škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Doblo 1.3 Dyn. Test

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: dgn;114187
hoşgeldiniz:)

dobloyu alanların çoğu tipine bakmıyor şu an ticarette doblo kadar yük alan neredeyse yok ve yine doblo kadar az yakanda yok onun için ticaretin kralı deniyor dobloya:)

doğanım yukarıdaki üyemiz demiş diyeceğini :hanz::hanz::hanz:

dobloda makas yok demi? yok diye biliyorum birde yoksa doğan dilimden kurtulaman haa :++::++: ticaretin kralıysa arkada sağlam bir makas olacak yük attınmı burnu dikmeyecek :ok:

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;114189
doğanım yukarıdaki üyemiz demiş diyeceğini :hanz::hanz::hanz:

dobloda makas yok demi? yok diye biliyorum birde yoksa doğan dilimden kurtulaman haa :++::++: ticaretin kralıysa arkada sağlam bir makas olacak yük attınmı burnu dikmeyecek :ok:

valla dayımdan dolayı az çok bilirim ticareti yükü felan  ama makastan felan anlamam o ne ki :hanz:dayım her zaman der yükse doblo doblo diye kendi yük taşımıycak gitti dsg 1.9 TDI caddy aldı hatta dayımın garajında epeyi doplo vardı:D

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yük atacaksnız ağır hizmete sokacaksanız o doblo 6 ay sonra dökülür. hele şöföre verirseniz hele hele bozuk yolda kullanılırsa servisten çıkmaz.

connect biraz yakar. ama tank gibir. tecübe ile sabit. senede  80 bn km yapıorz connectle şimdi elimizdeki ikincisi. seneye sıfırlarken 3. cüsünü alıcaz kısmetse 90 lık o sefer :)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Doblo cidden sağlam çıktı.Şirkette 2006 modeli var.137.000 km'ye  geldi.Cidden iyi çıktı.Tamam güvenli değil ama cidden iyi yük  alıyor.Kullanımı rahat..

Connect çok sağlam, kalıplı.Hayret verici derecede kaba saba yapısı var  ama sağlam durduğu kesin.İlk çıktığı reklamları hatırlayın :) Adamlar  demir bloğu döverek connecti meydana getiriyorlardı :)

Şirkette birde 2007 combo var..Rezalet çıktı..Yük almaz.Zaten her  zamanda yüklenmez.Ama canı çıktı.Yaşadığımız arızaları saymıştım burda  daha önce.Şimdide fan 'da 1-2-3 çalışmıyor 4 de üflemeye başlıyor :D

Roomster ile doblo, caddy vs aynı kategoride değil.Roomster gerek  tasarımı gerekte çok yönlülüğü nedeniyle o araçlara benzetiliyor ama  aralarında dağlar kadar fark var..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
beyler yeni dobloya gerek yük gerekse kalite olarak laf yok ama eski kasalar yük olarak canavar gibidiyler tam bir esnaf aracı şahsen sırf iş için kullanılacaksa doblo bu işin kralı daha çok aile amaçlı ise yeni doblo gerçekten çok iyi binek araç konforunu verebiliyor virajlarda biraz yatıyor ki esp satın alınırsa o sorunda kalmaz ama gel görki fiyatı çok yüksek o fiyatlara ticari araç almak biraz mantıksız

bende fordun bozuk yollardaki gidişini sevmiyorum mesala çok sarsıyor ama dayanıklı allah var
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün combo yine cortladı :D Devir daim pompası yanmış.Hararet tavan yapmış :D. Orjinal Opelinki 150 TL Orjinal Fiatınki 90 TL  Aynı parça birebir uyuyormuş..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;114378
Bugün combo yine cortladı :D Devir daim pompası yanmış.Hararet tavan yapmış :D. Orjinal Opelinki 150 TL Orjinal Fiatınki 90 TL  Aynı parça birebir uyuyormuş..

