škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.6 tdi 105 ps Spaceback ile aranızdayım nihayet

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı erdemzod

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar,
Herkese selamlar. Aracımı 2 gün önce teslim aldım Efe'den. araç çok güzelmiş gerçekten hayran kaldım. kitapçıkta da bahsettiği üzere rodaj evresindeyim sakin sürüyorum. Ama bir arabanın hiç mi devri düşmez, hep mi güçlü çeker...
Bol bol tavsiye ederim düşünenlere...

Çevrimdışı palandoken

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı deathbomb

• Superb Tutkunu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun. ALLAH kaza bela vermesin. Rica etsem resim alabilir miyiz? :)

Çevrimdışı previzor

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşım hayırlı olsun. tavsiye diyorsun anladığım. sana bir uzmanlık sorusu... cam tavandan ses geliyor mu ? tıkırtı gıcırtı yada sürtünme, kendi kendine açılan perde gibi vb... sorun yaşadınmı ?

Çevrimdışı erdemzod

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Tesekkurler cam tavan opsiyonu ekletmedigim icin yorum yapamayacagim. Araci tavsiye ederim ama her yonuyle..gaza bastiginizda tat aliyorsunuz.

Çevrimdışı Gama

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı zülküff

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Redneck1980

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.facebook.com/cagdasyasambursa
Allah kaza bela vermesin hayırlı olsun... bende 1.2 tsi elegance rapid var performans konusunda kesinlikle katılıyorum...

Çevrimdışı sensoy

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı embaba

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar. Aradan uzunca bir zaman geçmiş ama arayıp da bir türlü bulamadığım bir dizel manuel şanzuman kullanıcısına rastlayınca şansımı denemek istedim. Spaceback dizel manuel araba bakıyorum ama ne 2. El ne de bayilerde bulmak mümkün. Siz siparişle mi getirtmiştiniz? Ve de en önemlisi dsg ile karşılaştırma yaptığınızda manuel seçiminizi bir kez daha gözden geçirdiniz mi? Dsg aracı dün test etme şansım oldu. Ön panelin sert plastiği dışında aracı çok beğendim. Dsg-manuel ve panoramik- normal tavan kararsızlığını da halen yenemedim.

Çevrimdışı embaba

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar. Aradan uzunca bir zaman geçmiş ama arayıp da bir türlü bulamadığım bir dizel manuel şanzuman kullanıcısına rastlayınca şansımı denemek istedim. Spaceback dizel manuel araba bakıyorum ama ne 2. El ne de bayilerde bulmak mümkün. Siz siparişle mi getirtmiştiniz? Ve de en önemlisi dsg ile karşılaştırma yaptığınızda manuel seçiminizi bir kez daha gözden geçirdiniz mi? Dsg aracı dün test etme şansım oldu. Ön panelin sert plastiği dışında aracı çok beğendim. Dsg-manuel ve panoramik- normal tavan kararsızlığını da halen yenemedim.