škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fiyat listesi güncellenmektedir

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı olcayozdogan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ailotana;481271
Anlaştığım fiyata verirlerse alacam, yoksa kime satarsanız satın diyecem, gidip Kia Ceed SW alacam. Arada 4-5 lira fark kaldı zaten hiç olmazsa dizel araca binerim.

Eski aracım kia ceed sw premium du fakat şehir içi yakıt durumu 8-9 litreydi sakin kullanımımda sonra leon maceram oldu 3 ay kaldı bende bagajı ufak olduğu için sattım son durak octavia oldu ve memnunum bence kia alırken yakıt önemliyse bidaha düşünün yakıtın önemi yoksa çok oturaklı bir araç fikirlerimi iletmek istedim :)

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: olcayozdogan;481414
Eski aracım kia ceed sw premium du fakat şehir içi yakıt durumu 8-9 litreydi sakin kullanımımda sonra leon maceram oldu 3 ay kaldı bende bagajı ufak olduğu için sattım son durak octavia oldu ve memnunum bence kia alırken yakıt önemliyse bidaha düşünün yakıtın önemi yoksa çok oturaklı bir araç fikirlerimi iletmek istedim :)

Şehir içi kullanmıyorum ben zaten. Yıllık 15 bin yapıyosam 10-12 bini uzun yoldadır. Bayiyle anlaşacaz gibi ama. Yine Octavia'dan devam edecez gibi görünüyor.

Çevrimdışı olcayozdogan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ailotana;481447
Şehir içi kullanmıyorum ben zaten. Yıllık 15 bin yapıyosam 10-12 bini uzun yoldadır. Bayiyle anlaşacaz gibi ama. Yine Octavia'dan devam edecez gibi görünüyor.

O Zaman çok farketmez yazılım yaptırmıştım kia ya uzun yolda 5,5 litre görmüştüm şimdiden hayırlı olsun diyelim o zaman...