škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

teyp ekranında dijital hız göstergesi.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı JrSlim

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aracim 2012 Fabia Optimal ben de oldu. Nasil iptal edilecegi konusunda bilgisi olan var mi peki :D :D

Çevrimdışı vedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: JrSlim;506253
Aracim 2012 Fabia Optimal ben de oldu. Nasil iptal edilecegi konusunda bilgisi olan var mi peki :D :D

Nasıl oldu :) ben beceremedim demek. Ayni işlemi tekrar yapınca belki iptal oluyordur :)

Çevrimdışı JrSlim

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: vedat;506267
Nasıl oldu :) ben beceremedim demek. Ayni işlemi tekrar yapınca belki iptal oluyordur :)

Araç 3 4 saat çalışmadı daha sonra çalışınca iptal olmuş. Heralde çalışma prensibi bu şekilde ama değişik bir hava kattı:ok:

Çevrimdışı vedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: JrSlim;506300
Araç 3 4 saat çalışmadı daha sonra çalışınca iptal olmuş. Heralde çalışma prensibi bu şekilde ama değişik bir hava kattı:ok:

Peki nasıl aktif ettin? Sağ tuş basılıyken sol tusa ekran gelene kadar basili mi tuttun? Ben bu şekilde teybi bile açamadımda :)

Çevrimdışı JrSlim

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: vedat;506314
Peki nasıl aktif ettin? Sağ tuş basılıyken sol tusa ekran gelene kadar basili mi tuttun? Ben bu şekilde teybi bile açamadımda :)

araç çalışırken teybi tamamen kapattım, sağ tuşa 3sn kadar basılı tutarak açma tuşuna bastım.

Açıldığında direk 0km yazıyordu, ses vs açmak istediğinde normal teyp ekranı geliyor 2 3sn sonra tekrar hız göstermeye başlıyor

Çevrimdışı vedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Biraz önce tekrar denedim ama yok olmadı. Dediğiniz gibi kapalıyken sağdaki tuşa basılı tutuyor ve açma tuşuna basıyorum. Ama bir türlü ekran gelmiyor. Benim araç 1,2. Belki 1,4 olanlarda farklı beyin kullanıldı. Yahut benim cihaz bana ters yapıyor :)

Çevrimdışı JrSlim

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: vedat;506379
Biraz önce tekrar denedim ama yok olmadı. Dediğiniz gibi kapalıyken sağdaki tuşa basılı tutuyor ve açma tuşuna basıyorum. Ama bir türlü ekran gelmiyor. Benim araç 1,2. Belki 1,4 olanlarda farklı beyin kullanıldı. Yahut benim cihaz bana ters yapıyor :)

Valla bence de kontrol ünitesiyle ilgili bir problem var.

Ör:Bazı araçlarda dönüş sis farları aktif edilebiliyorken benimki de orjinal olmasına rağmen aktif edilememişti mesela.

Çevrimdışı ixir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Benim araçta denediğimde farklı bir setup menüsü çıktı aux ses seviyesi vs gibi ayarları kontrol eden menü :)

Çevrimdışı özkan82

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben denedim değişik sesler gelmeye başladı ve şimdi arabam çalısmıyor ! ( şaka şaka panik yok, cok fazla kurcalamayin aracinizi, birakin gizli özellikler gizli kalsın :)