škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bisiklet Taşıyıcı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
çeki demirini her ne şekilde olursa olsun işletmeniz gerekiyor

Çevrimdışı brsznr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kcan;526329
çeki demirini her ne şekilde olursa olsun işletmeniz gerekiyor

elbette  ancak tak çıkar şeklinde olanlarda sıkıntı olacağını düşünmüyorum polis tarafında

Çevrimdışı kcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benim demek istediğim olay polis bakımından değil, Allah korusun bir kaza durumda sigorta sizi kusurlu gösterir

Çevrimdışı brsznr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
o konuda çok haklısınız savunulacak maalesef bir tarafı yok :)

ancak örnek vermek gerekirse benim bisikletimin  şu anki ikinci el değeri 600 tl'dir muhtemelen, 650 liralık bisikleti taşımak için 2500 tl'lik çeki demiri masrafı yapmak pek mantıklı gelmiyor, thulenin tavan taşıma sistemini alsam o da 1500tl civarı, çok zor durum:)

Çevrimdışı 6ahmet1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
yeti icin bisiklet tasiyici tavsiyesi lutfen arkadaslar

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: 6ahmet1;526532

Bir önceki mesajımdaki aparata her tür bagaja uyuyor

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Markasını bilmiyorum ama aynı bunun gibi bisiklet tasıyıcısıyla Fabia I aracımda 2 adet bisikleti bile sehirlerarası taşımıstım, alttaki yeri plakalığın az altına takmıstım, tampona gelmemisti ve bagajı (bisikletsiz) açıp kapatırken daha kolay oluyordu,

Çevrimdışı ali_firattr

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;526415
Hepsiburada

http://www.hepsiburada.com/knk-bisiklet-bagaji-2-bisiklet-tasiyici-kapasiteli-p-OTKRT0034

Hesaplı bir çözüm bence...

Bunun gibi bir tane vardı bende.şehirlerarası da kullanabilirsiniz belki ama ben 10 km yol gitsem bile bisiklet zangır zangır sallanıyordu ve sürekli tedirgin oluyordum. Thule aldım bu tip bagaj üstü taşıyıcı, milim sallantı yok. Farkı net hissediyorsunuz. Sorun şu ki bu tip taşıyıcılar octavia gibi liftback araçlarla uyumlu değil. O yüzden Thule taşıyıcımı da kullanamıyorum şuanda.

Çevrimdışı beyhudebaki

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kcan;524317
ruhsat dahil 1500tl gibi tutacak,

ürünü ister servis ile sipariş ettirip serviste taktırırsınız veya bosal yetkili bayileri aracılığı ile bosal bayilerinde, aradaki fark sadece fiyat oluyor serviste bu işlem daha pahalıya çıkıyor

kolay gelsin.
Aksaray otoda montajı yaptırdıniz  mi

memnuniyetiniz nasil

elektrik aksami universal mi yaptirdiniz

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 6ahmet1;526532

Tavan barı olan araçlar için en mantıklı ve güvenli seçenek tavan üstü taşıyıcı sistemleridir arka bagaj üstü sistemlerden çok daha güvenlidir. Tabi çeki demirine montajı yapılan sistemler çok daha güvenli fakat fiyatları oldukça pahalı ve çeki demirinin ruhsata işletilmesi gerekiyor. Ben Yeti aracım için tavan sistemlerini seçtim ve oldukça memnunum İzmir'den İstanbul'a 2 bisiklet getirdim hiç bir sorun yaşamadım. İtalyan malı orta kalite de komple alüminyum ve kilit mekanızmalı bir sistem bisikletinizi aracınızdan sökemezler sonrasında bende ilave ek güvenlik ve bağlama aparatı dizayn edip yaptırdım ve sisteme dahil ettim. Yeti araçların tavan barlarında m6 vida yerleri var ara barları direk tavan barlarının orijinal vidalama yerlerine paslanmaz krom M6 vida ile bağlıyorum. Komple sistemi 700 tl mal ettim.

Çevrimdışı 6ahmet1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rocky62;557955
Tavan barı olan araçlar için en mantıklı ve güvenli seçenek tavan üstü taşıyıcı sistemleridir arka bagaj üstü sistemlerden çok daha güvenlidir. Tabi çeki demirine montajı yapılan sistemler çok daha güvenli fakat fiyatları oldukça pahalı ve çeki demirinin ruhsata işletilmesi gerekiyor. Ben Yeti aracım için tavan sistemlerini seçtim ve oldukça memnunum İzmir'den İstanbul'a 2 bisiklet getirdim hiç bir sorun yaşamadım. İtalyan malı orta kalite de komple alüminyum ve kilit mekanızmalı bir sistem bisikletinizi aracınızdan sökemezler sonrasında bende ilave ek güvenlik ve bağlama aparatı dizayn edip yaptırdım ve sisteme dahil ettim. Yeti araçların tavan barlarında m6 vida yerleri var ara barları direk tavan barlarının orijinal vidalama yerlerine paslanmaz krom M6 vida ile bağlıyorum. Komple sistemi 700 tl mal ettim.

tesekkurler ben bu surecte yeti yi sattim ama yeti sahibi bisikletci arkadaslara faydali olmustur.

Çevrimdışı winstoncash

• 1.4 TSI 150hp
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaslar, az önce BNB RACK marka bisiklet taşıyıcı aldım, hiç bir kasma zorlama olmadan rahatça taktık. Dört dörtlük oldu, tavsiye ederim.

Çevrimdışı muratladikli

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: winstoncash;564780
Merhaba arkadaslar, az önce BNB RACK marka bisiklet taşıyıcı aldım, hiç bir kasma zorlama olmadan rahatça taktık. Dört dörtlük oldu, tavsiye ederim.

Hayırlı olsun öncelikle. Benim kafama takılan cama takılan kancalar bisikletlerde eklenince fitile ya da cama zarar verir mi?. Ben de almak istiyorum ama bu sebeplerden dolayı cesaret edemedim. Birde fiyatı hakkında bilgi verebilirmisiniz.