škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Adminden SATILIK :) 2013 HATASIZ TDİ DSG OCTAVİA

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlısı olsun.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı bahcekapiliyavuz

• Mali Müşavir
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı satışlar Emin Bey , özenle kullandığınız aracınız  değerini bilen birisine gider umarım :)

Çevrimdışı ahmet38

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;566073
Merhabalar araç yenilene nedeni ile hepinizin tanıdığı bildiği özenle kullandığımız octaviamızı satıyoruz. İlgilenenler ilandaki numaradan ya da forum üzerinden mesaj, metion ile bana ulaşabilir. Fiyat, detay vs hepsi ilanda bulunmaktadır. Selamlar

İLK SAHİBİNDEN HATASIZ ANAHTARSIZ ÇALIŞTIRMA KOLTUK ISITMA
İlan No: 282643019
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-ilk-sahibinden-hatasiz-anahtarsiz-calistirma-koltuk-isitma-282643019/detay

admin de arabasını satıp mercedes audiye binerse biz ne yapalım :

hayırlı satışlar....
« Son Düzenleme: 27 Mart 2016, 21:48:06 Gönderen: ahmet38 »

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ahmet38;567563
admin de arabasını satıp mercedes audiye binerse biz ne yapalım :

hayırlı satışlar....

Neye niyet neye kısmet oldu hocam malesef. Yakında bir inceleme konusu açarım muhtemelen[emoji23]

Çevrimdışı ahmet38

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
hocam piyasa çok ölü. ne zamandır aracım ilanda. acayip tipler arıyor. adamlar bir de almaya değil sanki octavia hakkında bilgi almaya arıyor. bir de nasıl araba aldıysak herkesin binmeye özendiği ama bir türlü alamadığı bir araba.  "abi ben gidip en iyisi bir reno, fiat yada ford alayım" diyorlar.

enteresan bizim millet. neyse kardeş sana hayırlı satışlar.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ahmet38;567993
hocam piyasa çok ölü. ne zamandır aracım ilanda. acayip tipler arıyor. adamlar bir de almaya değil sanki octavia hakkında bilgi almaya arıyor. bir de nasıl araba aldıysak herkesin binmeye özendiği ama bir türlü alamadığı bir araba.  "abi ben gidip en iyisi bir reno, fiat yada ford alayım" diyorlar.

enteresan bizim millet. neyse kardeş sana hayırlı satışlar.

Aynen bocam bna da bi deli muasallat oldu arayıp arayıp param yok nolur öldü fiyatına ver diyo[emoji23]

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;567994
Aynen bocam bna da bi deli muasallat oldu arayıp arayıp param yok nolur öldü fiyatına ver diyo[emoji23]

Piyasada onlardan çok var :) bende ilanıma 35-36 olur mu diye aramayın yazdım pazarlık çok çok az olacak yazdım adam mesaj atmış 36.500 olur mu diye :) tek tek butun sayıları yazalım mı napalım..

Hayırlı satışlar bu arada

Çevrimdışı ahmet38

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Dre42;567995
Piyasada onlardan çok var :) bende ilanıma 35-36 olur mu diye aramayın yazdım pazarlık çok çok az olacak yazdım adam mesaj atmış 36.500 olur mu diye :) tek tek butun sayıları yazalım mı napalım..

Hayırlı satışlar bu arada

aslında bir ara ilanın son en düşük fiyata çektim. pazarlık yok yazdım. millet arayıp pazarlık atıyor.

bir de geçen biriyle takas için aradı görüşüyoruz. adama dedim ne diyorsun. arada 25 veririm dedi. senin arabayı bana peşin ver kaça verirsin dedim daha pazarlık yapmadan 35 düşünüyorum dedi. benim arabaya 62ye müşteri var ona satsam senden 35e bile alsam arada 27 olur diyorum. hep matematik öğretmenlerinin suçu :):)