škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabişe Aux İçin Bluetooth Kit Sipariş Verdim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rundll

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Uzun zamandır aklımdaydı. Kabloyu telefona bağlayıp dinlemek eziyet gelmeye başlamıştı. Piyasa araştırması sonucu şuna karar verdim. Mikrofonsuz olanını aldım çünkü bizdeki girişin uzaklığını düşününce iyi bir ses iletimi olacağını sanmıyorum. Havalandırmaya takılı telefona konuşarak sesi zaten iyi iletebiliyorum. Ürün geldiğinde yorumları yine burada paylaşıyor olacağım.

Çevrimdışı SKODAFABİA2

• Fabia Mareşali
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun hocam. Orijinal, kaliteli bir ürüne benziyor, nerden ve kaça aldınız?
Evet elinize geçince nasıl olduğunu bizimle paylaşırsınız artık.

Çevrimdışı vedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bende almıştım. İyiki mikrofonunsuz olanından almışsınız. Zira mikrofon bir işe yaramıyor.  Ses kalitesi iyidir, direk telefondan kablo vs olmadan müzik dinlemek çok konforlu. Tek sıkıntı düzenli olarak şarj etmek gerekiyor. Çok memnun kalacaksını, iyi günlerde kullanın  :)

Çevrimdışı rundll

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SKODAFABİA2;604867
Hayırlı olsun hocam. Orijinal, kaliteli bir ürüne benziyor, nerden ve kaça aldınız?
Evet elinize geçince nasıl olduğunu bizimle paylaşırsınız artık.

Link çok uzun olduğundan ilk mesajda "şuradan" kelimesine link vermiştim. Ona tıklayıp görebilirsiniz. Bu markanın iyi olduğuyla ilgili çok fazla güzel yorum görünce denemeye değer buldum. Daha önce telefon tutacağını almıştım. Ondan da memnunum. Bakmak isterseniz buradan. Ürün birkaç güne elimde olacak. Kullanınca yorumlarımı belirteceğim :ok:

Alıntı yapılan: vedat;605005
Bende almıştım. İyiki mikrofonunsuz olanından almışsınız. Zira mikrofon bir işe yaramıyor.  Ses kalitesi iyidir, direk telefondan kablo vs olmadan müzik dinlemek çok konforlu. Tek sıkıntı düzenli olarak şarj etmek gerekiyor. Çok memnun kalacaksını, iyi günlerde kullanın  :)
Mikrofounsuz almakla iyi yapmışım demek. Şarj dediğiniz gibi biraz uğraştıracak ama bluetoothlu bir araca terfi edene kadar idare edeceğiz
« Son Düzenleme: 31 Ocak 2017, 20:21:13 Gönderen: rundll »

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim görüşüm; böyle aparatlar yerine orjinal bir RCD510 ya da benzeri bir sistemle SD kart veya usb bellekle müzik sorununu çözmek. Çünkü telefon üzerinden daha esnek olsa da bir yandan da telefonun şarj sıkıntısı olacaktır. 230 TL civarı Audio System aparatı ile de çözülebilse de ben biraz daha fazla ödemeyi göze alıp rcd510 ile sorunu çözdüm. Çerçeve içinde boşluk kaldığından 150 tl civarı da çerçeve tutmaktadır. Henüz temin etmiş değilim. Tabi ki herkesin tercih yöntemi farklı olabilir. Bence telefona bağlı olma ya da eşleştirme işlemi angarya olur. Yani araçta başkaları var yolda inmeniz gerektiğinde biraz bekleyin dediğinizde müzik de bekleyecektir.