škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Spoyler boyali 160 Tl.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Korhan06

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Çok güzel olmuş, ekonomik de güle güle kullan..

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Foto acolarindan ben tam anlayamadim. zahmet olmazsa bir de tam karsidan bi foto ceker misiniz

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;507715
Foto acolarindan ben tam anlayamadim. zahmet olmazsa bir de tam karsidan bi foto ceker misiniz

Yarin insallah:)

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;507715

hocam istediğiniz fotoğraflar.

http://hizliresim.com/LpkznV

http://hizliresim.com/dnQd7n

Çevrimdışı 53AK53

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yusufk5757;507502
arkadaslar iskenderunda fiberglastan spoyler buldum. Aracin rengine boyali montaj dahil 160 tl. Uygulattim fotolari en yakin zamanda yukleyecegim.

Allah kaza bela vermesin güle güle kullan. Bi kaç sorum var. İstanbula kargo yapma imkanları varmı? Silikon sıktırmadan önce o bölgeye koruyucu film çektirdin mi? Birde shark anten hoş duruyor nereden temin ettin.

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
kargo yapacaklarını düşünüyorum açıkçası büyük bir firma. altına koruyucu film çektirtmedim silikon nede olsa ısıtıp çıkartıyorlar. anteni de hepsiburada dan aldım.

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=30411

bu konuda konuşmuştuk istersen buraya bir bak.

Çevrimdışı 53AK53

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Anten konusunu atlamışım. Ben boyaya zarar vermesinden şüphelendim sıkıntı yok diyosan yoktur. Firmayla nasıl irtibata geçebiliriz? Birde seninki orjinal spor spoylera benzettim doğrumu?

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
evet adamlar kaliba dokup aynisini yapmislar. Ben anteni de sonax ta yapistirttim. burdaki sonaxin boyacisi zarar vermez dedi o yuzden spoylere de birsey demedim.

http://bozdoganotoaksesuar.com

Ben bunlardan aldim. Telefonla irtibata gecin isterseniz. aracin renk kodu bagajda stepnenin yanindaki etikette yaziyor.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tekrar hayırlı olsun, resimler için ayrıca teşekkürler.

Bu modelde oldukça güzel duruyormuş, orj spor spoiler dan biraz daha ince ama bence daha şık. Acaba Octi için ellerinde tek model bu mudur? Orj ince spoiler ın muadili var mıdır?

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
bu adamlar imalatci oldugu icin belki farkli bir model imal edebilirler. acikcasi ben modeli begendigim icin hic sormadim farkli birsey yapabilir misiniz diye. Tekrar tesekkur ederim.

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı 0ngelman

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Resimlere göre köşeler orijinalle hiç benzemiyor. Hatta superskoda sitesindeki spoilere de benzemiyor. Kalıp Dökme Yöntemi'yle yapıldığından eminmisiniz? Hayırlı olsun. Güzel Günler'de kullanın.

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 0ngelman;507979
Resimlere göre köşeler orijinalle hiç benzemiyor. Hatta superskoda sitesindeki spoilere de benzemiyor. Kalıp Dökme Yöntemi'yle yapıldığından eminmisiniz? Hayırlı olsun. Güzel Günler'de kullanın.

tesekkur ederim arkadaslar. Ben cikip imalathanelerine bakmadim ama benim araca uygulaama icin gittigimde ustayi 5 dakika kadar bekledim. calisana sordum merdeler diye abi kalip dokuyorlar yarim birakip gelemez dedi. Bu spoyler icin de biz kaliba doktuk dedi. bana inandirici geldi acikcasi kavisleri tam oturdu. guzel yorumlar icin tesekkur ederim. :gut:

Çevrimdışı um1t

• Octaviarnus
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı egeadam

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
firmanın web sitesi çok yeni sanırım henüz irtibat numarası koymamışlar, nasıl ulaşacağız bu adamlara ?