Siz o kombomudur ne bozuntuysa azcık elini yüzünü toparlayıp elden çıkartın, yoksa hani şu sokaklardan geçen eskiciler vardır, kilo işi eski alır hah işte onlar bile almayacak :rm::rm::rm::rm:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;114381
Siz o kombomudur ne bozuntuysa azcık elini yüzünü toparlayıp elden çıkartın, yoksa hani şu sokaklardan geçen eskiciler vardır, kilo işi eski alır hah işte onlar bile almayacak :rm::rm::rm::rm:

Erhan görsün Erhan :D  Eskici bile almayacak nerdeyse :++:

Tam komplo bir araç bu combo :++:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;114402
Erhan görsün Erhan :D  Eskici bile almayacak nerdeyse :++:

2011'ler Opel Komplo olarak çıkacak zaten  :rm::rm::rm:

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;114402

katılıyorum çalıştığım işyerinde ufak bir yük aldığında kullanılamaz hale geliyodu yolda direksiyonu elden bırakmak mümkün deil.
Babamda connect almak istiyo diyorum kamyon gibi ne o öle dört köşe bişey yapmışlar,binek olarak kullanıcaksan roomster deyince ve aracı tarif edince düşünmeye karar verdi :D
-------------------------------------------------

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mayham85;114198
yük atacaksnız ağır hizmete sokacaksanız o doblo 6 ay sonra dökülür. hele şöföre verirseniz hele hele bozuk yolda kullanılırsa servisten çıkmaz.

connect biraz yakar. ama tank gibir. tecübe ile sabit. senede 80 bn km yapıorz connectle şimdi elimizdeki ikincisi. seneye sıfırlarken 3. cüsünü alıcaz kısmetse 90 lık o sefer :)

:+1: işte demek istediğim bu,doblo her ne olsada altın kefeye konsada yüke girmez,kız gibi büyütecen onu.

connecte daya yükü tık demez ama fordun huyudur biraz yakar gerisi yalan :ok:

Alıntı yapılan: mygokhan;114216
Doblo cidden sağlam çıktı.Şirkette 2006 modeli var.137.000 km'ye geldi.Cidden iyi çıktı.Tamam güvenli değil ama cidden iyi yük alıyor.Kullanımı rahat..

Connect çok sağlam, kalıplı.Hayret verici derecede kaba saba yapısı var ama sağlam durduğu kesin.İlk çıktığı reklamları hatırlayın :) Adamlar demir bloğu döverek connecti meydana getiriyorlardı :)

Şirkette birde 2007 combo var..Rezalet çıktı..Yük almaz.Zaten her zamanda yüklenmez.Ama canı çıktı.Yaşadığımız arızaları saymıştım burda daha önce.Şimdide fan 'da 1-2-3 çalışmıyor 4 de üflemeye başlıyor :D

Roomster ile doblo, caddy vs aynı kategoride değil.Roomster gerek tasarımı gerekte çok yönlülüğü nedeniyle o araçlara benzetiliyor ama aralarında dağlar kadar fark var..

yanlış bir anlaşılma olmuş :D ben doblo arıza verdi diye gördüm ama hala görüşlerimde bir farklılık olmadı :(

Alıntı yapılan: mygokhan;114378
Bugün combo yine cortladı :D Devir daim pompası yanmış.Hararet tavan yapmış :D. Orjinal Opelinki 150 TL Orjinal Fiatınki 90 TL Aynı parça birebir uyuyormuş..
« Son Düzenleme: 11 Haziran 2010, 11:57:29 Gönderen: efe_38 »

Çevrimdışı SEAHAWK

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Başlık ismini "Dyn. Test" diye görünce bir an dinamometre testi zannedip sevindim ben de.:++:

Gene de faydalı paylaşımınız için teşekkürler.:)
SEAT CORDOBA 1.4 TDI 80HP
[SIGPIC][/SIGPIC]