škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kaza yapmış Roomster'lar.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Allah korusun :( İsterse rolly royce olsun yüksek hızda hepsi dağılıyor. Adamlar yurtdışında o yollarda yapıyolarsa,bizim double dikkatli olmamız lazım.
-------------------------------------------------

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hız felakettir bir kez daha ortada.
kontrolsüz güç güç değil

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ehliyetimi ilk aldığım zamanlar ilk heyecanla biraz deli kullanıyordum aracı ve bir viraja biraz sert girip,birde yol kenarı sulama çalışmaları yüzünden aracın üzerindeki dandrik Bridgestone lastiklerinde etkisiyle dört tekerin birden kendini saldığını iliklerimde hissettiğim gün anlamıştım araba kullanmanın zor bir iş olduğunu. O günden sonra adam akıllı hız bile yapmadım ve çok güzel bir tecrübe oldu bana. ESP o gün sadece gösterge tablosunda yanıp sönen sarı bir ışık olarak kaldı. Direksiyonu nasıl sıktıysam tırnağım kenarını kesmiş resmen derinin.ESP falan filan bir yere kadar,her şey ayağınızın altında..
« Son Düzenleme: 21 Kasım 2012, 23:23:06 Gönderen: Can »

Çevrimdışı mira

• ince fikir
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;410875
Ehliyetimi ilk aldığım zamanlar ilk heyecanla biraz deli kullanıyordum aracı ve bir viraja biraz sert girip,birde yol kenarı sulama çalışmaları yüzünden aracın üzerindeki dandrik Bridgestone lastiklerinde etkisiyle dört tekerin birden kendini saldığını iliklerimde hissettiğim gün anlamıştım araba kullanmanın zor bir iş olduğunu. O günden sonra adam akıllı hız bile yapmadım ve çok güzel bir tecrübe oldu bana. ESP o gün sadece gösterge tablosunda yanıp sönen sarı bir ışık olarak kaldı. Direksiyonu nasıl sıktıysam tırnağım kenarını kesmiş resmen derinin.ESP falan filan bir yere kadar,her şey ayağınızın altında..
hmmmmmmm:taka:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
son resim çok felaket olmuş,Allah kazalardan korusun hepimizi.arkadaşlar bu şaseler bu kadar kağıttan mı yapılıyor karasör denen şey ne iş görür.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Ugur A.

• Ziyaretçi
Bugün işyerimin orada, mahalle arası denilebilecek bir yerde kaza oldu. Caddy ile tek teker bir kamyonet çarpıştı. Caddy' nin ön kısım yok gibi bir şey, kamyonet yan yattı. Mahalle arasında nasıl gidiyorlarsa artık. :(

Çevrimdışı Baylas

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.baylas.com
Allah başımızdan esirgesin nasıl kazadır abi bunlar irkildim valla.

Çevrimdışı bora-feat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bu iş kader işi  ya  otobanda 180-190 direksiyon vurursun yan yan gidersin bişey olmaz  90 la giderken rot kopar takla atıp  ölürsün  bu kaderdir alın yazısıdır  ne kadar da dikkat etsende  kul yapısı   araclar ve nefesin sayılı