımı teslim aldım. İlk izlenimlerim ( 2011 astra cosmo kullanıcısydım ) vites geçişleri sarsıntısız, dsg şanzıman için kafamda soru işaretleri vardı, bayii de satış temsilcisine danıştım kullanıcı  hatasından kaynaklanan sorunlar dedi, nasıl kullanıcı hatası sordum, yüksek hızda vitesi boşa atıyorlar, mandal a basmadan geri vites e geçirmeye çalışıyorlar dedi, ikna oldum. Octavia da vites geçişleri sarsıntısız, 80-90 dan bir anda 140-150 km hızlara çıkabiliyor. En çok merak ettiğim dilovası rampasını nasıl çıkacağı :) malum astra bayılıyordu torku 175 nm idi. Alan kullanan arkadaşlar pişman olacaklarını zannetmiyorum..

Çevrimdışı CanoCan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2013 elegance tdi dsg var, 16.000 km.de düşünürseniz???
ben mi aradığım superb i buldum , onu alacağım.
« Son Düzenleme: 03 Nisan 2016, 00:03:37 Gönderen: CanoCan »

Çevrimdışı FiLoLoG

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı reha1907

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: secret;568808
1 Nisan 2016 da 1.6 tdi style dsg aracımı teslim aldım. İlk izlenimlerim ( 2011 astra cosmo kullanıcısydım ) vites geçişleri sarsıntısız, dsg şanzıman için kafamda soru işaretleri vardı, bayii de satış temsilcisine danıştım kullanıcı  hatasından kaynaklanan sorunlar dedi, nasıl kullanıcı hatası sordum, yüksek hızda vitesi boşa atıyorlar, mandal a basmadan geri vites e geçirmeye çalışıyorlar dedi, ikna oldum. Octavia da vites geçişleri sarsıntısız, 80-90 dan bir anda 140-150 km hızlara çıkabiliyor. En çok merak ettiğim dilovası rampasını nasıl çıkacağı :) malum astra bayılıyordu torku 175 nm idi. Alan kullanan arkadaşlar pişman olacaklarını zannetmiyorum..

dün akşam ankaradan geldim dilovası rampasında fluence sıkıştırıyordum. bolu dağı tırmanışında 160 gördüm araç fazlasıyla atak ve performanslı :gaz: