škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İzmirden satılık octi rs

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı razor10

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı razor10

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;126471
birde bursada a4 kasa rs var fiyatıda uygun

a4 kasa vrs olarak çok cekici durmuyor. ama bu a5 çok iyi. ileride olurda almak nasip olursa ya 2004 kadar cupra r yada a5 kasa octi alıcam..

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aslnda octi rs serisi çok çekici kalmıyor çünkü performans için en ağır kasa olarak kalıyor sınıfında. ama zevk ve ferah kullanım için çok avantajlı olacaktır.

a4 kasayıda ilanı gördüğümden beri fiyat olark çok avantajlı buluyorum yoksa seninde dediğin gibi ve yukarda belirttiğim gibi harika bir araç ama albenisizayıf kalıyor.

ama şu var ben octavia hastası olsam gözü kapalı bunu alırım 1,6 sna binmekten fersah fersah iidir :)

Çevrimdışı razor10

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;126474
aslnda octi rs serisi çok çekici kalmıyor çünkü performans için en ağır kasa olarak kalıyor sınıfında. ama zevk ve ferah kullanım için çok avantajlı olacaktır.

a4 kasayıda ilanı gördüğümden beri fiyat olark çok avantajlı buluyorum yoksa seninde dediğin gibi ve yukarda belirttiğim gibi harika bir araç ama albenisizayıf kalıyor.

ama şu var ben octavia hastası olsam gözü kapalı bunu alırım 1,6 sna binmekten fersah fersah iidir :)

kesinlikle haklısın 1.6 olayında yılda 10.000 üzeri yapmayacaksam bu aracı alır bakarım keyfime