škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia A7 Bagaj Eşiği

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı jukll

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese Selamlar,

Konu eğer daha önce açıldı ise affola araştırdım ancak forumda bulamadım. Octavia A7 kasa aracım için arka tampon bagaj eşiği arıyorum genelde krom olanları mevcut ancak krom değilde siyah fiber olan ürününün-aksesuarın daha çok yakıştığını düşünüyorum istanbul içerisinde satan veya bilgisi olan varmıdır?

Şimdiden Teşekkürler

Çevrimdışı by_slmrkl

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jukll;645302
Herkese Selamlar,

Konu eğer daha önce açıldı ise affola araştırdım ancak forumda bulamadım. Octavia A7 kasa aracım için arka tampon bagaj eşiği arıyorum genelde krom olanları mevcut ancak krom değilde siyah fiber olan ürününün-aksesuarın daha çok yakıştığını düşünüyorum istanbul içerisinde satan veya bilgisi olan varmıdır?

Şimdiden Teşekkürler

Aynı şekilde bende süperb için bakıyorum. Şeffaf olanlar daha güzel bence

Çevrimdışı jukll

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ozan Bey Merhaba,

İletmiş olduğunuz link için teşekkürler evet aradığım budur ancak İstanbul da bulma şansım yokmudur acaba İstanbul da arıyorum ürünü çünkü

Çevrimdışı Sutlage

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jukll;645401
Ozan Bey Merhaba,

İletmiş olduğunuz link için teşekkürler evet aradığım budur ancak İstanbul da bulma şansım yokmudur acaba İstanbul da arıyorum ürünü çünkü

türkiye de genelde krom olanından var. plastidip ile siyaha boyayıp metal görünümden kurtulabilirsiniz. yada siyah kaplama yaptırabilirsiniz.