škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2012 yeti 1.6 tdi alacağim yardim lütfen

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı ugurlu olsun, iyi günlerde kullanın, umarım yetkili servis bakımlıdır,

Çevrimdışı engin43

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben Yeti ile 2015 başında tanıştım ve 2015 01 Mayıs'ında sahibi oldum. Daha eski modellerle ilgili herhangi bir tecrübe ve bilgi sahibi değildim. Bu nedenle 2012 model YETİ'lerde DSG olmadığını bilmiyordum. Öğreniyorum , keşfediyorum, gittikçe daha çok seviyorum YETİ'mi... Cehaletimi hoş görün. Selamlar

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: engin43;537428
... 2012 model YETİ'lerde DSG olmadığını bilmiyordum. Öğreniyorum , keşfediyorum, gittikçe daha çok seviyorum YETİ'mi... Cehaletimi hoş görün ...

Aman hocam, amacım sizi yermek değildi. Sadece Onur Bey'e açıklama yapmak istemiştim. Estağfurullah... :o:)

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: onurkilic78;537394
... Ama aracı tam olarak tanımıyorum ... Fakat bu araç ile ilgili teknik özellik dökümanı bulamıyorum bana bu konuda yardımcı olabilirmisin...

Merhaba Onur Bey!
Elbette elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım. Yeti'niz kaç model(2012-2013-2014)? Kullanım kitapçığı-kılavuzu vermediler mi? Ruhsata bakarak aracın kaç model olduğunu öğrenebilirsiniz.

Bende Pdf. olarak aşağıdaki şeyler var. E-posta adresinize gönderebilirim.
> 2010 Yeti aksesuar broşürü(ing.)
> 2012 kullanım kitapçığı(Türkçe)
> 2013 Skoda periyodik bakım tablosu(Türkçe)
> 2011 Yeti aksesuar broşürü(Türkçe)
> 2013 Yeti greenline broşürü(Türkçe)
> 2013 Yeti broşürü(ing.)
> 2013 Yeti broşürü(Türkçe)
> 2013 Yeti kullanım kitapçığı(Türkçe)

Çevrimdışı onurkilic78

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygar;537434
Merhaba Onur Bey!
Elbette elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım. Yeti'niz kaç model(2012-2013-2014)? Kullanım kitapçığı-kılavuzu vermediler mi? Ruhsata bakarak aracın kaç model olduğunu öğrenebilirsiniz.

Bende Pdf. olarak aşağıdaki şeyler var. E-posta adresinize gönderebilirim.
> 2010 Yeti aksesuar broşürü(ing.)
> 2012 kullanım kitapçığı(Türkçe)
> 2013 Skoda periyodik bakım tablosu(Türkçe)
> 2011 Yeti aksesuar broşürü(Türkçe)
> 2013 Yeti greenline broşürü(Türkçe)
> 2013 Yeti broşürü(ing.)
> 2013 Yeti broşürü(Türkçe)
> 2013 Yeti kullanım kitapçığı(Türkçe)

Çok iyi olur... mail adresimi yazıyorum okilic@oztiryakiler.com.tr şimdiden çok teşekkürler...

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: onurkilic78;537447
Çok iyi olur... mail adresimi yazıyorum okilic@oztiryakiler.com.tr şimdiden çok teşekkürler...

Onur kardeş, size bazı pdf'leri gönderdim ancak elinize geçtiğini sanmıyorum.

Her  defasında google'den aşağıdaki ileti geliyor. Allah kahretsin şu  bilgisayarla ilgili konuların çoğunda fransız'ım! Ne  yapalım..?

google'den gelen ileti:
Aşağıdaki alıcılara teslimat kalıcı olarak başarısız oldu:

okilic@oztiryakiler.com.tr

Kalıcı başarısızlık Teknik ayrıntılar:
 Google mesajınızı teslim etmek için çalıştı, ama alıcı etki alanı için sunucu tarafından reddedildi oztiryakiler.com.tr tarafından mail.oztiryakiler.com.tr [95.0.96.162].

Çevrimdışı abdullah_ates

• skoda hastası
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam bizde 2012 elegance var çok keyifli bir arac hem yakıt yönünden de çok iyi sakin kullanım ile 4.5lt ile devam edebiliyor. Bizdeki 25.000km oldu çok memnunuz.
Kesinlikle tavsiye ederim. Ortalama 55.000 -60.000 tl ye düzgün bşr elegance alınabilir.
bana göre bi xenon far için bile elegance alınabilir diyorum

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: onurkilic78;537447

Onur Bey, yarın yola çıkıyorum; bir süre foruma giremem. 6-7 gün sonra döndüğümde bu işi(pdf'leri gönderme) araştıracağım. Hiç kullanmadım ama google'nin "google drive" diye bir zamazingosu varmış. Bunu deneyebiliriz.

not: verdiğiniz e-posta adresinin bir şirketle ilişkisi olduğunu sanıyorum. Mesela mutfak gereçleri imal eden bir öztiryakiler vardı :o. Şirketin ana bilgisayarının azizliğine gelmiş olmayalım..? Çünkü, o pdf'lerden birini az önce kendi e-postama gönderdim ve elime geçti.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Onur kardeş, tam 8 tane pdf'yi gmail'deki e-postana yolladım. Bu kez başardığımı zannediyorum. Birini(aksesuar kataloğu) 25MB'den büyük olduğu için yükleyemedim. Fakat bu aksesuar kataloğunun işinize yarayacağını pek sanmıyorum. Çünkü 2011'e ait ve elinize geçtiğini sandığım ingilizce aksesuar kataloğundan pek farkı yok.

8 pdf'nin size ulaşıp ulaşmadığını bildirmenizi rica ederim. İyi geceler.