škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

dsg sorunu

Ziyaretçi · 6 · 2516

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

zibidi gonzales

• Ziyaretçi
arkadaşlar bu kasada dsg sorunu varmı? yaşayan veya yakını yaşayan:confused:

Çevrimdışı hbucak

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zibidi gonzales;469247
arkadaşlar bu kasada dsg sorunu varmı? yaşayan veya yakını yaşayan:confused:

Ben aracimi alirken garantiyi uzatmistim, dsg soryn olursa garanti secrete girer diye. 3 hafta once guncelleme icin servise gittigimde dsg garantisi 5 til oldu dediler. Yani kafaniza takmayin Bence. Bu Arada aracim 20 bin km oldu sorun Yok. Cok yakin arkadasimda 27 bin oldu yine sorun Yok. Iyi aksamlar

Çevrimdışı simurgson

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hbucak;469291
Ben aracimi alirken garantiyi uzatmistim, dsg soryn olursa garanti secrete girer diye. 3 hafta once guncelleme icin servise gittigimde dsg garantisi 5 til oldu dediler. Yani kafaniza takmayin Bence. Bu Arada aracim 20 bin km oldu sorun Yok. Cok yakin arkadasimda 27 bin oldu yine sorun Yok. Iyi aksamlar

Valla bu super olmus...

zibidi gonzales

• Ziyaretçi

teşekürler

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Normal garanti kapsamında mı 5 yıl olmuş, uzatılmış garanti kapsamındaysa mı 5 yıl olmuş?
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı mehmetekmekçi

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
sorunlu dsg ler 1. ve 2. nesildi.unutun artık bu takıntıları.30.000 kmyi geçtim sıkıntı yok.adam gibi kullanıldıgında sorun cıkarmaz...ama adam gibi.
« Son Düzenleme: 10 Haziran 2014, 16:25:29 Gönderen: mehmetekmekçi »